Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 02. října 2018 14:18

Potrefenáhusa  to je radost. Ale tak parfém přežil 

Online Friga
Avatar
1583 příspěvků moje polička 02. října 2018 14:56

Potrefenáhusa Takhle mame napraskle umyvadlo, od kremu ve sklenenem kelimku. Kremu se nic nestalo, samozrejme. Za to na umyvadle je dolik, od ktereho se siri dve cerne a nevycistitelne cary. 

Online 999
Avatar
17610 příspěvků moje polička 02. října 2018 17:19

Potrefenáhusa Já jsem věnovala své malé neteři k narozeninám parfém, samozřejmě největši možné balení. Ona ho vzala za víčko, parfém upadl, rozbil se na kousky a ještě vyštípnul dlaždici uprostřed kuchyně... Její rodiče ze mě měli radost.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33785 příspěvků moje polička 02. října 2018 17:57

999 aaaaaaa

Offline milacka
Avatar
5475 příspěvků moje polička 02. října 2018 18:11

999 Smola, ale poriadna, mne sa to tiež raz stalo

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 02. října 2018 18:21
Reakce na Mutziputzi:

Viewegh fakt upadá do demence, škoda že při psaní tohoto briskního komentáře nepomyslel na některou z dcer co je nepozná na fotce

https://www.lidovky.cz/lide/viewegh-ceska-suverenita.A180926_220316_lide_ele

​no tak sem si to přečetla na idnesu a ty komentáře pod tim  ..prostě holky, nebuďme krávy a nechme se osahávat, dyk je to takový nevinný 

Online Sweet Potato
Avatar
34864 příspěvků moje polička 02. října 2018 18:42

Ounz Viewegha možná omlouvá, co ho postihlo, mozek je holt křehký, ale co ty, co to tisknou a tleskají?

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 02. října 2018 18:45

Sweet Potato no přesně..

Offline MP Marge
Avatar
5800 příspěvků moje polička 02. října 2018 19:02
Reakce na Sweet Potato:

Ounz Viewegha možná omlouvá, co ho postihlo, mozek je holt křehký, ale co ty, co to tisknou a tleskají?

​Ja se Viewegha obvykle zastavam, ale tento slovni vyblitek podle meho neomlouva nic. Vubec nic. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30677 příspěvků moje polička 03. října 2018 09:53

To je ale blbec. Chtěla bych vidět jak by reagoval, kdyby tato typická kratochvíle probíhala v opačným směru, t.j. kdyby se holky vrhaly na kluky a osahávaly jim poklopec.

 "Pubescent" (=kluk)... "holky nebyly krávy"... bere automaticky, že to byla výsada mužského pohlaví?! Fakt pán tvorstva tohleto. 

No, polehčující okolnost vidím leda v tom, že si o tom už může akorát tak zaslintat na papíře.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 03. října 2018 15:51

blbka, která chová doma načerno mambu zelenou. v tomto případě to naštěstí odnesla (zatím) jen ta blbka. 

snad mambu najdou.

vždycky je mi poněkud nepříjemno z představy, kolik podobných pošuků chová za zdmi bytů kdovíco.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. října 2018 16:18
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. října 2018 16:33

Me ta mamba zabije, a to ji ani nepotkam...doufam)))

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 03. října 2018 16:37

Mutziputzi 

tak jako takhle je to děsně vtipný, ale řeknu ti, že být obyvatelem toho baráku, tak soptím vzteky, a jestli ta nána neumře na mambu, asi bych ji potom zabila osobně, a bydlet v blízkém okolí, taky nejsem moc nadšená. hlavně pokud ji nenajdou.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. října 2018 16:42

Jiná Realita Tak taky by se mi asi neusinalo nejlip

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 03. října 2018 16:51

Jiná Realita Mutziputzi tak rekla bych ze plaz ted venku moc akcni nebude, mozna o vikendu, jak predpovidaji tech 20 stupnu, tak to bych byla na slunicku malinko obezretna..  

ale bydlet v tom dome, no diky... 

Offline tina
Avatar
5881 příspěvků moje polička 03. října 2018 22:59

Potrefenáhusa To ti upadl Nil, ne? Je těžkej jak kr..a No, můj palec po zásahu vypadal taky zajímavě

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33785 příspěvků moje polička 03. října 2018 23:23

tina presne, Nil!!!!a to mám jen malej!!!

Offline tina
Avatar
5881 příspěvků moje polička 04. října 2018 09:06

Potrefenáhusa Mně spadl ten stovkovej Ale žijou - flakon i palec

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 04. října 2018 11:10
Reakce na Jiná Realita:

pořád jsem si říkala, co je to zas za kravinu, ten george od české spořitelny.

až dnes jsem čirou náhodou zjistila, že k na to budu muset povinně přejít taky, protože čs ruší servis24 ?!

mám tam hypotéku :/ ale jdu teda zjišťovat, jak se dá odejít, protože george opravdu nechci.

​Mě george teda nenadchnul, přijde mi jak omalovánky (evidentně se nenamáhali udělat jiný rozhraní pro mobil a pc, takže to na pc vypadá fakt vtipně), než jsem našla nastavení limitů, docela mi to trvalo..... Jo a zajímalo by mě, kde se dá přenastavit ten denní limit 200 tisíc, protože to jsem zatím fakt nikde nenašla a ráda bych to změnila. Takže jestli některá víte, budu ráda za radu. vyhledávání v georgovi to samozejmě nenašlo, v nastavení jsem to taky nějak intuitivně nenašla......

Jinak já už mám Spořku jenom jako záložní účet, strašně mě štve, že je u nich všechno děsný problém - ani po dvou letech a dodání asi 5 lejster nejsou schopní přestat strhávat daň z úroku (já vím, malichernost, ale dost to ilustruje, jak to u nich funguje). Teď se ještě obrňuju, abych z nich vymámila přechod na ten nejobyčejnější nejlevnější účet který jsme náhodou našli v tarifu (a o kterém mi samozřejmě nikdy nikdo neřekl, když jsem řešila, jak paltit míň, když ty úchvatné služby blue nepotřebuju) a pak už s nima nehodlám nic řešit.