Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Karja
Avatar
35947 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 17:08

Janulik03 Babi s dědou to měli nasysleno pro sebe, a vytápěli tři místnosti, my vytápíme dvakrát tolik, ale zase dáváme víc uhlí jak oni, tak uvidíme jak to vydrží. 260 m, to je teda dost, to bych se bála, já se teda u nás sama bojim:-D:-D. V bytě jsem se nebála.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 17:28
Reakce na continuity:

A666 to jsem se chtela zeptat, co na ty zamcene dvere rikaji hasici. Musi byt udelana revize a toto jim nevadilo?

Jinak u nas se s velkou slavou nechali udelat cipy od vstupnich dveri, aby se dali, na rozdil od klicu, zablokovat, kdyz to nekdo strati. to byl hlavni argument. A co se stalo? Klice funguji nadale, pry ze zaloznych duvodu.

​Continuity, nedávno byl článek na Idnesu, hasiči prý soukromé domy kontrolovat nemůžou  Já radila tátovi, ať ten článek vytiskne, zvýrazní důležité pasáže a vylepí na ty dveře. Protože mě to fakt přijde nebezpečný.......... A to nemluvím o tom, že dveře jsou pravděpodobně blbě seřízené, protože se pěkně blbě otevírají a nevím, jak je staré sousedky vůbec zvládnou otevřít.....

S těma klíčema je to teda taky dobrý.......

slniecko 

V domě by měl být únikový východ, který se právě nezamyká. Najdeš informace tady:

https://zpravy.idnes.cz/byt-hasici-unikove-cesty-pozarni-ochrana-fp5-/domaci.aspx?c=A180406_101635_domaci_jumi

Zamykání prý porušuje požární předpisy (úplně stejně, jako harampádí na chodbě blokující cestu)

Offline continuity
Avatar
33777 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 19:27

A666 u nas se na schuzi probirala revizni zprava. Nebyly to rodinne domy a ne bytove?

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 22:03
Reakce na continuity:

A666 u nas se na schuzi probirala revizni zprava. Nebyly to rodinne domy a ne bytove?

​Explicitně tam zmiňují byty...... Já fakt nevím, zamyká se tam co pamatuju a nikdy je nikdo přes prsty neklepl

Offline slniecko admin
Avatar
17610 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 00:14

A666 vďaka, pohľadám podľa toho k tomu zodpovedajúci predpis u nás!

Offline dzizisketa
Avatar
7485 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 10:50

U nás se tedy nezamyká, a bordel ze společných prostor se vyklizel na začátku roku. Kdo si své věci nestihl uklidit sám, byly mu nekompromisně vyhozeny.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. října 2018 10:04

pořád jsem si říkala, co je to zas za kravinu, ten george od české spořitelny.

až dnes jsem čirou náhodou zjistila, že k na to budu muset povinně přejít taky, protože čs ruší servis24 ?!

mám tam hypotéku :/ ale jdu teda zjišťovat, jak se dá odejít, protože george opravdu nechci.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. října 2018 10:05

Jiná Realita george je super náhodou, jak ČS nesnášim, tohle se jim povedlo

Offline Sweet Potato
Avatar
34862 příspěvků moje polička 01. října 2018 10:07

Jiná Realita George není nic strašného, naopak.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. října 2018 10:12

Mutziputzi Sweet Potato 

já nemám chytrý telefon, ani žádnou aplikaci, budu se prý muset přihlašovat sms. mám u nich momentálně tři účty, z toho jeden, který vyžaduje zvláštní autorizaci. 

tyhle věci obecně nesnáším, trvalo mi s ohledem na kvalitu úřednic skoro týden si tu zvláštní autorizaci nastavit, protože netušily, jak se to dělá, a opravdu to nemíním absolvovat znova, když jsem to minulý měsíc vyřídila. nelíbí se mi, že ruší zcela funkční servis24, proti kterému nemám nejmenší výhradu.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. října 2018 10:19

Jiná Realita do george se v PC přihlašuje nemlich stejně jako do Servis24 a obsluha je podle mě víc user friendly než dřív

Offline Sweet Potato
Avatar
34862 příspěvků moje polička 01. října 2018 10:21

Jiná Realita Ale to ti půjde i na počítači stejně jako dřív.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. října 2018 10:30

Mutziputzi Sweet Potato 

no trochu jste mě uklidnily, ale jsem stejně zvědavá, co se z toho vyklube. co jsem četla na internetech, tak se tam na to hromadně nadává. 

Offline Isca
Avatar
4469 příspěvků moje polička 01. října 2018 10:32

Včera jsem na George nadávala jak špaček, taky mě tam dotlačili. Možná je to super, ale neumí to úplnou blbinu, na kterou jsem byla zvyklá a která mě dost pomáhala analyzovat pohyb na účtu - vyjet si přehled od data do data a vidět tam počáteční a koncový zůstatek za toto období. Bylo mi napsáno technickou podporou, že možná další verze.

A tak tam nevidím čekající platby jako dřív.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. října 2018 10:34

Isca čekající platby tam jsou - složka Platby & Rezervace

Offline Kokoska
Avatar
28381 příspěvků moje polička 01. října 2018 10:37

Taky nechci george. Nejen že pro právnické osoby to pořád ještě nefunguje, pro fyzické to má spoustu (pro mě) nevýhod. Co mi říkali, nedá se poslat hromadná platba, kde je víc než 10 položek, limit pro denní platby je snad 200 tis. apod. Jestli to umí export výpisů, to nevěděla ani ta slečna z banky.

Navíc mě fakt štvou poplatky, platíme i za ty výpisy, které si stahuju elektronicky. Takže asi brzo řeknem spořitelně Čau!

Offline Isca
Avatar
4469 příspěvků moje polička 01. října 2018 10:38

Mutziputzi Dík, zkusím na to kouknout. Ale tím zůstatkem mě vážně naštvali , na barevný sloupcový a koláčový grafy  a předžvýkávání, za co jsem utrácela, jim kašlu. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. října 2018 12:10

Viewegh fakt upadá do demence, škoda že při psaní tohoto briskního komentáře nepomyslel na některou z dcer co je nepozná na fotce

https://www.lidovky.cz/lide/viewegh-ceska-suverenita.A180926_220316_lide_ele

Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 02. října 2018 13:55

Musím si ulevit. Ráno jsem se vzbudila s obličejem jak v nejprudší pubertě, což jsem chtěla zamaskovat. Při té příležitosti mi z ruky vyklouzl makeup ve skleněné dóze (samozřejmě již otevřený) a tedy nerozbil se, ale ohodil dlažbu, dlaždičky, vše v okolí (a makeup mrcha se velmi špatně otírá) a jako bonus jsem si vrazila do oka řasenku. Tak nic až tak tragického se vlastbě nestalo, ale na jedno ráno dost blbej začátek. 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33771 příspěvků moje polička 02. října 2018 14:13

whiskas mně tuhle upadnul parfém a nestalo se mu nic, zato praskla ta dlaždice pod ním