Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline jerry
Avatar
8985 příspěvků moje polička 17. října 2019 12:12

Bella Firenze di Tosca (Muelhens) - dřevěná miska s čerstvě nakrájenou směsí ovoce, zalitým sladce medovým nektarem a ozdobeným sedmikráskami.

The Scent Private Accord for Her (Hugo Boss) - vlažné husté smetanové kakao s vyšlehanou pěnou, nepříliš sladké. Nadějný začátek ale pomalu začal ztrácet dech - nejprve se z kakaa stala kakaová sušenka, pak ocumlaný sladomléčný bonbon na dřevěném tácku a nakonec zůstalo jenom to nasládlé dřívko. Ale teplý nektarově sladký dřevitý dojezd vůbec není špatný.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 17. října 2019 14:05

jerry 

...jsem zvědavá, zajímalo by mě, co by jsi říkala na moji The Scent Absolu..?. Mně se teda líbí hodně...

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 17. října 2019 15:05

Jean Paul Gaultier La Belle

Kašmeran s trochou dreva...no, proste, podarilo sa vymyslieť ďalšiu variáciu na flakón a nastala ona nepríjemná chvíľa, keď si tvorcovia uvedomili, že bez nejakého obsahu sa nepredá. Kašmeran nie je príliš drahý, je celkom príjemný, aj keď trochu otravný, a na jeseň sa hodí. So...

Offline jerry
Avatar
8985 příspěvků moje polička 17. října 2019 15:18
Reakce na slniecko:

Jean Paul Gaultier La Belle

no, proste, podarilo sa vymyslieť ďalšiu variáciu na flakón a nastala ona nepríjemná chvíľa, keď si tvorcovia uvedomili, že bez nejakého obsahu sa nepredá.

přesně

Offline jerry
Avatar
8985 příspěvků moje polička 17. října 2019 15:21

Miru 

Všimla sis toho podobného složení u obou? Káva, vanilka/tonka.

Já se trochu obávám broskve, ale vzhledem k tomu, že mandarinku na začátku jsem nezaregistrovala, nebude to ani s broskví možná tak horké.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 17. října 2019 15:29

jerry 

...no, já tam tu broskev jako takovou cítím minimálně. Jako jo, ovocný tón stoprocentně tam je, ale mně spíš to evokuje hrušku z LVEB Legere a k tomu Noir Pour Femme Tom Ford v takovém bezpečnějším/nekontroverzním vyznění.

A je taková vyšlehaně krémová.

(ještě by se vzdáleně dala přiřadit do kategorie vůní typově Good Girl Carolina Herrera, ale opět The Scent je taková "hodná", líbivá v porovnání s ní)

Za vyzkoušení ale určitě stojí

Offline jerry
Avatar
8985 příspěvků moje polička 19. října 2019 09:49

Jacomo for Her (Jacomo) -  svěží orientálka s ambrovou růží, odlehčenou ledovou rosou na zelených listech čerstvě rozkvetlých konvalinek a se sladce pylově-nektarovým dojezdem. Veselá a zářivá jako duhové bubliny na slunci.

Eau Fraiche Verveine (Yves Rocher) - autentická svěží citrusová verbena. Bohužel v této příjemné podobě nevydržela dlouho - naprosto se rozpadla do podivné pižmovky a la teplá voda s trochou citrusového Jaru na nádobí.

Offline jerry
Avatar
8985 příspěvků moje polička 23. října 2019 11:11

White Jasmine (Woods of Windsor) -  sladký jasmín - čerstvě ulomená větvička plná květů se sladkým nektarem a se svěžími zelenými lístky. A máslový ylang-ylang s jemně kořenistým tónem. Omamná vůně....avšak při nemírné aplikaci květinová smrt.

The Only One 2 (Dolce & Gabbana) - jemný kokosový krém se sladkým fialkovým bonbonem zabaleným v celofánu se rozvoněl do až generického pačuliového medu - spřízněnost s Armaniho Sí je dost zřetelná a nic na ní nemění ani přítomnost piškotového dortíku posypaného kokosovým pudrem v dojezdu.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 24. října 2019 23:44
Reakce na blackviolet:

Tak jsem dnes narazila v drogerii na Rammstein: Kokain a musím se smát. Ti chlapci zřejmě skrývají pod tvrdou slupkou křehké duše nebo nevím, co tím sledují .

Ich will, ich will, ich will ... dich zumindest ein bisschen spüren....

Kokain je lehoučká vůně, na začátku příjemná kůže, trochu květin, trochu sladká a pudrová, syntetická, ale ne nepříjemně. Pudrově květinová zůstane, protože kůže se po čase vytratí. Je to EdT, do prostoru nejde a vydrží tak 4 hodiny.

A zdá se, že tento marketing funguje, protože si pro ni půjdu, jako polívačka není špatná, ale hlavně si chci vystavit ten flakon a krabičku .

​No tak já s odstupem času vlastně akorát můžu potvrdit jen to, co jsi o ní napsala už v létě a to, že Kokain je celkem příjemná vůně dámských kožených rukaviček a převážně fialkového pudru, smíchaného s kosmetickým pižmem, přičemž po rozvonění se ta kůže vytratí a zůstane jen květinová pudrovka s pižmem a ostrouhanotužkovým cedrem. A ano, není špatná na mainstream, ale za tu těžce klamavou reklamu jsem jí ten neutrál zkrátka frkla. Tak!

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 25. října 2019 09:29

wendulka Tak tak . Ale nosí se příjemně .

Mimochodem, teď jsem zahlídla, že mají nějakou novou vůni a to už má být větší síla. 

Tady: https://www.parfumo.de/Parfums/Rammstein/Zwinger

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. října 2019 09:43
Reakce na blackviolet:

Mimochodem, teď jsem zahlídla, že mají nějakou novou vůni a to už má být větší síla. 

Tady: https://www.parfumo.de/Parfums/Rammstein/Zwinger

​No jen aby...

Zadala jsem.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 25. října 2019 10:24

wendulka V hodnocení klec s pumou, kouř a pneumatiky, to už zní odvážněji .

Offline jerry
Avatar
8985 příspěvků moje polička 25. října 2019 10:26
Reakce na wendulka:

 ale za tu těžce klamavou reklamu jsem jí ten neutrál zkrátka frkla. Tak!

​Ale to nemusí být vůbec klamavá reklama - kdoví, co to jim to vlastně dealer prodal

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. října 2019 10:31

blackviolet To jo.

jerry A jo, práškovej cukr vlastně!

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 25. října 2019 11:37

No, keď nad tým uvažujem, ja vlastne vôbec neviem, ako kokaín vonia....možno fakt po fialkách?

Offline jerry
Avatar
8985 příspěvků moje polička 27. října 2019 16:17

Simply Jil Sander Touch of Mandarin (Jil Sander) - na malé kousky nakrájená mandarinková kůra smíchaná s pár kousky mandarinkvé kůry kandované a čerstvě ukrojený tenoučký plátek nepříliš zralého manga. Po rozvonění jemný krémový semiš. 

Lady Million Empire (Paco Rabanne) - je to spíš odnož odnože Lady Million Prive - pudrové dřevo se stopou pačuliového prachu a se syntetickými tóny a následně dřevitý pomerančový květ. Rozvoněla se do generického sladce dřevitě-pudrového základu. Inflace zbytečnosti...

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 29. října 2019 10:59

slniecko jerry wendulka Anebo možná chtěli poukázat na to, že na kokainu ujížděly i napudrované dámy v rukavičkách (vzpomněla jsem si, co jsem četla o prvorepublikových hereckých hvězdách)

https://g.cz/prvorepublikove-ceskoslovensko-vylet-do-zlatych-casu-kokainu-za-12-korun-z-lekarny/

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 29. října 2019 12:36

daniela jé to je zaujímavé, vďaka!!!

A tá pesnička ...

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 29. října 2019 17:36

Carolina Herrera:

Good Girl

Príjemná a zabudnuteľná mainstreamovka. Divoký vnútorný súboj dobrého diečaťa reprezentovaného jazmínom (nie, žiaden jazmín netreba hľada, sú tam síce príjemné, ale generické kvetinové tóny), ktoré sa dostáva na scestie reprezentované kakaom a tonkou (zlá, zlá, diabolská tonka!) sa nekoná...akože jemné trolinku gurmánske tóny tam nesmelo vykúkajú. Veľmi bezpečná vôňa, ktorá namiesto toho aby bola rozorvaná sa to snaží hrať na obe strany. Ale veľmi, veľmi opatrne.

Good Girl (Eau de Parfum Légère)

Trochu lepšia verzia pôvodnej Good Girl, možno kvôli ylangu s tónmi santalu, ktoré to tak trochu zaobľujú a navrch ten ylang pôsobí rozhodne uveriteľnejšie, než ten pokus o jazmín v pôvodnej. Neurazí, nenadchne....alebo možno tú radosť predsa len urobí, ak človek nečaká priveľa.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 01. listopadu 2019 10:39