Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 23:35
Reakce na razorblade:

Na ostych se vykašli. Na tohle se v Ingredients fakt nehraje. To platí leda u Rusáků na Václaváku.

Jj, Eden je ve větším než malém množství dokáže být opravdu jedovatá, proto jsem ti tam napsala tu Patchouly Boheme - proti ní mí Eden přijde jako úplný jehňátko. Ty ostatní jsou ale podle mě nositelný, tak když se kasáš, že to tvoje kůže vpíjí.

A to mi v souvislosti s Edenem připomíná, že pokud zvládneš dorazit na říjnový sraz a já taky, vezmu ti vzorek Chypre Isli.

jerry Já vím.

Korsičanka Tak když razorblade označila černou Habanitu za vcelku krotkou, tak se může zkusit ještě trochu odvázat, no ne. Navíc to dělení na dámské pánské se v niche stejně nehraje.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 23:43
Reakce na haschm:

Jo, Black Oud mi přijde úplně v pohodě stejně jako Black Afgano.

Pro mě je to toxická akorát ta Patchouly Boheme, než se rozvoní.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 13. zaří 2017 05:49
Reakce na razorblade:

...jak píše Vendulka - jsem pro

Scandinavian Crime

Black Afgano

macko.pu
Avatar
13. zaří 2017 08:49
Reakce na haschm:

Já už do parfumeky vůbec nechodím. Jestli se objeví něco zajímavého z mainstreamu pro ženy, tak jim to přeji. Pro muže jsou to ale fakt sra..y. A mám pocit čím dál horší. Zřejmě kluci v Bruselu zase něco omezili. Takže už jen východ a vyšší level. 

... presne tak, zaplať alláh za východ

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 13. zaří 2017 08:56

wendulka razorblade 

Ještě bych do seznamu vůní k vyzkoušení přidala Hard Leather od LM 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 13. zaří 2017 10:11
Reakce na daniela:

A ta je taky moc pěkná

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 13. zaří 2017 10:39
Reakce na daniela:

To jsem původně chtěla, ale to by musela být ta původní, co mi dával zkoušet ještě Jakub před jejím uvedením. Ta současná reformulovaná s medem, už podle mě asi bude na razorblade málo hard.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 13. zaří 2017 11:05
Reakce na wendulka:

Aha, tak podle "vůně" bych řekla, že jsem asi taky zkoušela tu původní - podle mě nenositelnou 

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 13. zaří 2017 11:29
Reakce na wendulka:

tsssss... prej malo hard :D jsem si rikala, jestli muj vber vuni nebude duvodem, proc vubec od lidi nedostavam komplimenty - ze vsichni padaj do mdlob a pripadne jdou zvracet do nejblizsiho odpadkovyho kose :D

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 13. zaří 2017 11:44
Reakce na daniela:

Těžko říct. Možné to je, i když obyčejným smrtelníkům se asi bude zdát nenositelná i ta současná.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 13. zaří 2017 12:55
Reakce na wendulka:

Necháme se překvapit, až razorblade vyzkouší všechny položky ze seznamu 

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 13. zaří 2017 13:09

přehazuju recenze z vedlejšího webu, tak se omlouvám, za zahlcení nových recenzi.

dnes jsem zkoušela v Yves Rocher skoro všechno, co tam měli. nic mě extra nezaujalo.

na ruce mi nakonec skončily dvě

Neroli - hořko-sladké neroli. na to, že bílokvětinové vůně moc nedávám se mi líbilo hodně. jednoduché, přímočaré. povlává.

Quelques Notes d'Amour (L'Eau de Toilette) - zabte mě, ale mě připomíná Izii (Sisley). růžová vodička s veselejším vyzněním. není tam sice to perlení a šumění z Izie, ale typově mi přijdou velmi podobné. teď po dvou hodinách už mě začíná notně otravovat i ten jeden střik na ruce.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 13. zaří 2017 13:21
Reakce na alibi:

Jenom zahlcuj. Tvoje recenze můžu číst pořád!

Jinak jo, to Neroli od Yves Rocher se mi taky líbí.

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 13. zaří 2017 13:23
Reakce na wendulka:

děkuju

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 13. zaří 2017 13:41
Reakce na alibi:

Unosila jsem 30 ml rocherovského Neroli - nebylo špatné, ale pak už jsem postrádala důvod, proč si pořídit další flakón. A nadále platí, že jejich nejdražší řada Secrets d´Essences je spolu s tou nejlevnější (myslím Un matin au jardin) to nejlepší, co nabízejí.

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 13. zaří 2017 14:35
Reakce na alibi:

Ještě se omlouvej za zahlcení.....vtipálku

Jen pilně zahlcuj...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 13. zaří 2017 14:47
Reakce na razorblade:

a zkouselas oud satin mood (extrait)? se nad nim ted rozplyvam.. to je black orchid+kambodzsky oud. mnam

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 13. zaří 2017 14:55

ja jak nejsem z prahy, tak toho moc nezkousim. ja bych na jednu stranu chtela vyzkouset hafo veci, na druhou stranu se od tech drazsich vuni programove drzim dal, protoze vim, ze bych zacla touzit :D takhle uz nejakou dobu touzim po tom accord oud od byreda, ale proste ty necely 4 tisice je mi v tuhle chvili lito za ni dat, protoze me cekaj vetsi vydaje na jiny prijemny veci (cestovani) a taky jsem se rozhodla ve svym veku zacit aspon trochu setrit a ne vsechno rozhazet jen za hadry a prchave pozitky :)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 13. zaří 2017 15:07
Reakce na razorblade:

s tim touzenim je to tezky to je fakt:-) s hruzou zjistuju ze cim drazsi vuni zkusim tim vic mi voni... ale teda zrovna u tehle perdy bych ja osobne flakon asi neuzila, az spotrebuju vzorek mozna pociham jestli bude nekdo prodavat odstrik. a hodne me bavi to zkouseni a objevovani

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 13. zaří 2017 15:55
Reakce na Fleur:

očichala jsem tam skoro všechno. ale na hutnou vůni, jako byla ta vanilka (Vanille Noire), nebo něco silnějšího - třeba Rose Oud, tak na ty jsem chuť dnes neměla. vím, že milý byl třešňový květ (Cherry Blossom) a zklamal mě Naturelle Osmanthus a ta novinka - cosi růžového, se mi nelíbila, protože byla sladká (dohledala jsem - bylo to Oui a L´amour)