Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 11. zaří 2017 20:48
Reakce na zdensy:

Jo, přesně!

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 11. zaří 2017 21:22
Reakce na barbucha:

Já ji mám už navždy spojenou s tím Hypnoticem...

Jj, vždycky když vidím TEN Hypnotic, zatrne mi.

Offline Renusatko
Avatar
11565 příspěvků moje polička 11. zaří 2017 21:49

Twilly d'Hermès Hermès - Opravdu hodně překvapila, je hladká, pudrovo-krémová, jemná. Budu patřit k těm, kterým se líbí.  Vybavila jsem si labutěnku na pudr, kterou jsem kdysi používala. Ten pudr měl podobnou vůni. V začátku je malé množství štiplavého zázvoru a parfém je  takový rozverný a pikantní. Netrvá dlouho a už se veze na jemné, sladké vlně santalu a pudru. Nevím vůbec proč má být pro mladé, osobně z ní mám spíš malinko opačný pocit. 

Gucci Bloom - asi bych jí nenosila, ale není špatná. Víceméně bílé květiny v počátku dost omamné, později jemně krémové s kosatcem. Tuberózu mám ráda, ale když bych ji měla nosit, tak znám lépe složené vůně, kde je. 

Offline razorblade
Avatar
8129 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 20:05

Dnes mi prisla habanita a po prvnim vyzkouseni ji povazuju za vcelku krotkou pudrovou vuni. Myslim, ze v nadchazejicim pocasi bude fungovat jako kasmirovej svetr. Necim mi hodne pripomina chergui, jako kdyby byly z jedne rady - chergui jako panska verze a habanita jako damska. Proste slepej nakup, kteryho nelituju. Az doplacam testovaci tricitku, asi pujdu i do vetsiho baleni :)

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 20:48

Agua de Loewe Mar de Coral (Loewe) - tohle "korálové moře" je oceánem zmražených citrusů a zledovatělého bergamotu. Začalo se ale rychle prohřívat a vykvetl v něm sladký afrikán a vůně mi připadala jak ozvěna již dávno nevyráběné Extravagance d'Amarige. Jen konec je velmi smutný - nanicovatý syntetický nasládlý cedr.

Noa L'Eau Flamingo (Cacharel) - sladkokyselé ovoce s trochou růžové pivoňky a svěžím krémovým pižmem. Nevýrazné, neškodné, nezapamatovatelné...

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 21:16
Reakce na razorblade:

Dnes mi prisla habanita a po prvnim vyzkouseni ji povazuju za vcelku krotkou pudrovou vuni. Myslim, ze v nadchazejicim pocasi bude fungovat jako kasmirovej svetr. Necim mi hodne pripomina chergui, jako kdyby byly z jedne rady - chergui jako panska verze a habanita jako damska. Proste slepej nakup, kteryho nelituju. Az doplacam testovaci tricitku, asi pujdu i do vetsiho baleni :)

" vcelku krotkou pudrovou vuni"

objednávala si bielu, či čiernu?

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 21:40

Já ten šumák mám v Arancia di Capri taky nehledě na počasí. Mně nevadí, ale ve srovnání s ostatními vůněmi z té modré kolekce mi přijde ta vůně taková plochá.

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 21:43
Reakce na razorblade:

Černá Habanita a krotká pudrová vůně?!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 21:47
Reakce na wendulka:

pro mě je hlavně strašně chemická, kdyby to bylo aspoň "přírodně identické aroma":-))

Offline razorblade
Avatar
8129 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 21:48
Reakce na slniecko:

Ehm... cernou ja mam asi zvlastni kuzi, protoze vetsina tech zbrani hromadneho niceni se mi vpijou do kuze. Na mne jsou zabijacky spis takovy ty ostry ovocne-kvetinovy vunicky. Treba v light blue jsem schopna vyvolat chemickej poplach, protoze v ni smrdim jako kysele zpocenej chlap :)

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 22:00
Offline razorblade
Avatar
8129 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 22:08
Reakce na wendulka:

jeeeeezis! ja mam porad dost ostych do tehle obchodu chodit a somrovat vzorky, i kdyz si v tu chvili nechci nic koupit :) ale teda provedu, v ingredients jsem jeste nikdy nebyla a mohla bych si tam zavzdychat nad accord oud, kterej mam ve svem tuzebniku :D ale jinak jsem si vzpomnela na jednu zbran hromadneho niceni, kterou nevypiju - muj milovany eden! v tom kdyz se zahreju a zpotim, tak to az praska dverma :D tvuj seznam si ale zitra vytisknu a budu ho nosit v diari, az prijde cas :)

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 22:13
Reakce na wendulka:

Vendulko, seznam těhle vůní by pro nás obyčejné smrtelníky byl návodem k sebevraždě

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 22:19
Reakce na wendulka:

Black Afgano dobrý, ale to ostatní je spíš pro chlapy, ne?

Offline haschm
Avatar
212 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 22:24
Reakce na macko.pu:

TRUSSARDI My Land

no ty vole, ďalšia z radu pre mňa nepochopiteľne populárnych vôní

toto je syntetický holomráz https://www.youtube.com/watch?v=sSXgPL9omNY

to má v sebe viacej čpavej chémie ako dusľo šala, (babišova, veru áno)

a na fragrantice si človek prečíta, že "fresh, soft and crisp" a podobný bulšit, tí ľudia snáď niečo žerú, keď majú také olfaktorické vízie :)))

Já už do parfumeky vůbec nechodím. Jestli se objeví něco zajímavého z mainstreamu pro ženy, tak jim to přeji. Pro muže jsou to ale fakt sra..y. A mám pocit čím dál horší. Zřejmě kluci v Bruselu zase něco omezili. Takže už jen východ a vyšší level. 

Offline razorblade
Avatar
8129 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 22:26
Reakce na Korsičanka:

Black Afgano dobrý, ale to ostatní je spíš pro chlapy, ne?

no, ja jsem asi tak trochu maskulinni :))

Offline haschm
Avatar
212 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 22:27
Reakce na Korsičanka:

Black Afgano dobrý, ale to ostatní je spíš pro chlapy, ne?

Sefí, vždyt je to nenositelný, ten afgánec. Neřikej, že to dáš 

Offline haschm
Avatar
212 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 22:31

Já se kdysi z popisu hrozně těšil na LM Black Oud, že to bude mazec, prostě maskar-jízda. Pak jsem si to stříkal hodinu na ruku a další 2 hodiny jsem marně hledal něco živočišného. Cibetku zřejmě použili spíš na kávu a bobr je podle mě totálně vykastrovanej. Na mě je to fakt vodička. Máte to ještě někdo ? 

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 22:40
Reakce na haschm:

Mně se fakt líbil

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 22:43
Reakce na razorblade:

Podle tvé police to zas tak hrozné s tvým ženstvím není