Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 11:51
Reakce na barbucha:

Kuš, babo!

Slaďárna jo. Syntetická, generická, nudná a zapomenutelná určitě ne. Náhodou mi přijde daleko lepší než taková "rebelka" Gábina.

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 12:58
Reakce na wendulka:

rebel = buřič, povstalec, odbojník

Gábině se podařilo mě pobouřit svou jemností, její povstalecký postoj "proti všem" (navzdory všem očekáváním výrazné a zapamatovatelné vůně) považuju za revoluci :D

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 13:06
Reakce na alibi:

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 13:10

Chanel - Gabrielle: Teell me whyyy??? Má toto Chanel zapotreby? Akože Éclat d'Arpège kombinovaný s Coco Mademoiselle a ukončený Chloé v hranatom flakóne? No má? No nemá!!!
Ako nosiť sa to dá, ale prečo, prečo???

Sensai - The Silk (Eau de Toilette): Konceptuálny nihilizmus prekonávajúci akékoľvek minimalistické poňatie olfaktorických kreácií do nepochopených a nepochopiteľných výšin. Výtvor budúcnosti. V preklade - necítiť prakticky nič. Aspoň parfumérsky alkoholový základ použili kvalitný, takže nie je ani obligátny vodkový závan na úvod. Ako človek po čase zistí, že niečo v tom rozpustené je, ale v tak homeopatickom množstve, že očakávam, že mi z toho vyrastie aspoň tretie ucho.

Sensai - The Silk (Eau de Parfum): Zhruba, ako keď sa vám vysype púdrenka na hodvábnu blúzku. Nie žeby to dohromady voňalo zle, ale nie je to to, čím ste si predstavovali, že začnete úspešný deň. A navyše to drží.

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 13:20
Reakce na slniecko:

 Aha, takže Gabrielle radši ani nezkoušet. Jsem si hned říkala, co to bude, proboha, zase za výplod šíleného chemika, když jsem viděla ten debilní videoklip.

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 13:27
Reakce na Luna:

ale vyzkoušej. je to pěkná vůně, jemná květinová, harmonicky poskládaná a nevyznívá lacině. na oblečení drží.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 13:30
Reakce na slniecko:

tretie ucho

Offline jerry
Avatar
8986 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 14:46
Reakce na barbucha:

Všechno

Generická, nudná, zapomenutelná. Syntetická slaďárna - višeň s lékořicí přímo z chemikovy laboratoře

Nebyla bych v hodnocení až tak tvrdá, ale v zásadě souhlasím - ta černá třešeň s trochou pendreku na začátku je pěkná (ale hodně mi připoměla Lolitu Lempickou Le Premier Parfum) - je sladká, to jo, ale s přimhouřením všech dioptrií by to ještě vcelku šlo.

Ale pak už to opravdu bylo generické a hlavně strašně otravné a vlezlé (měla jsem jeden malý střik na předloktí a byla jsem ráda, že jsem to večer ve sprše umyla).

Offline jerry
Avatar
8986 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 14:51
Reakce na Luna:

Gabrielle měla fija na srazu na ruce - obě jsme jen nevěřícně zíraly, že toto by měl být Chanel. Laciná nijaká vodička, co se rozvoněla do vycmndlého řídkého jakožesantalu.

Vyzkouším ji samozřejmě pořádně, možná na tom oblečení to bude lepší.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 15:48

Rebelka Gabča je mi ukradená,  ale ty šatičky teda co nejdřív testnu a přesvědčím se na vlastní kůži, jak moc jsou špatné. 

Ovšem nemůžu vyloučit, že se mi i po všech zdejších odsudcích budou líbit! 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 15:52

 Agent Provocateur

... shledávám mírnou podobnost s Poisony od Diora, takové "teatrální". 

Tak to bych asi měla zkusit, co? 

Ale ne, přes ten flakon se nepřenesu. 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 16:40
Reakce na Ellen:

Správně, udělej si na "černé perfektní"vlastní názor 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 16:47
Reakce na alibi:

No to jedině.

slniecko ad Gabrielle

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 16:55
Reakce na jerry:

Nebyla bych v hodnocení až tak tvrdá, ale v zásadě souhlasím - ta černá třešeň s trochou pendreku na začátku je pěkná (ale hodně mi připoměla Lolitu Lempickou Le Premier Parfum) - je sladká, to jo, ale s přimhouřením všech dioptrií by to ještě vcelku šlo.

Ale pak už to opravdu bylo generické a hlavně strašně otravné a vlezlé (měla jsem jeden malý střik na předloktí a byla jsem ráda, že jsem to večer ve sprše umyla).

Hm, to by na mně ale Tebou zmíněná Lolita musela nejdřív vonět.

Což mě teda přivádí k myšlence, jestli náhodou nebude Black Perfecto přesně pro ty, na kom lékořicové Lolity řádí.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 16:56
Reakce na Ellen:

tenhle?no je trochu divnej, ale mně připadá zajímavej, kdyby v něm byla jiná vůně...:DDD

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 17:23
Reakce na wendulka:

Asi jsi klepla hřebíček na hlavičku Mně se nelíbí žádná z Lolitek.

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 17:55
Reakce na wendulka:

 Black Perfecto je vážně špatná? Já jsem na ni docela sazela. No, tak snad ji taky vyzkousim a uvidím. Původní Lolita mi sice neva, z nostalgie ji i vlastním, ale moc nenosím.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 18:15
Reakce na Luna:

Tak dobrá jako ta původní exkluzivní není, protože ta měla tulivý vanilkový základ, zatímco Black Perfecto ho má pačuliový, v podstatě ten samý jako LPRN Couture, ale pokud jde o mě, tak špatná rozhodně není.

Naopak.

Jak jsem řekla, ono asi taky hodně záleží na tom, jaký má člověk vztah k lékořici. Já mám její vůni moc ráda, ale musí jít aspoň trochu do anýzova nebo tak. Takže Black Vines, Myrrhiad, Black Candy, Cicatrices, Lira a Black Perfecto ano, ale Lolity prostě ne, seškvařenej gumovej pendrek.

Ovšem konkrétně ta Black Perfecto se podle mě líp rozvoní, až se ještě trochu chladí, zatímco třeba Black Vines a Myrrhiad, ty už se dají i teď.

Offline jerry
Avatar
8986 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 18:25
Reakce na Luna:

Vyzkoušej a uvidíš - třeba budeš přijemně překvapená.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 22:25

Vidím, že jsem absencí na srazu o dost přišla, LPRN Black Perfecto jsem byla rozhodnutá koupit si naslepo, ale teď teda nevím nevím :)