Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 22:29

tenhle?no je trochu divnej, ale mně připadá zajímavej, kdyby v něm byla jiná vůně...:DDD

Vzpomněla jsem si na podobný flakón v černém (Donna Karan), jak někdo psal, že vypadá jako žehlička čaroděje Mrakoplaše, nebo tak nějak 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 22:31

Mě se prostě nezamlouvá.  Radši nebudu rozvádět proč... 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 22:31

Já jsem Black Perfecto zkoušela už na začátku července na letišti a nemůžu říct, že by šlo o něco převratného. Všechny La Petite mají něco společného. Nějaký svůj základ vůně. Tady navíc je pro mě vcelku v silné a zvláštní koncentraci růže, alespoň v začátku. Mandle se snažím marně zachytit. Po čase je příjemná, ale nic, co bych musela mít. 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 22:47

Dnes za chladného večera jsem zkusila Twilly. Líbí se mi moc.

Na začátku sprška citrusů, takové letní osvěžovadlo... naštěstí (pro mě) rychle odezní, postupně se z toho stává úplně jiná vůně. Krásně zhebkne, zkrémovatí, zesládne. Vnímám hlavně ty bílé květiny v čele s tuberózou a špetku zázvoru, santal... V prvních fázích je to vyloženě optimistická vůně prodlužující léto až do podzimních dní, posléze hebce konejšivá... (Ovoce zde mám jen trošku. Nevadí mi.)

Že by první Hermes pro mě? (Na nějaké propagační řeči kašlu.)

Offline Jitka77
Avatar
1132 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 23:22

A já jsem dneska vytáhla vzorek LPRN EdP 2012 - verze Black mě nějak neláká, ale ty zmínky o ní mi dělají chutě  Takže model 2012. Poprvé jsem si ji dala na ruku někde ve městě, bylo horko, já upachtěná... Pamatuju si, že mě doslova omráčilo, jak je sladká a hutná. A cítila jsem v ní dvakrát máchaný pytlík ovocného čaje, jo. Nevím, co se změnilo, ale dneska je to tam - temná jako gramofonová deska, zakouřená jako budoár dámy, která se dávno nestará, co si o ní kdo pomyslí. Černé třešně, spíš anýz než lékořice, vláčná hebkost. Asi ji potřebuju. (A to jsem si zrovna dneska pořídila Narciso Poudree a libovala si, jak je ta vůně jiná, než co většinou nosím, jednoduchá, realistická, drsná a jakoby zdravá... k obědu fajn, ale jak se nachýlí večer, potřebuju višně v čokoládě....)

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 23:27

Od první chvíle kdy jsem zkoušela LPRN Black Perfecto říkám, že v rámci žánru (sladká, ovocně-květinová vůně) není vůbec špatná. A že se blíží té první, exkluzivkové LPRN. Té, která mě svým způsobem fascinovala a té, která mi přípomíná parfémovou kamarádku Kerze (měla ji ráda).  Dokonce i  třešně v Black Perfecto se chvílemi téměř mění na maliny z té první edice, růže je příjemná jako v Couture...  No, a pravdou je, že žádnou z těchle vůní prakticky nenosím. Nějak to nejde. Ale občas si k nim všem strašně ráda přivoním. A baví mě potkávat je na ulici. 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 23:50

Na letišti jsem sáhla po nové Kenzo World Intense... a jak jsem schopná vyzkoušet všechno - není vůně, se kterou těch pár hodin nevydržím... jak mám ocenit krásnou vůni, když si neprožiju všechno, i parfémové dno atd.  - tak tady to prostě nešlo a postříkaný papírek vhozený do kabelky byl maximum, čeho jsem byla to ráno schopna. Sladké, sladké, sladké. Nic víc mě k této vůni nenapadá.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 09. zaří 2017 00:09
Reakce na domenica:

Na letišti jsem sáhla po nové Kenzo World Intense... a jak jsem schopná vyzkoušet všechno - není vůně, se kterou těch pár hodin nevydržím... jak mám ocenit krásnou vůni, když si neprožiju všechno, i parfémové dno atd.  - tak tady to prostě nešlo a postříkaný papírek vhozený do kabelky byl maximum, čeho jsem byla to ráno schopna. Sladké, sladké, sladké. Nic víc mě k této vůni nenapadá.

No mě jedna věta napadla, když jsem jí trubka tento týden zkusila. Teda spíš otázka: Kterýho blba u Kenza napadlo obšlehávat Acqua di Gioia?

Online jerry
Avatar
8989 příspěvků moje polička 09. zaří 2017 09:38

Signorina In Fiore (Salvatore Ferragamo) - jakžtakž úspěšnou vůni je potřeba marketingově vyždímat - takže se chrlí další a další odnože, které s původní vůní nemají zhola nic společného (ideálně aspoň 2 do roka). Výsledkem je v tomto případě ostrá ovocenka květinová s výraznou konvalinkou - generická pižmovka, jakých je dvanáct do tuctu.

Pear Splash (2016) (Marc Jacobs) - vychlazená šťáva z neslazeného hruškového kompotu, ozdobená tenkým kolečkem citronu. Rozvoněla se do svěží sladkokyselé pižmovky (ale už bez hrušky). Sympatická letní polívačka.

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 09. zaří 2017 11:17

tenhle?no je trochu divnej, ale mně připadá zajímavej, kdyby v něm byla jiná vůně...:DDD

Ten flakon vypada jak eroticka pomucka... takovej ten krouzek na penis nebo jak se tomu rika

macko.pu
Avatar
10. zaří 2017 08:40

TRUSSARDI My Land

no ty vole, ďalšia z radu pre mňa nepochopiteľne populárnych vôní

toto je syntetický holomráz https://www.youtube.com/watch?v=sSXgPL9omNY

to má v sebe viacej čpavej chémie ako dusľo šala, (babišova, veru áno)

a na fragrantice si človek prečíta, že "fresh, soft and crisp" a podobný bulšit, tí ľudia snáď niečo žerú, keď majú také olfaktorické vízie :)))

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 10. zaří 2017 10:38
Reakce na macko.pu:

Bavíš mě

macko.pu
Avatar
10. zaří 2017 10:56
Reakce na Korsičanka:

Bavíš mě

ó, vďaka

aj moja milenka mi  to stále hovorí

manželka už nie :)))

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 10. zaří 2017 11:03
Reakce na macko.pu:

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 10. zaří 2017 13:09
Reakce na razorblade:

krouzek hm? vidim ze mam mezery:-)) tak tim spis se hodi k nazvu, vune uz min, skoda

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 11. zaří 2017 13:03

toužila jsem pro osvěžující vůni na léto, a takhle to dopadlo:

Blu Mediterraneo Arancia di Capri Acqua di Parma

krásně pomerančový začátek
po chvíli zelené listy a nějaké koření.
pomeranč bonbónkovatí a hodně rychle drogérkovatí. chemické pomerančové aroma. možná je to vedrem?
druhá zkouška v chladnu - je to stejný. pomerančové aroma jak šumák v roce 1975:-/ (nutno podotknout že šumáky jsem neměla ráda)

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 11. zaří 2017 16:25
Reakce na domenica:

Od první chvíle kdy jsem zkoušela LPRN Black Perfecto říkám, že v rámci žánru (sladká, ovocně-květinová vůně) není vůbec špatná. A že se blíží té první, exkluzivkové LPRN. Té, která mě svým způsobem fascinovala a té, která mi přípomíná parfémovou kamarádku Kerze (měla ji ráda).  Dokonce i  třešně v Black Perfecto se chvílemi téměř mění na maliny z té první edice, růže je příjemná jako v Couture...  No, a pravdou je, že žádnou z těchle vůní prakticky nenosím. Nějak to nejde. Ale občas si k nim všem strašně ráda přivoním. A baví mě potkávat je na ulici. 

Na Kerze v těchto dnech vzpomínám. A umím si představit, že by pro tuhle LPRN byla vhodnou nositelkou.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 11. zaří 2017 18:14
Reakce na Fleur:

Já ji mám už navždy spojenou s tím Hypnoticem...

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 11. zaří 2017 18:35
Reakce na barbucha:

To já samozřejmě taky, to byla její signature, ale první LPRN také patřila k jejím oblíbeným.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 11. zaří 2017 20:36

Kdykoliv vidím Hypnotic pod nickem, říkám si, to nemůže být pravda