Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 04. června 2019 09:47

Zarinya vono by se do toho ani nic moc přidávat nemělo, olej a louh, kterej vařením a mícháním zmejdelnatí

(já jsem jednu dobu vařila mejdla i doma, teploměr, olej, louh a tyčovej mixer a tadáááá)

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. června 2019 09:50

Potrefenáhusa tak nevim co mi tam vadi....olivovy olej sem si davala i na vlasy,macela nehty...jim ho,ale mejdlo nemuzu.

Offline 999
Avatar
17567 příspěvků moje polička 04. června 2019 10:16

Zarinya Gratuluju .

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. června 2019 10:42

999 dekujuja to rok solichala,ale potrebuju stres.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 04. června 2019 10:47

sisa.b potrebujes trenera ja mela stesti ze mi poradila Renusatko, jako cvicitelku takovou tu co tam nekoho hodinu dusi bych v zadnym pripade nedala, ale poradila mi nechat si to jen ukazat a sestavit plan (presne co a kolikrat jak po sobe cvicit) na zaklade domluvy co je cilem (hubnuti, zpevneni.. pokazde se cvici jinak) takze si musis zjistit kdo tam u vas tuhle sluzbu nabizi

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 04. června 2019 10:56

sisa.b Do fitka v lete ani náhodou, a ak trénera, tak dobrého, skúseného, teraz to robí každý druhý, takže bacha na to, aby si neskončila u lekára. 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 04. června 2019 12:00

Potrefenáhusa to zas ja bych vybehla, keby som to vedela dobre robiť Ale už sa mi črtá nejaký bežecký tréner, tak snáď to dám.

Zarinya to je skvelé, takéto výsledky Ja už som tiež nejaké lepšie čísla zaznamenala v piatok, samozrejme som to cez víkend zabila ďalšou mojou oslavou narodenín (snáď už tento rok poslednou )

viktorka_od splavu je ich tu veľa a práve, že dobrého treba hľadať. Oni tam ponúkajú trénerov, ale  treba absolvovať vstupnú konzultáciu za nemalé peniaze, potom to zostavenie plánu, plus teda samotný vstup do fitka a mám pocit, že sú najdrahší v celom kraji. 

milacka no moc sa mi v lete nechce, ale chcela by som to kombinovať, lebo z toho bicykla budem zas strašne poskracovaná a na ňom ani vrch tela neodcvičím... A hej, bolia ma od minulého týždňa kríže, čo som jeden cvik blbo odcvičila.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. června 2019 12:04

sisa.b prave,ze nejtezsi na tom vsem je,ze v zacatcich musi byt rezim a silna vule....

urcite to das!

Na me ted kazdy kouka jak na cvoka,ze ani kafe mimo urceny cas si nedam..no nedam.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. června 2019 12:37

sisa.b U nás je výhoda, že ve fitku je víc trenérů a trenérek. Já to tam mám okouklé, ale vybrat si jen tak bez ničeho je težký. Jedna baba tam s klientkama celou hodinu prokecá, nic nesleduje a nic nepočítá. Druhá je zas drtí fakt do mrtva, to není nic na mě. Já si musím odcvičit tu svoji hodinku v klídku a v tempu podle sebe. Dělat si pauzy podle toho, jak se cítím. Takže člověk, který mi ukáže, jak a kde cvičit, kolikrát a co přesně posiluju, byl ideální. Prošel to se mnou, další hodinu mi to zkontroloval a za dva měsíce ukázal jinou sestravu. Dneska už ho teda nepotřebuju, protože už vím co a jak. 

Dneska mám volno, tak ráno jsem byla v posilovně, odpoledne opalovačka a večer se chystám běhat. Na léto jsem letos řádně připravená

Offline Catherinne
Avatar
9837 příspěvků moje polička 04. června 2019 12:53

Renusatko to vypadá na super den...něco podobného jsem chtěla já včera, ale bylo mi celý den tak špatně, že jsem ho proležela na gauči obklopená kočkama. Tak alespoň ony byly spokojené...

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. června 2019 13:32

Catherinne Se mi nějak zatahlo . Do teď jsem tady musela být, dělají nám nové přívody k plynu a ve stupačkách a když odešli, tak zataženo. No času dost do večera. 

Občas to taky znám, člověk si něco naplánuje, vidí volný den a potom je vše jinak. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. června 2019 13:37

Catherinne Renusatko jj nekolik dni hice....sem v praci.Ve ctvrtek mam volno tak hlasi dvacet...

Offline Catherinne
Avatar
9837 příspěvků moje polička 04. června 2019 14:23

Zarinya tak jestli 20 a sluníčko, tok to zase na opalování stačí. Na tom slunci bude 35.

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 04. června 2019 14:31

Zitra jdu konecne na ortopedii. V noci jsem bolesti lezla po zdi. Zavidim vsem, kdo muzete cvicit. Snad budu moct jednou zas taky, uz bych na vsechno sla uplne jinak.

Offline Catherinne
Avatar
9837 příspěvků moje polička 04. června 2019 15:24

Luna to se všechno spraví, dej tomu čas. Hodně času a trpělivosti a pak bude fajn.

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 04. června 2019 15:45
Reakce na Potrefenáhusa:

sisa.b mě včera přesvědčovala kamarádka, jak je fantastický běhat, že nikdy nevěřila tomu, že by na tom mohla bejt závislá, ale že po měsíci, kterej byl strašnej, už musí....

já u toho fakt bojuju o život, nenávidím to, ale byla tak expresivní, že bych snad skoro zase i vyběhla

​Mám to podobně. Zkouším to znovu a znovu, ale bohužel vždy se stejným výsledkem. Pravidelně se mi vybaví nudné výběhy do Hvězdy a ta radost, když bylo po tréninku .

Offline Proč ne Eva
Avatar
408 příspěvků moje polička 04. června 2019 16:52
Reakce na whiskas:

​Mám to podobně. Zkouším to znovu a znovu, ale bohužel vždy se stejným výsledkem. Pravidelně se mi vybaví nudné výběhy do Hvězdy a ta radost, když bylo po tréninku .

​tak ono je potřeba zvolit si cíl. Pak to jde.

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 04. června 2019 17:08

Proč ne Eva Neříkám, že nejde, ale pocit radosti se nedostavuje. I ve Hvězdě byl cíl a přesto, otrava. Běh mě prostě zoufale nebaví.

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 04. června 2019 17:14

whiskas tak každej má něco, ty, pokud vím, chodíš ráda do posilovny, to zas nikdy nebavilo mě, fakt to byla povinnost, takže sem u toho logicky nikdy nevydržela. Zas mě bavily tyhlety sporty, kolo, běh..to sem se fakt i těšila. (Na kole sem závodila sama se sebou ) teď teda nemůžu nic, už sem odvykla, začínat znovu bude bolet :) Tak není potřeba se do toho běhu nutit, když tě neba, imho stačí bohatě chůze, když to chceš prostřídat..

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 04. června 2019 17:44

Ounz Kolo, běžky ... to mě též baví, ale prostě běh . Máš pravdu, že by se člověk měl soustředit na to, co mu přináší radost, ale vždy, když čtu o tom, jak je běh prospěšný a jak se všichni následně cítí báječně, mám chuť to znovu zkusit, ale pokaždé je to stejné utrpení.