Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Online Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 01. června 2019 12:00

rozarka já mám ty vlasy strašně jemný, takže mně je právě bohužel vyrobí takový hrozně zplihlý. Zkoušela jsem ho na hlavu právě kvůli dezinfekčním a blahodárným účinkům na kůži, ale na mý vlasy to nejde. 

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 03. června 2019 09:14

rozarka hlava mě taky dost svedi, o alepskem mydle jsem neslyšela, díky, zkusím:-)

Online Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 03. června 2019 10:05

ještě k tý svědící hlavě, taky hodně pomáhá ty vlasy nenechat volně schnout, ale fénovat - jak ty vlasy schnou pomalu, tak se kůže na hlavě napíná a přesušuje - i se to doporučuje při lupech, mě to hodně funguje

Offline rozarka
Avatar
3979 příspěvků moje polička 03. června 2019 12:33

Magráta  Jak píše Potrefenáhusa ,nemusí vyhovovat každému. Každopádně je to mýdlo a to se nakonec vypotřebuje vždycky,tak za zkoušku to stojí. Mě ho doma všichni pomlouvali,že vypadá hnusně a nakonec mi ho berou

Online Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 03. června 2019 12:36

rozarka vypada hnusne, ale když se rozkroji, je zářivě zelený! 

Offline lysianthus
Avatar
157 příspěvků moje polička 03. června 2019 12:48

wendulka Cm i váha klesá tak, že za tři měsíce se hnula o 1,5 - 2 kg. A skoro si myslím, že to je ročním obdobím, než mým úsilím. Cm tak přiměřeně váze, neměřím se, ale vídím na oblečení. Zkusím ten metabolismus znovu nahodit a jak píše Renusatko k hubnutí se spíš projíst .

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 03. června 2019 14:19

Potrefenáhusa jj já si vlasy zásadně suším fenem...rozarka jinak na svedivou pokožku mi byl doporučen Alpecin Hybrid, zatím dobrý

Offline rozarka
Avatar
3979 příspěvků moje polička 03. června 2019 19:25

Magráta Ukládám si informaci na horší časy. Ted' mi slouží dobře to mýdlo,tak to nechci pokoušet

Potrefenáhusa Jo? Tak to jsem nezkoušela ho půlit,i když je teda dost velký 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 04. června 2019 00:37
Offline rozarka
Avatar
3979 příspěvků moje polička 04. června 2019 08:16

Potrefenáhusa Ajo!  Taky mě napadá,jestli ti na vlasy nesedlo třeba pro jiný obsah Já mám s vavřínovým olejem,ale už si nevzpomenu,kolik procent obsahuje.

Ale to už patří do jinýho vlákna

Online nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 04. června 2019 08:30

Potrefenáhusa aj aj tak ty jsou hnusné i po rozkrojení :-)

Online Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 04. června 2019 09:13

rozarka no ty alepský jsou všechny s vavřínovým olejem

já si teď koupila nějaký pelyňkový mejdlo v bezobalovým obchodě přímo na vlasy, a to mi sedí (buď mýdlarna Rubens nebo něco jinýho)

a dělá se i tekutý, to taky občas kupuju, ale kostka je kostka

nolita plus ještě přidej intenzivní vůni mejdla s jelenem

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. června 2019 09:22

Potrefenáhusa mne se tedy vzhledove libi moc.kde se to kupuje?

na vlasy tedy ne,ale ma myti bych ho vyzkousela.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 04. června 2019 09:28

Zarinya buďto v country lifu, potažmo v prodejně v Liliový v Praze v centru, co bejvala lékárna a teď je tam obchod s biokosmetikou (maj tam i to tekutý od Emmy Noel), nebo na internetu zde (čas od času dělám větší objednávku všeho možnýho)

ono má mít kvůli tomu vavřinovýmu oleji výborný účinky na kůži, mě vyhovuje, jen teda tyhle mejdla, jak nejsou naparfemovaný, tak nějak mi přijde, že podporujou přirozenou vůni těla, já to mám teda ráda, ale jen upozorňuju

ale zapátrej v Německu, určitě se tam bude prodávat taky, je to dost rozšířená komodita

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 04. června 2019 09:33

Furt klikám a tu furt o šampónoch

Včera som bola skúšobne v jednom neďalekom fitku. No musím priznať, že je jedno, kam chodím, všade ma to rovnako nebaví, keď som tam sama a neviem, čo mám robiť Dnes zas moja klasika - do práce na bicykli (mohla som aj včera namiesto toho fitka).

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. června 2019 09:33

Potrefenáhusa dik.Ja mam tyhle prirodni mydla prave rada na telo.A strasne me zklamalo,ze na olivovy mam alergii tak zkusim tohle,jestli sezenu.:-)

Online Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 04. června 2019 09:34

sisa.b mě včera přesvědčovala kamarádka, jak je fantastický běhat, že nikdy nevěřila tomu, že by na tom mohla bejt závislá, ale že po měsíci, kterej byl strašnej, už musí....

já u toho fakt bojuju o život, nenávidím to, ale byla tak expresivní, že bych snad skoro zase i vyběhla

Online Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 04. června 2019 09:37

Zarinya ale ono obsahuje taky olivovej olej :-( plus různý procenta toho vavřínovýho

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. června 2019 09:38

sisa.b ja mam fitko naproti domu....no nikdy me tam nikdo neuvidi.

Ale zacal me tlacit cas,tak sem zvysila intenzitu chozeni,zvysila jogu na 45 minut a hlavne upravila jidlo a za tyden ubylo 3cm v pase,1,5 pres boky a 2cm pres stehna....takze mam velkou radost a do dovoleny to dam.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. června 2019 09:41

Potrefenáhusa no zkusit to muzu,ja nevim presne co mi vadi.....olivy a oliv.olej jim normalne.Jen po tom prirodnim olivovym mydlu z Krety sem se osypala....mozna jen prisada co v tom byla.

Ale ted uz vim jak tak bych to zarazila vcas.