Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33606 příspěvků moje polička 05. června 2019 17:41

wendulka já, jak jsem psala, neběhám, ale určitě třeba špatnej došlap, běhání (dupání) přes paty (blbý boty), apod. Případně nějakej asymetrickej pohyb...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33606 příspěvků moje polička 05. června 2019 17:43

wendulka myslim, že ten rozhovor byl tenhle, včetně videa

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 05. června 2019 17:44

wendulka Tak já vidím jen ty očividné chyby, když někdo běží a ruce má u těla, nekoordinace, strašlivé dupání, většinou si všimnu opravdu nějaké velké hrůzy. 

Já jsem kdysi byla na nějaké instruktáži, ale od té doby žádná kontrola, takže stejně na nic. Možná alespoň kouknout na nějaký začátek běhu Třeba tady. Jestli to vůbec k něčemu je, to by ti řekla asi spíš Catherinne 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 05. června 2019 17:49

Potrefenáhusa A jo, díky. S tím došlapem a blbýma botama mě to taky mohlo napadnout.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 05. června 2019 18:02

Renusatko Díky. Přiznám se, že jsem vůbec doteď netušila, že ty ruce souvisí se zátěží kolen. Teď si uvědomuju, že na pár takových běžců už jsem v životě taky netrefila a vůbec nechápala, jak takhle můžou běžet. Jsem to zkoušela a mně to nikdy nešlo, ty ruce zapojuju samovolně. O tom dopadu/došlapu jsem četla už dřív, to jsem se tak nějak naučila už kdysi.

Ale ten mírnej náklon horní půlky těla by mi asi musel jedině zkontrolovat někdo jinej.

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 05. června 2019 18:31

wendulka Ja jsem mensi myslim... Ale vzhledem k tomu, ze mi vysetroval nejproblematictejsi partie, tak mu ten odhad odpustim. Ale stejne mi zmetek pridal! Ja jsem byla zvykla mivat tak 55, pritom jsem vypadala skoro stejne, mozna hur, rozhodne mam lepsi bricho nez tehdy. Tobe bych teda podle fotky taky hadala min kilo a nohy mas uplne v pohode.

Jo a genetiku bych fakt reklamovala, nemit tak monstrozni nohy od kolen dolu, byla bych fakt happy a krasna. ale je to fakt to posledni, s cim se da neco delat, tak kdyz uz je to hnusny, tak at to aspon funguje. Vzhuru pod kudlu!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 05. června 2019 18:45
Reakce na Luna:

wendulka Ja jsem mensi myslim... 

No bóže, tři centimetry...

Ja jsem byla zvykla mivat tak 55, pritom jsem vypadala skoro stejne, mozna hur, rozhodne mam lepsi bricho nez tehdy. 

No tak tady vidíš, že ta kila nehrajou roli, když se to dělá správně.

Jo a genetiku bych fakt reklamovala, nemit tak monstrozni nohy od kolen dolu, byla bych fakt happy a krasna. ale je to fakt to posledni, s cim se da neco delat, tak kdyz uz je to hnusny, tak at to aspon funguje. Vzhuru pod kudlu!

No vidíš, to už je pozitivnější přístup!​

Online Lamicka
Avatar
13332 příspěvků moje polička 05. června 2019 19:25

Luna nedavno me vazil doktor a ptal se kolik tak vazi ty kalhoty. Tak rikam, ze 8 kg. Tak to pry urcite ne .  

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 05. června 2019 20:10
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 05. června 2019 20:23
Reakce na Ounz:

Hele to s tou váhou tady, jako vodhadnout někoho na kilo přesně, se skoro nedá (bez ohledu na to, že plus mínus tři kila, je úplně jedno)

​fakt neda, kolega ma uz asi paty tyden po mensim urazu berle a je tedy celkove takovy celkem nepohyblivy a dnes mi rikal, ze ma o ctyri kila vic, nikdy bych si toho nevsimla. 

btw., ty berle, kdyz jde chodbou, vydavaji takovy dost specificky bouchavy zvuk, tak mu nereknem jinak nez Donny Donowitz  

Online Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 05. června 2019 20:32

jinx haha, chůze s berlema je fakt peklo a člověk nikam nepřijde nenápadně  

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 05. června 2019 20:46

Ounz hlavne je to dost narocne, hned jsem to samozrejme musela zkusit, ze

Online Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 05. června 2019 20:52

jinx no, docela tělocvik. 

Offline Karja
Avatar
35729 příspěvků moje polička 05. června 2019 22:35

Lamicka Mne se jednou pri prohlidce zeptala doktorka co tam velikost kalhot, ja mela presite 42 a ona si toho vsimla na cedulce:-D

Offline lysianthus
Avatar
157 příspěvků moje polička 06. června 2019 07:34

Když jsem byla poprvé v urologické ordinaci, tak se sestra ptala, kolik vážím, já s povzdechem zavtipkovala, že 106 (mám o 30 kg míň) a ona to úplně v klidu do karty zapsala .

Jinak jsem spáč a nerada lezu z postele, ovšem teď se mi v posledních dnech (cca 14 dní) daří vstávat mnohem dřív a dávat běh, případně jógu se Z. Klingrovou.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 06. června 2019 08:51

Ja mám tak odpálené kríže! A nervy z toho, že nemôžem chodiť do práce na bicykli

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 06. června 2019 09:40
Reakce na lysianthus:

Jinak jsem spáč a nerada lezu z postele, ovšem teď se mi v posledních dnech (cca 14 dní) daří vstávat mnohem dřív a dávat běh, případně jógu se Z. Klingrovou.

To je super! V kombinaci s tím jídlem se to spalování určitě nakopne rychleji a hlava by se mohla tomu jídlu konečně přestat definitivně vzpírat, - soudím podle sebe.

Po včerejším večerním běhu ve mně zmizela půlka zmrzlinového kelímku arašídové máslo a sušenky od Ben & Jerry´s, jak mají tu veganskou a ani jsem se u toho nezačervenala.

Akorát jsem si musela odpoledne ještě zaskočit pořídit vhodné tílko a kratasy, protože v tričku a legínách bych to v tomhle počasí už asi nedala - nepřipravený běžecký nováček, no.​

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 06. června 2019 09:44

sisa.b Z toho fitka? To mě mrzí. Tak snad se ti co nejdřív uleví.

Ale jinak ti rozumím. Už několikrát jsem na sobě pozorovala, jak se v práci v sedě ošívám a nemůžu se dočkat, až se tělo zase začne hýbat.

Offline Catherinne
Avatar
9815 příspěvků moje polička 06. června 2019 10:47

wendulka

No to mi povídej...naštěstí víc stojím než sedím, to by mě trefilo. Včera jsem ráno uběhla 21km a od 13h jsem stála u křesla. 

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 06. června 2019 10:57

wendulka Tak si na me vzpomen az budu par tydnu jenom lezet Pokud to pujde, dam si aspon vychazku o berlich