Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 05. června 2019 12:30

viktorka_od splavu Ne, 62. Debil. A zrovna si myslim, ze samozrejme az na nohy, vypadam dobre.

Online Karja
Avatar
35768 příspěvků moje polička 05. června 2019 12:32

Luna Prosim te, 3 kila sem a tam pouhym okem.....

Online Karja
Avatar
35768 příspěvků moje polička 05. června 2019 12:36

Luna Prosim te, mne ted doktor rekl, ze jsem hrozne zpomalena, tak protestuji a co by po mne chtel s takovymhle tlakem (90/60) a von mi rika,ze kdybych sebou trochu pohla, tak by ten tlak byl lepsi. Drznoun.

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 05. června 2019 12:36

Karja Ta operace me tak sokovala, ze na odhad nakyho dedka kaslu.

Ale tech 50 co hada viktorka, by se mi libilo vic.

Online Karja
Avatar
35768 příspěvků moje polička 05. června 2019 12:39

Luna A s cim jdes na operaci, pokud to neni tajne? Mne toriz jeden ortoped na ni taky urguval, pak to.selhalo na tom, ze s jejich zarizenim nemela moje pojistovnu smlouvu, tak me poslal ke znamemu a ten mi ji zas hrube nedoporucil... 

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 05. června 2019 12:43

Karja Mechanicky poskozeny meniskus, jeste presne nevi, jak moc, jeste pujdu na MR. No nasere to, malem zdechnu, abych byla hubena a takhle dopadnu.

Online Karja
Avatar
35768 příspěvků moje polička 05. června 2019 12:45

Luna Tak snad bude rekonvalescence rychla;-)

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 05. června 2019 12:49

Karja snad jo. Krome porodnice jsem jakziv v nemocnici nebyla,  des! Prve musim nejak ten sok zpracovat. Nejenze musim na operaci, ale i to, ze starnu! Uz nejsem ani mlada, ani hubena po dnesku! 

Nez jsem k nemu sla, tak jsem jeste byla, to je snad jasny.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46018 příspěvků moje polička 05. června 2019 13:46

Luna zmenila bych doktora!

Offline Renusatko
Avatar
11579 příspěvků moje polička 05. června 2019 13:46

Luna 3 kg vůbec neodhadnu. Poměr svalů, tuků, jak vypadáš bez oblečení. To bych vůbec neřešila. Hlavně ať jsi brzy v pořádku. 

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 05. června 2019 13:50

viktorka_od splavu  

Renusatko No to jo, já zrovna teď mám dobrej pocit, že na to, že moc nemůžu cvičit, jen teda hodně chodím a občas pilates, vypadám celkem dobře. A teda mám takovou skoroveganskou stravu, to mi docela sedí. Ale zas mě tipoval vyšší, tak možná je to tím... No, měl i hromadu jiných pindů, necháme ho žít.

Offline Renusatko
Avatar
11579 příspěvků moje polička 05. června 2019 14:23

Luna Měla bys už vědět, že chlap prostě nemá odhad . Hlavně, že jsi spokojená ty.

Offline Garfie
Avatar
23867 příspěvků moje polička 05. června 2019 17:14

Luna Hele, to je cizí chlap, ten můj  je schopný mi koupit o dvě čísla rozdílný hadry (v jeho prospěch mluví, že spíš menší), ale váhu by mi určitě odhadl tak o deset kilo větší, to se nebojím  A připomnělo mi to, úplně mimo téma, jak mě poznal primář na genetice, kam jsem šla v těhotenství na vyšetření, prý byl se mnou na táboře jako vedoucí, před dvaceti lety!!! Celou noc jsem potom přemýšlela, jak strašně jsem tam musela vyvádět (bylo mi tehdy cca 16 let), když si mě pamatoval...

Offline Ounz
Avatar
19816 příspěvků moje polička 05. června 2019 17:25

Hele to s tou váhou tady, jako vodhadnout někoho na kilo přesně, se skoro nedá (bez ohledu na to, že plus mínus tři kila, je úplně jedno)

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 05. června 2019 17:26
Reakce na Renusatko:

Potrefenáhusa ideálně běhání vypadá, ale proto má každý pocit, že může vyběhnout a nic neřešit. Potom, když kolikrát vidím ty běhající po té stezce, kde chodím, tak je to dost katastrofa. Tak každá 10 žena běží správně. Chlapi jsou na tom o něco lépe. Já sama jsem nikdy s nikým neběhala, tak jsem na tom pravděpodobně stejně a taky mi to po čase přineslo spíš problém než užitek.

A co třeba vidíš, že dělají blbě? Já jak jsem vyběhla teď čerstvě ven, tak někoho sice sem tam potkám, ale maximálně si tak stíhám všimnout, co mají na sobě.

Já vlastně ani nevím, jestli běžím správně já sama.

Jinak jak byla řeč o tom vyplavování endorfinů a úplném vypnutí, tak já k tomu potřebuju sluchátka a hudbu jako kulisu, která mi pomáhá držet rytmus. Při ničem jiném tu hlavu prostě nejsem schopná úplně "vypnout" a je jedno, jestli při tom jdu, běžím nebo jedu na kole.​

Online Potrefenáhusa
Avatar
33641 příspěvků moje polička 05. června 2019 17:31

wendulka já jsem četla rozhovor s takovým tím slavným Jágrovým fyzioterapeutem Kolářem, kde říkal, že přesně na těch běžcích pozná, s čím budou mít za několik let problém. A že genialita vrcholovým sportovců, kteří se držej roky na špičce, spočívá v tom, že se tou velkou a jednostrannou zátěží zvládnou během tý dlouhý doby neodrasit. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 05. června 2019 17:31
Reakce na Luna:

viktorka_od splavu Ne, 62. Debil. A zrovna si myslim, ze samozrejme az na nohy, vypadam dobre.

No to je teda nezdvořák.

Mně někdo tipovat na 62. tal se nesu jak páv. Jestli se nepletu, nejsme náhodou my dvě podobně vysoký - já mám momentálně o 8 až 9 kilo víc jak ty a v životě jsem nevypadala líp než teď.

Taky až na ty nohy samozřejmě. Ale jako s genetikou to je marnej boj, no.

Když už jsme u toho hodnocení ze strany chlapů, tak mě potěšil včera kolega v práci, který poznamenal, že za ten půlrok jsem sundala dolů fakt dost, ztratila jsem takovou tu voplácanost a sekne mi to.​

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 05. června 2019 17:36

Luna bud v klidu, ja mam vahu stejnou co jsem mela pred X lety, kdyz jsem mela o minimalne dve velikosti vic, takze v tom to fakt neni! 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 05. června 2019 17:38

Potrefenáhusa Je mi to jasný. Ale JAK přesně to pozná?

Tak nějak laicky předpokládám, že by mě nemělo během běhu píchat v boku nebo něco bolet, ale co dalšího?

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 05. června 2019 17:39

Luna jo a drzim palce s kolenem! Kamoska sype kolagen a jeste jsem videla tekutou hyaluronovou kyselinu (do smoothie napr) tak mozna zkusim a poreferuju. Cvicit jsem dneska byla v 6 rano a super.