Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 31. května 2019 08:49

wendulka já mám seboroickou dermatitidu a vynechání čehokoli mi na to nepomohlo (ale pravda, mliko jsem ještě nezkousela, lepek důsledně 3 měsíce a nic), včetně bezsilikonovych samponu, který používám roky. Mizí to dočasně akorát po kortikosteroidech, který to nevylecej, jen potlacej. 

Pomahaj na to speciální sampony z lekarny označeny DS, taky jen dočasně, kupuju jen když to přesáhne nějakou miru (vetsinou v zimě)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 31. května 2019 09:04

Potrefenáhusa a nizoral ti nepomaha?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 31. května 2019 09:19

viktorka_od splavu moc ne, ty zacileny přímo na ds nějak vic a ne všechny značky stejně (vetsinou stridam ducray kelual ds a kerium ds od la roche. podle kožní trvale nefunguje nic, ani jedna značka a kazdymu něco jinyho. A je tam dulezity vychytat balanc mezi nemejt hlavu moc často ani nenechavat mezi mytim moc dlouhý prodlevy.

Ja to třeba teď nějakou dobu skoro nemám, ale některý zimy fakt peklo, to je pak včetně obličeje (rudej ksicht se supinkama, zvlášť kolem nosu, pomáhá na to slaná voda)

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 31. května 2019 10:15
Reakce na Mutziputzi:

wendulka cottage od Meggle jim já, denně a výborný

Dej si i za mě.​

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 31. května 2019 10:18

Potrefenáhusa Jo, to si matně vzpomínám, že jsi ve vlákně o šamponech zmiňovala, že to je to těžkej boj. Tou naštěstí netrpím.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 31. května 2019 11:34

Mutziputzi Tenhle? 

Ten mi taky chutná, ale bohužel efekt stejnej jako u normálního.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. května 2019 11:38

Zina jojo, já bezlaktózovou ani bezlepkovou dietu nedržim, jenom se obé snažím omezit, když to jde bez většího úsilí, takže efekt taky nepozoruju

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 31. května 2019 11:43

Jinak pod vlivem zdejší debaty a poměru 80/20 jsem se odhodlala zase chvílit zapisovat jídlo do kal. tabulek, jestli fakt teda není zakopanej pes v tom. Jím tak nějak pořád stejně, pohyb jsem za poslední rok a něco naopak přidala, přitom jsme skoro za tu stejnou dobu přibrala 7 kilo, od pasu dolů to hodí dvě velikosti.
Spadám teda do kategorie rozhozený hormony, ale přežírat se nepřežírám, chipsy, zmrzlinu a klobásy mi k televizi taky nikdo nenosí a s alkoholem taky slabota.
Tak zkusím chvíli vyplňovat, třeba na mě z toho něco vypadne, když ne, tak si sem půjdu pro konzultaci :-).

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 31. května 2019 11:46

Zina mě napadaj ty bílkoviny, já s tim mívám docela problém, a to jim maso i mlíko

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 31. května 2019 11:57

Potrefenáhusa Jako to si myslím taky, celkově teda tuším, že z tabulek na mě vypadne, že jím zdravě, ale málo celkem a málo bílkovin, hlavně když zohledním výdej.

Online Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 31. května 2019 12:38

Potrefenáhusa jsem cetla sebeironickou dermatitidu...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 31. května 2019 13:16

Gatita tu mám určitě taky

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 31. května 2019 14:19

Zina A to ještě kalorické tabulky nastavují hodně malý příjem, většinou dost pod to, co by člověk měl opravdu jíst, takže pokud i podle nich jíš málo, tak v tom to asi je. Prostě nedostatečné jídlo kompenzované větším pohybem a nastane panika a ukládání na horší čas. 

Offline lysianthus
Avatar
157 příspěvků moje polička 31. května 2019 14:53

Renusatko Taky si píšu do tabulek od března. Příjem zpravidla okolo hranice bazálu, bílkovin víc než sacharidů. Pohyb 2 x týdně jóga, běh, když to jde kolo. Váha spíš neklesá než klesá, teda hnula se jen malinko. Já vím, že je to v hlavě, ale jak se přesvědčit, že když začnu jíst víc, že se to srovná. Navíc se mi mění postava zřejmě vlivem stáří a hormonálních změn. Pas jsem měla vždycky štíhlý, ale teď několik let pozoruju, že se mi pr..l stěhuje na břicho

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 31. května 2019 16:23

RenusatkoMně nepřijde, že jím málo, ale dost se hýbu a to mi z toho najedenýho zase ukradne :-). A moc tam přidávat, podle toho, jak to zatím vypadá, by byly tabulyk spokojený, kdybych každej den přihodila dvě housky a aspoň půl kila šmakouna, což teda není úplně ta cesta, kterou chci jít :-) :-) :-).

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 31. května 2019 17:55

lysianthus A neklesáním nebo malinkým klesáním váhy myslíš kg na váze nebo cm v oblečení? U sebe jsem třeba zjistila, že 1 kg váhy navíc u mě není na cm navíc vůbec nijak poznat a to měřím jen "standardních" 170 - od loňského ledna beru doživotně euthyrox, jelikož mám pryč půlku štítné žlázy, přičemž 3 dny v týdnu jinak než zbývající 4. Takže taky hormony.

Zina To nepřišlo loni ani mně, že jsem jedla málo. Ale z vlastní zkušenosti moc dobře vím, že na tom úplném začátku je to fakt fuška tu hlavu přesvědčit. A cestou dvou housek navíc jsem teda taky nešla

Má to ovšem svá "úskalí". Včera když v půl osmé začala volná zábava po setkání s parfumérem Jamesem Heeleym v hotelu Emblem a já se hladově vrhla na veganský čoko muffin bez cukru a ještě lehce vyplenila ovocnou mísu z připraveného cateringu, se tři zdejší kolegyně, které tam byly se mnou, mohly smíchy potrhat. A to jsem se byla tři a půl hodiny před tím pořádně najíst v Countrylife.

Offline rozarka
Avatar
3979 příspěvků moje polička 31. května 2019 17:59

wendulka Tak to je příjemnej bonus

continuity Lupy nemám,ale ta hlava mě občas svědila ....Ted'si myju vlasy alepským mýdlem a t'uky t'uk,dobrý.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 31. května 2019 18:57

wendulka No já cestou housek taky jít nehodlám, to bych se musela brzy začít oblíkat v Ule Popkin :-]].

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 31. května 2019 21:24

rozarka alepsky mýdlo mi na vlasy nevyhovuje, ale na tělo je úplně nej nej 

Offline rozarka
Avatar
3979 příspěvků moje polička 01. června 2019 11:28

Potrefenáhusa Já je mám děsně suchý a ono mi to dost eliminuje to polétávání kolem hlavy. A nemám ted' potřebu se drbat . Čím ti nevyhovuje? Mě trochu vadí oplachování,mám pocit,že k tomu potřebuju dvojnásob vody,ale jinak