Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 04. června 2019 17:47

whiskas tak teď už víš, že se na něj máš vyprdnout..je tolik jinejch možností. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33645 příspěvků moje polička 04. června 2019 18:08

Ounz já ne ze by mě nebavilo, ale mám velmi rychle pocit, ze u toho umřu, plus k tomu nemám moc tu vůli k překonávání překážek, mne už je to od určitý chvíle vsechno jedno 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33645 příspěvků moje polička 04. června 2019 18:09

Ounz jinak mě na tom běhu přijde hrozne lákavý, ze to jde provozovat celkem kdykoli, kdekoli a s minimem vybavení, tady z toho hlediska je to fakt sport ideál 

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 04. června 2019 18:13

Potrefenáhusa jj, právě bylo to super, člověk se obuje a běží. S tim, že já měla ten pocit, že první dvě minuty zdechnu a pak se to čaplo a popadla sem druhej dech. No běhala sem pomalu a žádný maratony. Taky s tou mojí konstitucí, žejo..ale fakt sem se pak těšila..

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 04. června 2019 18:22

Potrefenáhusa Ounz Já měla (a mám) při vytrvalostním běhu vždy pocit, že "zdechnu" . Možná to je důvod, proč je mi tento druh pohybu tak protivný. A stejný pocit jsem měla i před XX lety, když jsme měli běh povinný, jako součást tréninku. Nikdy se to nepoddalo, nikdy. 

Ounz Co máš s konstitucí? Já si vždy myslela, že dlouhé tratě jsou pro typ "motýl" a svoji nechuť jsem přikládala tomu, že mám prostě těžkou p*del a tělo to neutáhne, ale co potkávám běžkyně, které do kategori motýlů zcela jistě nepatří (a přitom běží s takovou lehkostí a snad i radostí), říkám si, že chyba je někde jinde.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 04. června 2019 18:28

whiskas sem tlustá. Běhat mi de (šlo), ale nevim jestli na klouby je nějak extra dobře, běhat hodně dlouhý tratě. Takže sem běhala do deseti km. Ale teda jako motýl sem u toho nevypadala, to teda ne.

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 04. června 2019 19:18

Potrefenáhusa ideálně běhání vypadá, ale proto má každý pocit, že může vyběhnout a nic neřešit. Potom, když kolikrát vidím ty běhající po té stezce, kde chodím, tak je to dost katastrofa. Tak každá 10 žena běží správně. Chlapi jsou na tom o něco lépe. Já sama jsem nikdy s nikým neběhala, tak jsem na tom pravděpodobně stejně a taky mi to po čase přineslo spíš problém než užitek.

Jak je tu napsáno. Každého baví něco jiného a něco jiného mu přináší radost a potom ti to jde a vydržíš. Mě třeba nikdy nechytla joga a taky to spousta lidí chválí a žije tím. To stejné kolo. Děsná nuda pro mě.

Offline Gatita
Avatar
7128 příspěvků moje polička 04. června 2019 20:51

Ounz to mas jedno, jak u toho vypadas. Ja treba  u toho vypadam dobre, hotova atletka (mi parkrat nekdo rekl) ale melu z posledniho a netesi me to.

A abych ubehla desitku bez pichani v boku, musim dost trenovat, zatimco jini to daji z oleje. Zato miluji chuzi, to se mi mozek prepina do nejakeho primitivne blazeneho modu. Nejradsi bych chodila vsude pesky, ale to je zas casove narocne.

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 04. června 2019 21:01

Gatita To mám přesně stejně. Taky jsem teď začala všude chodit pěšky a endorfiny fungují  naprosto výborně. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. června 2019 21:06

Gatita Renusatko

taky to mam.

Offline Gatita
Avatar
7128 příspěvků moje polička 04. června 2019 21:22

Zarinya Renusatkotaky to tak mate? Spousta lidi rika, ze chodi radi, neb se jim u toho dobre premysli a cestou do prace treba planuji, co a jak ten den udelaji. Ja to tak nemam, ja jsem jen stastna Pri chuzi prave dokazu mit v hlave vymeteno, na rozdil treba od te jogy, kde furt resim, at uz problemy z prace, nebo ze me tlaci podlozka a boli me zkracene svaly...

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 04. června 2019 21:28

Gatita chůzi taky mám moc ráda..ale nejvíc po městě :) 

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 04. června 2019 21:37

Gatita Když jdu sama, tak vypouštím všechno okolo. U běhu nebo jiných sportů se musím na něco soustředit. Dýchání, provedení. Ta chůze je opravdu taková, že člověk nemusí nic.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. června 2019 21:42

Gatita u chuze nevymyslim nic

u jogy me tlaci kolena....

Offline Gatita
Avatar
7128 příspěvků moje polička 04. června 2019 21:43

Renusatko presne. Nekdy se akorat kocham, ale ani to neni nutne...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33645 příspěvků moje polička 04. června 2019 21:59

chůzi mám moc ráda, ale mně se ty endorfiny u sportů asi nevyplavujou :-)))

leda ne kole, když člověk jede rychle z kopce a zpívá si u toho pištivým hláskem "Bááájsikl, bááájsikl..."

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 04. června 2019 22:16

Potrefenáhusa , taky možnost.  Asi je dodáváš jinak než sportem.

U nás bylo chvíli husté období. Manžel končil s hokejem, špatně to nesl a jsem celkem ráda, že se mnou začal chodit ty naše večerní rychloprocházky. Nechtělo se mu běhat ani jezdit na kole a po tom zápřahu najednou nic nedělal.  Teď si zacvičí, projde se a doma je pohoda.

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 04. června 2019 22:32

Ounz whiskas Proč ne Eva me se dostavi stejny endorfiny z behu i z fitka, ale musim zamakat, to je podstatny, lazo plazo nic neudela. Behat nemuzu uz cca 2 roky a dost me to stve. Misto toho elliptical a nebo stair master, to je masakr teda.

Vcera me trener mucil moc hezky po mym rozcviceni, co delam sama 4x10 mrtvejch tahu s 60kg, 4x8 drepu s cinkou na hruci (druhej konec na zemi) 4x20 drepu s medicimbalem vyhozenym nahoru na zed pri pohybu nahoru na stridacku s 4x20 rusky twist, 500 schodu, 4x10 rimskej mrtvej tah, 4x sezeni na zdi minutu (au) a sprint na kole, doma do me zajela kotleta i s prilohou v cuku letu

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 05. června 2019 12:25

Catherinne Uz je to tak, hooodne casu ceka me nejspis operace, nemuzu tomu uverit...

A navic mi doktor tipl o 3 kila vic nez mam a to jsem si vzdycky nalhavala, jak nevypadam o hodne lehci. Jste mi tu celou dobu lhaly, takze nove kolo hubnuti zacina.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 05. června 2019 12:27

Luna tipnul ti celych 50 kilo?