Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Online Catherinne
Avatar
9884 příspěvků moje polička 28. května 2019 11:28

Garfie opraveno, promiň

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 28. května 2019 11:58

wendulka mne na to pomohla len fyzioterapeutka. Tá mi teda zakázala behať, bicyklovať, aj vo fitku činky dvíhať. Všetko zle, keď neviem trapézy uvoľniť, len si viac ubližujem. Chodila som k nej asi tri mesiace, pomohla mi na dlhú dobu, len už cítim ten krk zas - na bicykli, doma pri fitshakeri, proste všetko ťahám trapézmi

No už som celkom zmäkla, zistila som, že ten tréner trénuje vo fitku, kam chodia kolegovia. To vidím u seba ako dosť veľký psychický problém. A vlastne ani neviem, čo som čakala, keď sa tak hrozne hanbím. To pomyslenie, že v posilke plnej ľudí ma naháňa nejaký tréner...

Online Catherinne
Avatar
9884 příspěvků moje polička 28. května 2019 12:01

sisa.b na lidi se ...

Offline Lamicka
Avatar
13377 příspěvků moje polička 28. května 2019 12:03

Catherinne mozna u tech kalhot, ale ja se zvetsila cela Ale nechci, aby to vyznelo, ze si stezuju, to ne. Jsem celkem spokojena, pro me je dulezite byt v kondici, dobre jist a citit se dobre. Nevazim se, jen se obcas zmerim pro kontrolu.  

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 28. května 2019 12:06

sisa.b V posilovně má problém každý sám se sebou. Jedni jsou na tom jak ty, tak sledují spíš co mají dělat a ostatní co už cvičí dlouho, tak nikoho nesledují. 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 28. května 2019 12:21

sisa.b S tím fitkem je to přesně tak, jak píše Renusatko. Taky jsem si toho všimla.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 28. května 2019 12:28

Ja by som si tým nebola taká istá. Keď počúvam kolegov, ako očumujú a hodnotia každú babu, čo tam vkročí... A v tom fitku, kam som chodila, sú štamgasti poskupinkovaní a tiež som sa tam cítila mimoriadne nesvoja. Joj, toto asi nedám.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 28. května 2019 12:33

sisa.b jezis co to tam mate za spolek? tak sup jiny fitko, toto vazne neni typicky

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 28. května 2019 12:39

viktorka_od splavu možno by som kolegov mala vymeniť Akože vážne ich upodozrievam, že sa tam chodia zoznamovať, keď počúvam tie reči.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 28. května 2019 12:42

sisa.b ty delas v IT myslim? tim by se to vysvetlovalo

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 28. května 2019 12:44

Catherinne A tak mně to nevadilo, jen mi to chvíli nedávalo smysl  ale pochopila jsem to. 

Online Catherinne
Avatar
9884 příspěvků moje polička 28. května 2019 13:15

A je teda vidět,  jak ten internet žere čas. Kdyby tekla voda doma a nelilo, mam odběhnto 15kilometrů,  uvařený zdravý oběd ...takhle celé dopoledne trčím na netu a cpu do sebe čokoládu...dělat to denně...no nevím...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 28. května 2019 13:16

Catherinne tak ale za to nemůže internet, ale že prší (a neteče vám voda), ne?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 28. května 2019 13:16

Catherinne kdyby lilo, netekla voda a nebyl internet, tak bys delala co?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 28. května 2019 13:21
Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 28. května 2019 13:40

sisa.b A tak jasně, že se najde někdy i taková skupinka. Taky máme u nás v práci ve fitku takový dva "borce", které jsem slyšela vést podobné řeči ohledně některých našich dámských návštěvnic, ale i vlastních partnerek. Takoví mě teda fakt nechávají ledově klidnou.

Jako jo, nějaký svaly maj, ale když je srovnám s těmi, co cvičí léta a nikoho si nevšímaj, tak to zase takovej zázrak není.

V tom druhém fitku jsem nezaznamenala vůbec nic. Poskupinkovaný sice jsou taky, ale řeší jenom sebe.

Taky jsem se bála přesně toho samého jako ty, abych nakonec zjistila, že je to takhle.

Online Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 28. května 2019 14:03

Lamicka Mne se treba zvetsila zebra:-D Ne jsem proste sirsi v trupu. Myslim, ze je to celkem bezne;-)

Offline Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 28. května 2019 14:53
Reakce na Mutziputzi:

Garfie Nevim no, pokud vyloučíme nějakej ten hormonální výkyv, jsem přesvědčená, že to prostě musí fungovat každýmu. Mam kamarádky, co domněle přecházej na hubnoucí režim, ale futrujou takový ty různý vegan raw tyčinky sladký jak mrcha, tuny ovocnejch salátů, "zdravý" musli a granoly, brambory, celozrný rohlíky a spol. a diví se, že nic.

​nejsem přesvědčená, že to musí fungovat každému, ale zbytek příspěvku jsem vypozorovala u svého okolí v hojné míře. Ono ne vše co prodávají v obchodě v oddělení zdravé výživy je vhodné a uz vůbec ne v neomezeném množství 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 28. května 2019 15:05

Kammila ja teda do obchodu se “zdravou vyzivou” chodim zridka, protoze tam pro me skoro nic nemaji - zajimavy jev: temer vsechen tovar je tvoren sladkostma

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 28. května 2019 15:12

viktorka_od splavu

Co to máte u vás za divnej obchod? Je sice pravda, že já v tom našem místním taky nakupuju máloco, ale spíš z důvodu, že hlavně ty bezlaktózový věci, který potřebuju, mají v místních supermarketech mnohdy levnější.

Nicméně i mě baví takové ty akce v Lidlu a jinde, kdy tam nacpou ty různý müsli a ovesný kaše plný cukrů a že zdravá strava...