Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Online Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 24. července 2018 13:20

Pinot Noir přesně tak. Jednak je to nuda a jednak už potom nic ani neposiluješ a dál se neposuneš, protože ti přijde, že z těch 20 jsi strašně vyčerpaná a víc nemůžeš zvednout. 

viktorka_od splavu Třeba u těch jednoruček jsem si dnes vzala o kilo větší a udělala jsem to jen 4x4..no tak příště uvidím. On ten trenér (speciálně tenhle) je dobrej tak na začátek. Ukáže co kde cvičit, jak nastavit. Jako majitel to nastaví tak, aby mu lidi neutekli po prvním cvičení. Celkem mi i vysvětlil co u kterého cviku má zabrat, kde máš držet a ve které chvíli posiluješ. Na začátek, když nevíš nic je to super. Pak jsem začala číst a hledat cviky na netu a v knížkách a zjistila jsem třeba, že tohle opakování je na nic. Mimo jiné. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 24. července 2018 13:26

viktorka_od splavu No vždyť jo, snažím se "zkušeně" poradit  Na rotopedu si čtu časopisy. Teď už mám i kontaktní čočky, které negumovatí, když mi teče do očí pot, tak už u toho ani nevypadám jak dement s časopisem pět centimetrů před ksichtem.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. července 2018 13:42

Já teda malý vážičky a klidně 20-30x a 5 sérií... 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 24. července 2018 13:47

Renusatko já teda s názorem, že to nemá druhý den bolet, s ním naprosto souzním každopádně pro moje účely co jsem mu řekla to asi vymyslel dobře, jen už si to musím uzpůsobit dál sama, to je mi jasný. já potřebuju hlavně držet pohromadě  btw zrovna včera jsme tam pozorovali dvojici na tom "traktoru", navzájem si přidávali šílený váhy a přitom na nich bylo vidět, že tam možná slečna někdy dávno už byla a on asi v životě nikdy necvičil.. jsem se bála že si něco udělají

 Pinot Noir číst bych nemohla, ani na telefonu jak to dělá spousta lidí, páč by mi odešly záda, já musím myslet na to, abych byla rovně..

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 24. července 2018 13:47

Ja teda nicemu nerozumim, serie, opakovani, cizi slova.  Muzu prijit do posilovny a nechtit poradit, pac su asocial? Jako ze si me nikdo doufam nevsimne. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 24. července 2018 13:52

Luna no mě včera poprvé oslovil chlápek (ptal se jak dlouho tam ještě budu zavazet:-) po půl roce, jinak nic nikdo, to bych asi utekla.. no ale někoho kdo ti to ukáže když nevíš potřebuješ, ne? já hrozně ráda pozoruju ty trenérky co jsou tam s klientama, to jsou tak krásný ženský!

Online Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 24. července 2018 13:58

viktorka_od splavu Do dámské chodí jen dvě...ta vysoká, krátkovlasá Irina a potom jedna děsně ukecaná. Na té nic krásnýho není. Žvaní, klientky nekontroluje a dle mého jsou to vyhozený prachy. V té smíšené je jich víc, občas je vídám, ale neznám.

Luna Tak pro mě třeba tohle byl v začátku důvod, proč jsem začala chodit do té dámské. Abych byla co nejméně vidět a nikdo si mě nevšímal. Tam má každá baba práci sama se sebou. Naopak si myslím, že když poradit chceš, tak se zeptáš a poradí ti trenér, majitel nebo někdo, kdo cvičí.

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 24. července 2018 13:59

viktorka_od splavu tak uvidim, jestli se odhodlam. Ale bavilo by me to, jen se desim, ze mi reknou, ze uz to u me nema cenu.

Offline dzizisketa
Avatar
7491 příspěvků moje polička 24. července 2018 14:00

999 

Jo, včera jsem byla na aero, děkuju za doporučení, odcházela jsem úplně rozesmátá, pro mě to nebylo ani tak cvičení jako zábava, něco jako kolotoč s houpačkou hlavou dolů dohromady

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 24. července 2018 14:03

Luna jasně, ty začni nacvičovat rovnou skok do rakve ty trdlo

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 24. července 2018 14:05

Renusatko aha tak ukecanou neznám, krom černovlásky ještě dlouhovlasou blond a teď chodí taková s copánkama a tetováním, mladší, ale slyšela jsem ji jak říká klientovi že se po třicítce zranila a dává si víc pozor či co.. vypadá dost mladě a všechny mají fakt nádhernou postavu, hlavně držení těla, to je imho základ

Online Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 24. července 2018 14:07

Luna Cenu to má u každýho. Vytvořením nějakého svalstva udržíš třeba fungující klouby, funkční páteř, dokonce prý je to prevence osteoporózy, líp spaluješ a líp vypadáš. Já tam potkávám i dvě ženský určitě přes 70.  

Offline 999
Avatar
17616 příspěvků moje polička 24. července 2018 14:15

dzizisketa Mám z toho stejný pocit, je to moc fajn :-). Koupím si to domů...

Online continuity
Avatar
33828 příspěvků moje polička 24. července 2018 14:25

ja teda nevim s tema svalama. ja si vyplavala zada a ramena tesne po 40. sice me prestala bolet, ale nadsena z toho taky nejsem, brala bych tu silu bez objemu. sice s vetsim zadkem, ale pusobila jsem vzdy docela krehce, ted je to pryc 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 24. července 2018 14:29

continuity tak já už jsem svaly měla, a vypadala jsem celkem v poho /tehdy jsem si to samozřejmě nemyslela, ale dle fotek zpětně, bych to vážně brala:-))

Online continuity
Avatar
33828 příspěvků moje polička 24. července 2018 14:39

viktorka_od splavu no nekomu se delaji takove dlouhe stihle svaly. mne ne. ale ja jsem celkove takovy jang typ, s pevnyma kostma, zadna krehotinka. akorat jak mi trcely ty klicni kosti a lopatky, tak to tolik nebilo do oci. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. července 2018 15:04

continuity Dlouhý štíhlý svaly se právě dělaj vícerým opaováním cviků s malou zátěží, plavání je moc, u chlapů to vypadá dobře, plavkyně se mi nelíbí, stejně tak ta posedlost těžkejma vahama podle mě nic pěknýho ve finále neudělá.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 24. července 2018 15:28

continuity no já měla skorošvagrovou řekla bych stejné tělesné konstituce a když si měla/musela vybrat jestli postava plavkyně nebo bolavý záda, tak to bylo jasný jí fakt bylo zle když byla "hezky" hubená, holt to tělo na to neni stavěný

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. července 2018 16:36

continuity Dlhé štíhle svaly sa robia napríklad pri kalistenike, street workoute.. Postava sa formuje rovnomerne a súmerne.

Mutziputzi Súhlasím. 

Online continuity
Avatar
33828 příspěvků moje polička 24. července 2018 17:10

viktorka_od splavu no to ja taky nemuzu. spoustu let jsem mela 52-55kg na vysku 165 (a pri te vaze velikost 38) a ve vysledku se ted citim mnohem lepe (no tak ted aktualne jsem se rozhodla, ze par kilo sundam, ale obecne mi je lepe s 10 kilo navic).

paktofonika to sa prave neda takto povedat, aky sport. moj muz napriklad lezie a absolutne nema taku tu klasicku lezecku postavu. tiez hrozne rychlo nabera svalovu hmotu, trebars ma silne stehna (ale fakt svaly) a to su jeho dva dalsie najoblubenejsie sporty bicykel a behanie (ani jeden z nich by svalovu hmotu vyrabat nemal), v posilovni v zivote nebol, maximalne zhybuje.