Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 23. července 2018 23:16

999 Vidíš, to mě nenapadlo. Jasně, že je neumím, jen jsem cvičila podle pokynů a kopírovala to, co vidím. Jednotlivé pozice/jejich názvy jsem nepobrala. 

Offline 999
Avatar
17566 příspěvků moje polička 23. července 2018 23:20

whiskas Ono se právě u těch pokročilých hodin předpokládá, že je umíš. Všechno jde v rychlejším tempu, nemáš čas očumovat, co kdo dělá... A cvičitelka seká názvosloví, některé česky, jiné v sanskrtu. Ale za zkoušku nic nedáš, jdi to zkusit a uvidíš.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 23. července 2018 23:29

999 Ještě si tedy raději dám min. jednu lekci pro začátečníky a budu se více soustředit na jednotlivé ásany.

Offline 999
Avatar
17566 příspěvků moje polička 23. července 2018 23:31

whiskas A nebo si prohlídni rozpis lekcí, viděla jsem tam, že u některých cvičitelek je napsáno, že je to hodina dynamická, ale můžou ji vyzkoušet i začátečníci s dobrou kondicí.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 23. července 2018 23:40

999 Díky, prostuduju to. Chtěla sem HJ zkusit, tak jsem vzala první časově vyhovující lekci. Je to opravdu fajn .

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 24. července 2018 08:55

whiskas . Já mám hot celé léto, jen né jógu. Nevím, jestli bych to zvládla plánovaně. Jóga mě nechytla, jen ta fly, tak ji možná od září vyměním za jednu posilovnu.

V naší posilce je sice klimatizace, ale podezřívám je, že šetří. Pokud se nejde brzy ráno, tak je to strašný. Takže dnes už to mám za sebou. Ať se vzbudí marod, tak půjdem zase k bráchovi do bazénu, alespoň přidat plavání. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 24. července 2018 08:57

Renusatko jezusmaria neee! hlavně ať nechladí víc, to bych tam musela přestat chodit. teplo tam je, ale tak akorát, kdyby fučel ledovej vítr tak to odmarodím

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 24. července 2018 09:06

Renusatko U nás naštěstí klima funguje bez problémů. Hot yoga mi přijde fajn, nemusím pak do sauny . A jako doplněk k posilovně mi to přijde super, člověk se skvěle protáhne, zrelaxuje. A vzimě se těším, že si tam prohřeju kosti.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 24. července 2018 09:15

viktorka_od splavu Jenže ty nechodíš do stejné...což je právě problém. Smíšená je vychlazená perfektně...ta dámská vůbec. Je tam i 27. A ještě se otvírají dveře do šatny, kde klima není a do sálu, kde je ještě horší. Takže špatná klima klimuje 3 místnosti. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. července 2018 09:25

Renusatko jezusmaria neee! hlavně ať nechladí víc, to bych tam musela přestat chodit. teplo tam je, ale tak akorát, kdyby fučel ledovej vítr tak to odmarodím

​To je jeden z dôvodov prečo do posilky nechodím. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 24. července 2018 09:25

Renusatko Tak jedině na léto vyměnit fitko za chlazené .

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 24. července 2018 09:39

Renusatko ajo vlastne. no ja si puvodne koupila permanentku do damske, ale vubec tam nechodim:-) velka ti nevyhovuje?

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 24. července 2018 11:59

viktorka_od splavu Je tam na mě moc narváno. Jsem zvyklá rychle odcvičit střídáním dvou cviků a v té velké to většinou nejde. Buď je obsazeno nebo jsou ty stroje daleko od sebe. V té dámské jsem často sama. A ještě chodím v sobotu dopoledne s kámoškou a ta by do smíšené nešla . Možná časem budu muset, protože na většině strojů jsem na nejvyšší váze. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 24. července 2018 12:41

Renusatko aha, já právě myslela že tím jak chodíš dopoledne/brzy, tak máš všude volno. my chodíme asi v té nejvíc frekventované době a stejně to celkem vychází, líp mi teda vyhovuje když jsme dva a vystřídáme se jak píšeš, některé cviky se mi líp cvičí na střídačku a některé tak máme přímo předepsané. tím že tam je těch strojů víc tak čekám málokdy, kdyžtak si změním pořadí. jediný co by měli přikoupit je ještě jeden "traktor", ten je teda obsazenej často:-/

haha na nejvyšší váze, já se zas nemůžu propracovat z té nejnižší zátěže:-)

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 24. července 2018 12:56

viktorka_od splavu Tak já jsem začala s tím trenérem. Jenže on mi ty cviky nastavil zbytečně po moc opakováních 16 a 20 většinou. Časem jsem přišla na to, že z tohohle se nikdy nevyhrabu. Je těch opakování zbytečně moc. Takže jsem zvedla závaží a udělala třeba jen 4x6 a postupně zvyšovala, klidně každé cvičení o 1. Jak jsem se dostala na 4x12, tak jsem chvíli tak cvičila a zase zvedla závaží. Spousta žen si myslí, že vysoké váhy způsobí, že budou mít svaly, jak chlap. Což si myslím, že nemám a to přesto, že na záda cvičím s 30 kg, na leg press mám 100 kg a 5kg jednoručky

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 24. července 2018 13:04

Renusatko ahaa, takže to dělám blbě, stejně jak píšeš mi to nastavil, a jako druhej krok přidal váhu, ale snížil opakování na 12x, takže něco co jsem měla 3x16 opakování se zátěží 10kg teď mám třeba 10kg 16x - 15kg 12x - 10kg 16x.. no a z toho se nemůžu vyhrabat. zkusím jak píšeš, díky:-) (jo a svalů se fakt nebojim, třeba na synovi je to uplně vidět, tomu ta muskulatůra roste před očima, ale já a v mym věku to teda určitě nehrozí:-)))

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 24. července 2018 13:06

viktorka_od splavu Nejde jen o věk, ale i množství testosteronu a dispozice. Ne, vyšších vah není třeba se obávat.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 24. července 2018 13:09

whiskas no jeje, dyť já vim:-)

Offline Pinot Noir
Avatar
24455 příspěvků moje polička 24. července 2018 13:10

Renusatko viktorka_od splavu Jakmile udělám něco 3 x 12, zvedám váhu. Dělat něco 16x nebo 20x, trefí mě z nudy šlak 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 24. července 2018 13:16

Pinot Noir tak já to ale nikdy nedělala a v posilovně jsem byla po novým roce potřetí v životě, tak se teprv učím:-) mě teda hodně votravuje rotoped:-/ to bych se zas zbláznila být tam sama, takže prndám se spolušlapajícím a/nebo vočumuju lidi:-)