Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 18. července 2018 22:38

Mutziputzi Bože, proč ? Tak krásná byla ... 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. července 2018 22:47

whiskas prej no surgery, takze prezirani a drepy do umoru, desny

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 18. července 2018 23:04

NO jo, ale tak ono je pred a po a pred a po, toto je extrem. Ten zadek ji podle me tolik narust nemoh.

Kdyz uz p.del, tak bych realitu spis videla nekde tady....tyhle obe poctive makaj.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 18. července 2018 23:10

Jsem koukala na tu slecnu z te fotky s tou prd... zadkem. Myslim, ze to ze cviceni teda nema, cha cha, ma tam dve fotky jak dela drepy  

Proste jenom zadek ti takhle nevyroste, to je blbost, prisla k tomu jinak.

https://www.instagram.com/karinairby/?hl=en 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 18. července 2018 23:39

0zero7 Myslíš, žesi tu p*del, (zadek) koupila, tedy nechala "vycpat"? 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 18. července 2018 23:41

0zero7 Ta druhá proměna je dost dobrá.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 19. července 2018 07:57

0zero7 Myslím si to stejné. Jen z dřepů to není.. whiskas vycpat to jde stejně, jak prsa. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. července 2018 08:01

999 Air jóga vyzerá super. Bola si v dome jógy na Andeli? Myslíš že to zvládne aj začiatočník alebo to chce už trochu skúseností? 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. července 2018 08:02

Renusatko Bez jizvy?

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 19. července 2018 08:10

Mutziputzi Jizvy tam klidně můžou být. Jsem se koukala, že když dávají fotky zadků holky ve fitnes skupině, tak tam ani dole ty rýhy nemají...tam jizva klidně být může. Na některých fotkách, kde nestojí úplně rovně má takový divný tvar. Na tom, že je to hnusný to nic nemění. Ale vím, jakou práci dá přes ten zadek pár centimetrů. Ona má teda jiný typ postavy než já a přes zadek nabere rychleji než přes břicho. Oproti první fotce před mi dokonce přijde i povolenější (zadek), tak možná jen fakt nabere. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. července 2018 08:17

0zero7 Podľa mňa je hrozna ta celulitída na jej zadu. Chápem ze niekto má problémy sa cel. zbaviť ale tak ešte zväčšovať zadok aby ju bolo viac vidno? A keby ten zadok vymazala tak by tam tá celulitída nebola nie? A vyzeral by ináč, bol by krajší, vytvarovaný... Určite to nieje prirodzené. 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4129 příspěvků moje polička 19. července 2018 08:36

paktofonika ja myslim, ze zadek vycpanej nema, spis proste pribrala a ma takovej typ postavy.

Mi nijak nevadi, pokud to neni uplnej extrem. Kdybych si musela vybrat esi heroin chic nebo tohle, tak spis tohle 

Nastesti si teda vybirat nemusim :)

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 19. července 2018 08:44

paktofonika Nojono, jenže na tom nedokonalým megazadku s celulitidou má založenou celou svoji instakariéru bych řekla, tak proč se ho zbavovat, nevim jestli by nahnala tolik followerů na "obyčejně" hezkou štíhlou postavu. :) 

Já to svým způsobem obdivuju, nevim teda jestli konkrétně tuhle holku, nic o ní nevim, ale jinak asi všecky, který jsou evidentně zdravý, sportujou a přestože by jim třeba stačilo pár lehkých úprav fotky a líp zapózovat k tomu, aby vypadaly jak z plakátu, stejně se radši vyfotí na instáč i v nelichotivých "povolených" polohách, kde mají tuhle fald a támhle ďolík na zadku a na*rat, takhle prostě vypadám... 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. července 2018 08:50

Karoleena Ale ja som nepísala o tom že by sa ženy s nedokonalou postavou nemali fotiť na instagram. Takisto mam rada ženy ktoré majú fotky s povoleným bruchom, v nie príliš Insta friendly polohách a podobne. Proste fotky bežného života a nie fotky kedy sa hodinu nakrúca pred fotoaparátom aby to vyzeralo že ma o 4 svaly viac a 10dkg tuku menej.

Len mi príde že ten zadok nieje možné tak vyjesť a keby makala tak takisto tak nevyzerá. 

 Lilly_Ku Tak ja beriem Heroin chic v miernej forme 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 19. července 2018 09:08

paktofonika Však já vím, žes to nepsala, to byl jen takovej můj dodatek obecně do prostoru. :) Tahle Karina navíc vypadá spíš na opačnej extrém, kdy se schválně šteluje tak, aby ten zadek vypadal ještě dvakrát takovej, než jakej ho má doopravdy...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. července 2018 10:54

Renusatko Ty jizvy by neschovala, nemá tam žádnou výplň, na jejím Instagramu je vidět ten postupnej progres, je prostě vypasená, ale hodně cvičí.

Online 999
Avatar
17566 příspěvků moje polička 19. července 2018 10:59

paktofonika Byla jsem na Smichově. Zvládne to určitě začátečník a ani nemusí mít žádnou jógovou zkušenost. Jen se nesmí bát pustit, když je hlavou dolů :-).

Offline dzizisketa
Avatar
7445 příspěvků moje polička 19. července 2018 11:05

999 

Tak to musím taky zkusit!

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 19. července 2018 11:06

Mutziputzi takovou postavu cos postovala znam nazivo a nic umelyho k tomu netreba, fakt staci pribrat. myslim ze je to na tech fotkach i poznat, ze je cela tlustsi. ja bych to teda cilene nepodporovala, no ale co uz, kdyz tak narostla. v mode to je...

Online 999
Avatar
17566 příspěvků moje polička 19. července 2018 11:09

dzizisketa Bude se ti to líbit :-).