Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 10:28

Lama_z_Lana Já 5 dole

Online Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 10:31

Mutziputzi Helo jo...nechci bejt  sprosta 

Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 22:08

Mutziputzi 5 kilo by mi stacilo, doufam, ze staci nejist, jen pit vino! (Muj plan do leta)

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 22:10

Luna to by ti mělo vyjít.

Já jsem dnes nachodila po městě, do školy a ze školy 15 km. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 22:15

Luna se obávám že ty můžeš shodit leda tak kůži

Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 22:16

Renusatko  Tak uvidime, dam vedet, jak to dopadlo, kdyztak budu v odmastovne.

Mas krokomer? Mne to taky meri vzdalenost, ale scita se to za cely den.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 22:58

Ve smyslu níže uvedeného jsem dnes vyrazila do fitka a cítím se hned o 100% lépe. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 22:59

Lama_z_Lana Mám řešení, nefotit se v plavkách .

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 23:01

Mutziputzi Závist je ošklivá vlastnost, ale přiznání polehčující okolnost, takže ti závidím. 

Online Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 23:25

whiskas No jako já se dobrovolně nefotila! Ale holt nestřežený okamžik

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 08:05

Luna Ne, já jsem si to včera zapínala na mobilu, všechno tam ani nebude. Krokoměr by mě docela zajímal, i když nevím, jak měří. Někdo mi říkal, že zapíná až po chvíli, což by mi v práci stejně asi neměřilo, když pořád vstávám, jdu 10 kroků tam, 10 zpátky. Sice u každého pacienta 5x, ale stejně. Určitě bych nechtěla to měřit pořád, ale jedna směna by mě zajímala. Kdysi na oddělení v nemocnici jsme to měřili na noční, kde jsme byli jen po jednom a ty dlouhé chodby v Bohunicích, tam to klidně za noční bylo přes 10 km. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 08:19
Reakce na Renusatko:

Hodně zjednodušeně by se dalo říct, že jakákoli alternativní strava za účelem redukce je pro zdravého člověka prostě blbost a lidé by se měli zaměřit na racionální stravování s adekvátním kalorickým příjmem. Pokud máš správný kalorický příjem, kde ti váha nelítá, tak už si upravíš dle sebe, jestli ti vyhovuje víc bílkovin, víc tuků nebo sacharidů..to rozložení už tam prostě není tak důležité. 

Proč ne Eva Já jsem to napsala špatně. Pokud jsi se rozhodla, že nějaký systém stravování udržíš 15 let, je to něco jiného. Já to myslela jinak...u lidí, kteří jen něco vynechají třeba sacharidy, ale nenahradí to tuky a bílkovinami, aby měli dostatečný příjem. Tam určitě zhubnou, protože sníží příjem vynecháním něčeho. Při nedostatečném příjmu zhubnou převážně vodu a svalovou hmotu, tuk jde jen hodně málo dolů a až po aktivní svalové hmotě  a zpomalí ten metabolismus. Takže na léto jim ty tři čtyři kila stačí. Potom se vrátí ke svému běžnému stravování a ty kila jdou nahoru, takže další jaro dělají to stejné. No a ten metabolismus se každý rok trošku zničí a trošku zpomalí věkem a kilo ke kilu, každé jaro řeší to stejné. 

​No diétu som nikdy nedržala a nerobím to ani kvôli letu. Ja som práve posledný polrok dosť nešťastná a aj keď som v januári začala znovu cvičiť nedokážem sa dostať na pôvodnú váhu. Nejedavam žiadne somariny aj keď sem tam pizza, pohár vina, zmrzlina no a dlho som nejedla pečivo a nedávno som objavila veľmi chutný chlieb a znovu som začala. Práve o tom low carb som si čítala že je to potrebné nahradiť tukmi, kokosový olej do ľavý čaju... No a rôzne iné zasady. Tak nejak cítim že by mi to mohli pomôcť dlhodobo nie že schudnem a hurá idem rovno na pizzu za pijem to kolou a na to kilo zmrzliny. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 08:25

Mutziputzi Proč ne Eva Fakirka Si o tom zatiaľ len čítam a rozmýšľam či sa o tom mam pobaviť s odbornikom(zostavenie jedálničku a pod) alebo to zvládnem aj sama. Teraz som čítala o plánovanom hladovaní. Mate s tým skúsenosť? Tipy na dobré články? 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 08:31

paktofonika Hele bejt tebou zas to nepřehánim a nehledam exaktní dietetický postupy, jsi štíhlá, nekomplikuj si život. Bohatě ti bude stačit omezit sacharidy, to funguje na každýho

Online Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 08:39

No já vim, že musím začít jíst hlavně normálně. Tzn. začít snídat, večer se dokopat k tomu si uvařit aby moje první normální jídlo nebylo v 5 a hlavně najít něco nesladkýho, po čem vydržím bděá při večerní a noční práci. Tahle životospráva posledních pár měsíců je masakr 

Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 08:39

paktofonika Presne tak, ty nemusis probuh pit kokosovy olej v caji! 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 08:52

Lama_z_Lana Tohle sladký jsem si včera koupila já, stále jsem neochutnala teda

https://www.sensbar.com/cz/

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 08:53

Luna Ale to by mi asi chutnalo, k čemu je to dobrý?

Online Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 08:56

Mutziputzi Hele, tyhlety tyčenky všemožný mě prostě nebavěj žrát  Zatim jsem ani neochutnala žádnou, který by navíc nebyla hnusná. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 09:01

Lama_z_Lana Tak to teda po těchhle bych se utloukla, ty jsou božský! Ta co jsem včera koupila je z cvrčků - challenge accepted no