Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. dubna 2018 11:39

Zina A není to spíš zadržovaná voda?

Offline Zina
Avatar
5857 příspěvků moje polička 20. dubna 2018 11:51

Mutziputzi Možná jo - část těch kil přibyla v době, kdy jsem válčila s poměrně blbou chřipkou a nevím, z čeho jinýho by se vzaly. Ale pro mě je dopad stejnej, rozdíl je vidět jak na váze, tak na oblečení a vidím to teda i v obličeji, jestli je to u zadržený vody možný.

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 20. dubna 2018 17:14

0zero7 Však opakování, matka moudrosti...  Hlavně držím palce, ať se bloky brzo uvolní, abys mohla cvičit, co svlay ráčí.

Zina Hormony jsou v tomhle dost potvory... Na současném režimu toho podle mě už moc vylepšit nejde. Jenom mě napadlo, co třeba zkusit část té chůze dělat intervalově (třeba minuta fakt naplno a co nejrychleji, půlminuta volně - ale možná plácám, mám sice s intervaly dobré zkušenosti, ale používám je spíš na cvičení s hodně vysokou tepovou frekvencí nebo na běh). Někdy může i drobné vytržení ze stereotypu pomoct.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 20. dubna 2018 17:46

Zina já teda nevím,který myslíš hormony, ale obecně tyhle ty řídící molekuly dost ovlivňujou vodohospodářství, takže mutzi může mít dost recht. Pokud to máš takhle při léčbě, asi to bude tězko ovlivnitelný, zvlášť podle toho co píšeš, žiješ a jíš vcelku dobře..

Offline 0zero7
Avatar
10790 příspěvků moje polička 20. dubna 2018 19:33

Zina Ja si teda taky myslim, ze podle toho co pises je to zadrzena voda, tak mozna mrknout na nejaky tipy jak tomu pomoct, vyvar z petrzele, zazvor, online je kde co myslim, ale skrz hormony to muze byt dost palicaty

Online Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 22. dubna 2018 13:27

Tak jsem se nakonec opet naladila na low carb, tentokrat budu chytrejsi. Vcera se tu stavovala znama, co zhubla na keto 17 kilo, byla driv jak obryne Stana a ted super! Jen jeste vymyslet jak cvicit, kdyz me nema kdo stridat na sichte...

Online dzizisketa
Avatar
7488 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 10:18

Místní CML se mi již mnohokrát osvědčil, tak se ptám i nyní, kde sehnat nějaké pěkné barevné veselé běžecké elasťákové šortky? (Ty volné mi vyhrnuje canicrossový sedák a pak mám skoro holou p*del). U adidasu a reeboku jsem viděla normální černé, ale nemají někde jinde i nějaké barevnější? Předem děkuji.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 10:23

dzizisketa Ne každýmu se to líbí, jak jsem zjistila i zde, ale já mam ráda tyhle, nemám pocit, že mám holou p*del a nenosim volný trencle a ještě hůř třeba běžecké sukénky, abych si připadala jako holčička))

Offline Tulipe
Avatar
2468 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 10:41

dzizisketa Hodne pestre bezecke obleceni maji tady

Offline Zina
Avatar
5857 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 14:42

Děkuju všem, kdo se nad mým problémem zamysleli. Zkusím u chůze měnit ty intervaly, bude to změna a na změnu by mohlo dělat zareagovat. A zkusím nějak napomoct tomu odvodnění, prý na to paradoxně pomáhá pít, tak na tom můžu taky trochu přidat.

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 17:33

Držím palce, ať něco z toho (nejlépe všechno dohromady) zabere!  S tím větším příjmem tekutin jako pomoc při zadržování vody jsem to někde viděla taky, (ale zdroj si nepamatuju).

Offline 0zero7
Avatar
10790 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 20:59

Zina Jo to urcite pomuze, ja piju 4L denne a pohoda. plus teda low card obdvodni automaticky, Zadnej alkohol taky samo, coz u tebe neni problem, ja to vino k veceri

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 08:53

Tak na úplný low carb som ešte nenabehla, zatiaľ som vylúčila pečivo, sladké, obmedzila som ovocie a za týždeň 3kg dole. Tipujem že to je čiastočne aj odvodnenie. Ale včera som si dala deci suchého tak hádam to bude ok. Ďakujem všetkým za tipy. 

Online dzizisketa
Avatar
7488 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 11:37

Tulipe 

Děkuju.

Mutziputzi to mně se tyhle dvojáky líbí, akorát by se mi jistě zase ta svrchní látka vyhrnula.

Offline Zina
Avatar
5857 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 22:58

0zero7 Já jsem většinou taková docela spořádaná v tý životosprávě celkově... Když sjem si to tu po sobě četla, tak jsem si byla sama tak protivná, že jsme si dneska schválně nechala dát do kafe, který už taky nějakej čas nepiju, šlehačku, abych tu spořádanost nějak narušila :-D.
A alkohol u mě není žádná zásluha, bo je mi po něm blbě, jinak mám k němu spíš kladnej vztah :-).

Offline 0zero7
Avatar
10790 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 23:07
Reakce na paktofonika:

Tak na úplný low carb som ešte nemá behala, zatiaľ som vylúčila pečivo, sladké, obmedzila som ovocie a za týždeň 3kg dole. Tipujem že to je čiastočne aj odvodnenie. Ale včera som si dala deci suchého tak hádam to bude ok. Ďakujem všetkým za tipy. 

no jasna, ta voda sjede hnedka, ja za tyden zpet doma po Evrope 2.5 kg dolu (na kila normalne nehraju, max se merim podle obleceni nebo centimetrem, vim, ze az bude 69 v pase, je to i jinde cajk.

Deci suchyho nevadiiii, ja mam spis problem ze deci suchyho skoro denne hm...

Offline 0zero7
Avatar
10790 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 23:10

Zina no ja si leju slehacku na dost veci, to chapu naprosto. Jo a nejlepsi na odvodneni je avysit prisun vody a proteinu a snizit ostatni, to jsem tak odpozorovala na sobe (tak to snad olati obecne)

Ja ted ujizdim na grilovanych zampionech a grilovanym kureti, musi se na to kapnout trosku worchester, na zampiony muze byt kmin a musi byt hodne pepre. k tomu dam na gril chrest nebo zeleny fazole. Ale nesmi bejt predvareny. A k tomu domaci majonezu i obcas, mnam.

Online Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 13:57

0zero7 Tak super, že máš podle čeho zjistit formu. Já se už ani neměřím, řeším jen podle oblečení. A váze došly baterky, což mi neva. Ale jedu teď taky víc low carb a hrozně mě to chytlo, tak jsem nakoupila tuny zeleniny, lososa, parmazanu a vajec a udělala jsem obří květákovou pizzu, guacamole, mega mísu salátu, mladý zelí, medvědí česnek, koriandr, okurky, mám tu snad 10 kilo věcí a nedošlo mi, že jsem víc než týden na to sama!!! Manžel je na služebce. Děcka tak max vaječný omelety nebo šunku...Já normálně NEVÍM co s tou tunou jídla budu dělat! Škoda, že se to nedá všem nízkosacharidovkám tady poslat.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46117 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 14:08

Luna mohla bys dělat rozvozy, já bych si tě objednala

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 14:16

Luna Môžem prísť na návštevu. Ako robíš karfiolovú pizzu. Skúšala som párkrát a vždy sa rozpadla.