Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 14. dubna 2018 23:14

Koukám, že sis "užila". Alespoň, že se to lepší a nebylo to nic vážnějšího, tedy v uvozovkách. Také držím palce, ať je vše brzy v naprostém pořádku a můžeš cvičit (a nejen to) naplno. Já tomu dám ještě týden a pokud bolest nepřejde, budu asi muset k doktorovi. Blbý je, že rameno je potřeba skoro při každém cvičení, ale nevadí, příští týden už do fitka vyrazím a nějaké cviky vymyslím, jinak se zblázním .

Přítel "vtipně" poznamenal, no jo, už nejsi nejmladší, nesmíš to tak přehánět , což mě opravdu povzbudilo. 

Offline Fiction
Avatar
1487 příspěvků moje polička 14. dubna 2018 23:37

Renusatko Díky za odpověď. Tak jsem to pomotala.

A přeji rychlé odeznění zdravotních obtíží!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. dubna 2018 08:55

A já včera půl hodiny kruháč, půl hodiny tabata, půl hodiny jóga, hodinu vycházka se psam, večer hodinu na páse, abych si mohla dát víno...a dnes nevim co mě vlastně bolí, zřejmě úplně všechno

Online viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 15. dubna 2018 09:30
Reakce na Renusatko:

nešlo o zánět z přetížení, ale nějakou bakteriální záležitost

​jenom pod čarou.. x-krát už jsem slyšela, že "to není bakteriální, to se nestává, leda vzácně.." a nakonec bylo, že už jsem z toho poněkud paranoidní - a vida, zas sem měla pravdu

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 15. dubna 2018 11:03

viktorka_od splavu Je to stejně střelené tak od plotu, protože jsem předtím tak týden nic zvláštního nedělala. Někdo ví, že třeba hrabal celý den zahradu, nebo víc v práci zatěžoval ruce než jindy. Měla jsem teda i vyšší zánětlivé markry a teplotu..takže tak . Jinak mi původně bylo řečené to stejné, že se to stává leda vzácně a že to je málo pravděpodobné. 

Ráno jsem byla hodinu běhat. whiskas  A to jsem měla zase pocit, že mě bolí rameno, asi jak dlouho odlehčuju zápěstí. Tak jdu v týdnu ještě ke kamarádovi, co dělá fyzio tenistům. Už jsem u něj jednou byla minulý týden. To mi prokřupal a protáhl dlaň, prsty a tak, povracel mi nějaké drobné kloubky a kostičky na místo. Zápěstí bylo ještě oteklé, tak to nešlo. Tak ještě jednou, jestli už to půjde a zrovna vyřešíme doufám i rameno. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 15. dubna 2018 11:24

Renusatko Já se ráno vzbudila s ještě větší bolestí v rameni než v předchozí dny. Obávám se, že návštěva doktora mě nemine. To zase bude. Vůbec nevím, kam se objednám, protože ortopeda jsem ještě nikdy nepotřebovala. Ani netuším, jestli potřebuji doporučení od obvoďačky. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 16. dubna 2018 19:41

uff, dnes druhá fáze tréninkového plánu ve fitku, prej ta první byla jen návnada abychom neutekli.. su totálně vyřízená, ze schodů jsem se musela opírat o zábradlí a při večeři jsem nemohla přestat jíst:-))

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 16. dubna 2018 22:02

whiskas ortopedie ruky mudr. Habelka.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 16. dubna 2018 22:03

viktorka_od splavu , jo to si ještě pamatuju. 

Já jsem ještě včera večer byla hodinu na eliptikalu a dnes ráno taky. Potom ještě procházka 3 km. Už se těším do posilovny, ale zatím se snažím alespoň udržovat nohy. Chtěla bych zkusit posilku od středy, ale určitě jen nohy, částečně záda a břicho, kde nepotřebuju ruce. 

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 16. dubna 2018 22:04

whiskas nebo fyzioklinika.cz. tam mají brzké termíny a jsou skvělí.

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 16. dubna 2018 22:05

Renusatko je fajn, že jsou posuny. Ať to jde pořád lépe.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 16. dubna 2018 22:10

Catherinne Moc děkuju . Netušila jsem, jak nelehké je najít ortopeda - tedy kromě termínu za měsíc atp.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 16. dubna 2018 22:11

Catherinne Děkuji, to je fakt absťák. Hlavně vidím, jak rychle se svaly loučí a odcházejí .

Offline continuity
Avatar
33645 příspěvků moje polička 16. dubna 2018 22:40

Catherinne MUDr. Hebelka

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 16. dubna 2018 22:49

continuity Google to vyřešil :-D. Ale já se dnes dozvěděla, že bolest mého ramene je zapříčiněna blokádou krční páteře, tak nevím no (bylo to jen takové rychlo vyšetření). 

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 16. dubna 2018 23:09

continuity pravda, sorry   

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 16. dubna 2018 23:10

whiskas tak na té fyzioklinice by mohli zvládnout  cokoliv.

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 16. dubna 2018 23:11

Renusatko potfory jedny...

Online viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 07:02

Renusatko nevernici! jeste se radi vrati zpatky

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 10:22

No, jako. Od zacatku roku mam 8kg nahore. Mne by to samotny ani neprislo, ale videla jsem svoji fotku v plavkach z vikendu. Nedobre to je. Papa dobrutky.