Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 05. května 2018 06:29

paktofonika 

Můžeš, prosím, napsat příklad jednoho dne, co jíš.?

(jestli to není tajné...)

Offline olilla
Avatar
81 příspěvků moje polička 05. května 2018 08:00

Jak často bych měla cvičit na zadek a jak intenzivně, aby to bylo vidět?Nejde o hubnutí, ale o zpevnění. Začínám mít nějak pocit, ze to není, co to bývalo. 

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 05. května 2018 09:32

Mutziputzi odkud jsou ty kratasy? Mas je? nevyhrnuji se?

a druha sada dotazu: ty pouzivas Forfeminu? je efekt odvodneni okamzity? je to obvykle aspon trochu poznat?

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 05. května 2018 20:14

Abych tu taky furt neskuhrala a nehystercila, tak od 1.4. mam dole 3 kg.

Jde to doluuu 

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 05. května 2018 20:33

Lama_z_Lana  a ja chodim 4x tydne na crossfit, 1x powerjogu, jsem 3 mesic bez cukru a alkoholu .... a NIC

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 05. května 2018 20:36

Candance a měříš se?

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 05. května 2018 20:44

Candance Ty bláho, to je dobrej zápřah. Jak píše Viktorka - co míry?

Podle mě se moje tělo hazí do normálu, protože ty tři měsíce před tím. Hrůza. Většinou to vypadalo tak, že nestíhám, potřebudu makt do noci, tak si v 10 objednám pizzu, kolu a dopápnu se čokoládou . Pohyb nula, protože energie nula. Když prasit, tak ve velkým. A pěkně to sem napíšu, abych se za sebe mohla stydět pořádně.

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 05. května 2018 21:09

viktorka_od splavu ano

ja uz asi pred rokem chodila k trenerovi a vazila pocitala kcal. Nic, tak jsem se na to vykaslala. Pak jen tu a tam behala, snazila se nezrat. Je pravda, ze s trenerem jsem mela o chlup lepsi postavu ale miry temer stejne.

Ted me ceka premereni u soucasneho trenera a obavam se, ze jedina jsem nedala dole nic.

A dnes jsem ubehla 4 km a kdybych nemusela koncit, bylo by to v pohode vic.

Ja se se sebou musim naucit smirit.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 05. května 2018 21:19

Candance jo, teď si uvědomuju, tys dávala do nákupního vlákna ty pruhovaný letní šaty... jako jestli jsi pořád stejná a chtěla bys být ramínko na šaty, tak doporučuju smířit:-) jestli jsi ramínko na šaty někdy byla a aktuální stav je nějaký výkyv tak beru že by to šlo změnit... jinak ne. máš normální ženskou postavu a když budeš moc tlačit na pilu, tak se může dostavit nějakej průšvih:-/

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 05. května 2018 21:21

Já jsem po dlouhé době měla sportovní den. 4 km běh ráno, protože to bylo zase asi po třech měsících a odpoledne 8km rychlochůze. Zítra jsem odhodlaná jít konečně do posilovny, jinak nikdy nezačnu. Ruka nic moc, takže zatím jen nohy.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 05. května 2018 21:29

Renusatko Já jsem zjistila, že ač ho dvakrát nemiluju, tak běh na mě vždycky jedinej funguje. Snažím se dávat těch 20km týdně (nejvíc mi vyhovuje 5+5 přes týden a 10 o víkendu) a i na tej fyzičce je to znát.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 05. května 2018 21:32

Lama_z_Lana Já jsem běhala strašně ráda. Jeden podzim jsem měla pocit, že v pohodě uběhnu půlmaraton. Jenže jsem potom zjistila, že v zimě, když je pod nulou, tak to nezvládám, jaro šílená alergie a v létě jsem už nezačala. Od té doby se nemůžu dokopat. Teď to dělám spíš jen kvůli tomu, že nic moc jiného zatím nemůžu. 

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 05. května 2018 21:54

viktorka_od splavu Ja vim, ze je to v hlave - ale ja bych opravdu potrebovala zhubnout  - na brise. Po porodech mi zustalo 10 kg - je pravda, ze jsem je trochu vymenila za svaly ale cca 1-2 velikosti nahoru mam. Mne nejvic stve ta pneumatika okolo bricha - ja jsem na sebe hrozne prisna - co je u jinych v pohode (postava, prace, uklid), tak je u me nedostacujici.

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 05. května 2018 21:56

viktorka_od splavu ale.pozor ucim se mit rada, i kdyz jsem ve fazi hubnuti, tak si kupuju obleceni -necekam az...

dopravam si cas pro sebe - coz u me znamena mimo jine crossfit a masaz, kavicky atd

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 05. května 2018 21:58

Candance pro mě bylo hrozně úlevný zjištění, že nemusím být perfektní. prostě to není potřeba. klidně si dovolit být nedokonalá. super

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 05. května 2018 22:01

viktorka_od splavu a to si ja musim opakovat a asi prilepit na lednici

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 05. května 2018 22:06

Candance hele uvědom si že perfekcionismus je fakt odpudivá vlastnost 

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 05. května 2018 22:27

viktorka_od splavu no pracuju na tom - deti pryc, manzel pryc a ja misto prani a uklidu, lezim u Tv a ctu si

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 05. května 2018 22:33

Candance 

no a další pokrok nastane, až si uvědomíš že to není "místo" něčeho. chlapa by taková myšlenka například vůbec nenapadla:-) jsou úžasnej studijní materiál, doporučuju

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 05. května 2018 22:37

Candance pneumatika okolo břicha bude na začátku hlavně jídlo a kardio (např. heat, běh) .  Ale mě to běhání děsně baví...tak se mi to mluví...