Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline slniecko admin
Avatar
17610 příspěvků moje polička 19. prosince 2016 13:01
Reakce na RoSa:

riedila by som to parfumérskym alkoholom, alebo kvalitnou vodkou, v krajnom prípade lekárenským alkoholom.

Alebo potom Nivea , Ivoire , Aura

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 19. prosince 2016 13:09
Reakce na slniecko:

To fakt existuje? A kde se to dá koupit?

Offline slniecko admin
Avatar
17610 příspěvků moje polička 19. prosince 2016 13:11

Apropó, kúpila som pre jednu žubrienku z Elnina Japanese Cherry Blossom od The Body Shop a prišla mi v úplne inom flakóne, ako inzerujú. Som tam dnes volala, a že "foto je len ilustračné"....tak ale, kruci, ja som to kupovala AJ kvôli tomu flakónu a oni mi poslali taký ten obyčajný hranatý. To ako môžu? Upozornenie tam nie je...

Amun
Avatar
19. prosince 2016 13:22
Reakce na slniecko:

Pokud tam jasne neni upozorneni, ze se jedna o ilustracni foto, je to podle me klamani spotrebitele. Parfem bych jim asi z principu vratila. 

Offline slniecko admin
Avatar
17610 příspěvků moje polička 19. prosince 2016 14:20
Reakce na Amun:

Ja ho asi aj vrátim, ak do Vianoc zoženiem náhradu. Ale naštvalo ma to fest.

Offline slniecko admin
Avatar
17610 příspěvků moje polička 19. prosince 2016 14:27
Reakce na RoSa:

To fakt existuje? A kde se to dá koupit?

Neviem, ale viem, že to posielala ešte na A (kde som čmajzla foto) niekomu z Francúzska Ef 

Amun
Avatar
19. prosince 2016 16:53
Reakce na slniecko:

Kamaradce se zase v Sephore stalo, ze ji predvedli parfem, a ona si vybrala velikost a sly jsme. Doma krabicku otevrela a flakon byl nejenze uplne jiny, ale polovicni, pulka te krabice byla priserna plastova kvetina, ktera byla soucasti vicka flakonu. Bohuzel uz si nepamatuju, co za znacku to bylo. Sice se nepodivala na mililitry, vybrala si proste tu standartni krabicku, co odpovida 100ml, ale stejne mi to prislo jako podraz :D

Offline slniecko admin
Avatar
17610 příspěvků moje polička 19. prosince 2016 21:15
Reakce na Amun:

Inak, to je nepríjemné, ja som bola takto sklamaná, keď som si kúpila Oriens, síce som vedela, že kupujem malú fľašku, ale že bude mať iný vrchnáčik, tak to ma sklamalo.

Online jerry
Avatar
9045 příspěvků moje polička 20. prosince 2016 11:10
Reakce na Amun:

Pravděpodobně Daisy od Jacobse.

Člověk si musí dávat pozor - testery jsou všude v tom největším možném objemu balení (většinou 100 ml), ale leckdy mají v prodeji pouze balení menší. A pokud si nevšimneš vyznačení ml na krabičce, tak se po vybalení nestačíš divit...

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 29. prosince 2016 21:07
Reakce na slniecko:

riedila by som to parfumérskym alkoholom, alebo kvalitnou vodkou, v krajnom prípade lekárenským alkoholom.

slniecko, moc děkuju za radu! Našla jsem v domácí lékárničce Ethanolum 60%, namíchala s pár kapkami té esence do juli, a mám nádhernou vůni na domácí povalování

Offline slniecko admin
Avatar
17610 příspěvků moje polička 30. prosince 2016 19:42
Reakce na RoSa:

Offline Fleur blogger
Avatar
6094 příspěvků moje polička 17. ledna 2017 11:41

Nevěřícně sleduji v přímém přenosu cestovatelské eskapády mého Lubina: obchod Premiere Avenue opustil ve čtvrtek 12. ledna, 13. ledna se rozloučil s Francií a dorazil do Německa (které navzdory správně zadaným údajům s Českou republikou nazývají ve sledování zásilky "zemí určení"; propásla jsem snad něco závažného v aktuálním mezinárodním dění ?). V Německu si pobyl do 16. ledna, kdy jako nedoručitelný přesídlil do nějakého poštovního odkladiště. Nyní je odeslán ze země původu (Německo), ale zatím zůstává záhadou, kam vlastně... Jde samozřejmě o zásilku, kterou jsem platila kartou... Předpokládám, že ji v lepším případě doručí zpět odesilateli a balíček se znovu projede jako ten trpaslík od Amélie z Montmartru.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 17. ledna 2017 11:54
Reakce na Fleur:

Jej, to mě mrzí, že s tím Lubinem máš takové trápení.

Tohle se mi u balíčků z Francie, odesílaných francouzskou poštou taky stalo, že v momentě, kdy dorazí do Německa, a přebírá si ho DPD, tam už naskakuje země určení, i když na území Česka vlastně ještě vůbec není. ČR tam naskakuje většinou až o den později.

Mně se takhle jednou projel balíček z Itálie, že skončil s údajem o nedoručitelnosti v nějakém odkladišti ve Francii kvůli údajně špatně zadaným údajům. Musela jsem tehdy zkontaktovat prodejce a ten zase dopravce, aby si ty údaje opravili a pak se konečně vydal na cestu ke mně, aniž by se vrátil prodejci. Jen se to celé asi o dva dny prodloužilo. Tenkrát šlo o dopravce UPS.

Tady nevím, jak to funguje, protože sledovací čísla francouzské pošty v systému DPD nefungují, dávají jim svoje. Ale vím, že jsem jednou takhle balíček dohledávala přes infolinku DPD a našli mi ho.

Každopádně bych ale napsala Shopping Premiere Avenue, že ti ve sledování vyskočilo tohle. Oni jediní jako odesílatel s tím mohou něco udělat.

Offline Fleur blogger
Avatar
6094 příspěvků moje polička 17. ledna 2017 12:05
Reakce na wendulka:

Díky za radu, napíšu jim a obrním se trpělivostí.

Offline blackviolet
Avatar
3332 příspěvků moje polička 17. ledna 2017 15:17
Reakce na Fleur:

Ale ono je klidně možné, že je už na cestě z Německa do Česka. Ty informace ze sledování je někdy třeba brát s rezervou, v "odkladišti" možná jenom strávil víkend.

Když tak jim napiš, jak radí Wendulka.

Já, abych pravdu řekla, se někdy ani na to sledování zásilky nedívám, jedině když mám pocit, že to trvá nějak dlouho.

Offline Fleur blogger
Avatar
6094 příspěvků moje polička 17. ledna 2017 15:35
Reakce na blackviolet:

Kdyby tam dnes nenaskočilo, že se vrací k odesilateli, tak si také řeknu, že si balíček jenom odpočinul v Německu před cestou ke mně. Napsala jsem do obchodu prostřednictvím jejich kontaktního formuláře na webu, tak uvidím.

Offline blackviolet
Avatar
3332 příspěvků moje polička 17. ledna 2017 16:39
Reakce na Fleur:

Tak tam bylo, že už se to vrací k odesílateli . To se asi opravdu ještě Lubin projede. Tak hlavně aby to dobře dopadlo a stihl to k svátku.

Výlet do Vídně by asi byl jednodušší a rychlejší .

Offline Fleur blogger
Avatar
6094 příspěvků moje polička 17. ledna 2017 16:57
Reakce na blackviolet:

Výlet do Vídně by byl navíc i příjemnější než atakování e-shopu maily, ale co naplat...

Když už adrenalinový nákup naslepo, tak se vší parádou včetně rafinovaného putování balíčku napříč Evropou!

Offline dost_bot
Avatar
271 příspěvků moje polička 17. ledna 2017 20:24
Reakce na Fleur:

Zážitek nemusí být pěkný, hlavně že je intenzivní!

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 18. ledna 2017 10:57
Reakce na dost_bot:

Pro mě je bohužel tím intezívnější, čím je méně pěkný. Nepřímá úměra.