Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 31. července 2016 14:25

Dnes som si všimla, že Jeden Klik má v ponuke APOM Pour Femme za 95,85€

... a ja som si ju nedávno kúpila na Neroli za 131€+poštovné 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 01. srpna 2016 16:57
Reakce na Ayuri:

Au, no to mi povídej. Takhle jsem si loni pořídila Sunshine od Amouage a pak se asi tři nebo čtyři měsíce na to objevila na parfums pomalu za poloviční cenu. To teprve zabolelo.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 16. srpna 2016 22:05

Chtěla jsem si udělat radost a splnit si jako tužebníkovou položku čistý parfém Luctor et Emergo a jako na potvoru ho zrovna na ALZD vyprodali a podle údaje ho znovu budou mít skladem až na začátku října. A to jim tam visel takovou dobu. Bych do toho kopla!

Offline jerry
Avatar
9011 příspěvků moje polička 01. října 2016 09:45

Rozhodně mě nepotěšilo včerejší zjištění, že můj vintage Tresor, koupený jako nový loni v Haarlemu, má nepatrně zlihovatělý začátek - je to sice tak 1-2 minuty, ale ještě na jaře byl v pořádku. Takže archivace nebude 

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 04. října 2016 17:47

Opakovaně jsem zjistila, že odstřiky vůní, které uchovávám ve flakónech Refan, se odpařují. Týká se to především 10 ml a 15 ml kovových kabelkových flakónů. Což mě především u vůní, které už mám jen tak pro občasné připomenutí, hodně mrzí .

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 04. října 2016 21:07
Reakce na cinkja:

Pred casem jsem totez zminovala na nejakem srazu a shodou okolnosti jsme se o tom na srazu dnes bavily take... zlate julci...

Jen doplnim, ze ja to pozoruji i u 5 ml...

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 04. října 2016 21:48
Reakce na cinkja:

Všetky tie kabelkáče sa odparujú podľa mojich skúseností, preto ich už používam iba na vône, ktoré si odstriekavam z veľkého flakónu na pravidelné používanie, na všetko ostatné len sklenené refany. Tie držia.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 04. října 2016 22:20
Reakce na fija:

Přesně tak. V Juli, ještě s plastovým rozprašovačem a šedým víčkem, uchovávám např.odstřiky vůní Plus Que Jamais, Metalys nebo Metallica už téměř 8 let v naprosto nezměněné podobě a množství, adekvátní mé občasné chuti si je užít. Několikrát jsem si říkala, že by potřebovaly důstojnější obal a jsem moc ráda, že jsem to nikdy neudělala.

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 07. října 2016 00:28

Velice si stěžuju na L' Instant. Na edp, v jehož medových tónech jsem se radostně choulila nejednu zimu. Který mi impregnoval nejeden svetr... Co to jako je?! Výdrž mizerná, přestřik třikrát denně vyžadující... na svetrech a šálech téměř neznatelná. Škandál!

Nepodezírám parfums z prodeje fejku, spíš to vidím na low cost ředění od výrobce 

Offline 0zero7
Avatar
10782 příspěvků moje polička 07. října 2016 00:41
Reakce na barbucha:

Velice si stěžuju na L' Instant. Na edp, v jehož medových tónech jsem se radostně choulila nejednu zimu. Který mi impregnoval nejeden svetr... Co to jako je?! Výdrž mizerná, přestřik třikrát denně vyžadující... na svetrech a šálech téměř neznatelná. Škandál!

Nepodezírám parfums z prodeje fejku, spíš to vidím na low cost ředění od výrobce 

L'Instant? To je muj oblibenec a na me drzi asi tri dny na obleceni a dva na kuzi! Dostavam primo od vyrobce teda, ne pres zadny obchod, tak nevim, jestli to nemuze byt tim? Ale pochybuju. Mela jsem hlavne 30 ml a 80 ml flakony. Ted jsem na to mrkla a maj to teda levny, tady stoje ta 80ka $140 hmmm...

Jo a mam taky EDP, EDT mi tolik nevoni, je trochu jina.

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 07. října 2016 00:52
Reakce na 0zero7:

Vzala jsem 50ml, a nějak to neni co to bejvalo 

Offline 0zero7
Avatar
10782 příspěvků moje polička 07. října 2016 00:55
Reakce na barbucha:

Hmm, zajimavy, ja mam jednu objednanou aby prisla nekdy okolo vanoc tak budu referovat! Dva flakony co mam doma oba cajk.

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 07. října 2016 00:58
Reakce na 0zero7:

Tak rozhodně poreferuj potom.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 07. října 2016 22:14
Reakce na barbucha:

Neee, L'Instant ne.   Já už mám jen pár zahnědlejch kapek na dně a zima se blíží.

Ale tak zase dobrý vědět. Náťa už mě takhle zachránila před nákupem Organzy (a po následný zkoušce v Sephoře jsem jí dala za pravdu).

Dammit!

Offline 0zero7
Avatar
10782 příspěvků moje polička 07. října 2016 23:20
Reakce na Hoolinkah:

No je fakt, ze nekde se to projevilo zmenou majitele (YSL, diky, uz ne). Ale u Guerlain se mi to zda divny, sakrys. Jsem zvedava co dojde, prijde mi, ze taky jak tmavne na svetle casem, tak se malicko meni, ale nic zasadniho.

Me stve, ze rusi vune, eventuelne reformuluji. NU od YSL, Kingdon od Queena, Simply od Clinique, klidne bych znova koupila, ale neni kde. Grrr

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 08. října 2016 01:14
Reakce na barbucha:

Vzala jsem 50ml, a nějak to neni co to bejvalo 

Hmm, to by mě taky mrzelo. Vždycky se mi líbila, ale teď si uvědomuju, že jsem ji dávno nevzala do ruky a doma ji zrovna nemám, kromě miniaturky teda. Schválně se na ni zaměřím.

Offline luciole
Avatar
1090 příspěvků moje polička 08. října 2016 04:00
Reakce na cinkja:

Opakovaně jsem zjistila, že odstřiky vůní, které uchovávám ve flakónech Refan, se odpařují. Týká se to především 10 ml a 15 ml kovových kabelkových flakónů. Což mě především u vůní, které už mám jen tak pro občasné připomenutí, hodně mrzí .

Ano, nedávno jsem zjistila, že se mi odpařil z 10 ml kabelkáče skoro celej odlitek Idylle extrait.

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 08. října 2016 12:47
Reakce na domenica:

No, kdyby ses nahodou chystala na sraz (nebo nejakej minisraz ), muzu ji prinest. Zajimal by me dalsi nazor rozhodne.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 08. října 2016 20:52

Tak potom dejte vědět. Každou zimu spotřebuji minimálně 50 ml L´Instant EdP a letos se k nákupu teprve chystám.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 08. října 2016 20:57
Reakce na barbucha:

No, kdyby ses nahodou chystala na sraz (nebo nejakej minisraz ), muzu ji prinest. Zajimal by me dalsi nazor rozhodne.

Jj, domluvíme se (třeba na někdy v přespříštím týdnu).