Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 08. října 2016 20:59
Reakce na Fleur:

Určitě. Úplně jsem na l´Instant edp dostala chuť, tak budu zvědavá, jak je na tom.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 10. října 2016 18:19

Hm, asi na mě něco leze. Teda ne přímo rýma, ale škrábou mě nosní dutiny :(.  Na parfémovem fóru docela blbý :). 

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 10. října 2016 18:37

Já mám nějaký trvalejší parfemový problém. Nevím totiž co by.

Zbavila jsem se spousty vůní, které jsem nepoužívala nebo používala málo, tak jsem je nekompromisně poslala dál s tím, že si pořídím něco, co budu nosit, co mě uchvátí, co mě uspokojí.... ale pořád nemohu přijít na to, co to je.

Jeden den je to Cruda, druhý Santalum  od Kerosene, pak je to něco od Angely, potom je všechno naopak... , pak si říkám, že vlastně nic nepotřebuji, čtu recenzi od Wendulky na F24, zase ho potřebuji......a tak dokola.

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 12. října 2016 15:55
Reakce na náťa66:

Ty a 24F?! 

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 12. října 2016 16:05
Reakce na barbucha:

Vždyť jsem ji léta používala, verzi EDP....

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 12. října 2016 16:14
Reakce na náťa66:

Tak to jsem si nevsimla, ale aspon zes mela edp, aby to na tebe nebylo moc slaby  Jinymi slovy, mam te spojenou s jinejma peckama!

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 12. října 2016 17:16
Reakce na barbucha:

Jdi ty, já bych řekla, že F24 je dost pecka ! I ve verzi EDT.

ted jsem si ji stříkla na ruku, zbytek odstřiku právě EDT... hm, alespon padesátka by se  hodila

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 12. října 2016 17:23
Reakce na náťa66:

To mas pravdu. I edt je peknej drzak, a vyrazna dost. Ja mam ted i kousek extraitu, hec hec! Drzi samozrejme jak zidovska vira, ale mam pocit, ze ty extraity vseobecne nemaj takovou sillage - zrovna tady ta edt je v tom neprekonatelna.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 12. října 2016 17:33
Reakce na barbucha:

Jo Extraity jsou nádherné, propracovanější, vše tam sedí jak má, ale.... dle mého až na výjimky jsou to vůně intimní.

Jak říkala slečna u Guerlainů, parfém má nositelka pro sebe , pro vlastní potěšení, další verze už jsou i pro okolí.

jdu se porozhlédnout po nějakém hezkém balení F 24

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 12. října 2016 17:38
Reakce na náťa66:

Jedine hezke baleni 24F je to nejvetsi  

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 12. října 2016 17:44
Reakce na barbucha:

ano, tak nějak jsem to myslela...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 24. října 2016 23:50

Stěžuju si, že se mi včera večer vrátila rýma a nechce se mě pustit, zatímco mamku, kterou jsem z ní akorát v tu dobu vyléčila, akorát opustila. Sice nemám vyloženě ucpaný nos, ale čich mi to ovlivnilo, protože dnes jsem se soudě dle reakce okolí opřela při neustálém přiživování III-I L'Attesa asi víc, než bylo zdrávo. Zkoušet další vzorky v tomhle stavu samozřejmě taky nemůžu.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 25. října 2016 15:53
Reakce na wendulka:

Tak ať tě to brzy přejde!

L´Attesa je tak nádherná vůně, že si neumím představit, jak by se to s ní dalo přehnat .

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 25. října 2016 18:55
Reakce na wendulka:

Skoré uzdravenie! Plný nos je hrozná otrava.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 26. října 2016 18:48

Poměrně dost mě znervozňuje, že vůbec nevím, kterou vůni z tužebníku si nadělím pod stromeček . Nejsem schopná se rozhodnout.

dusty
Avatar
01. listopadu 2016 13:11

Cinnabar nepatrí mojich favoritov, dokážem však ohodnotiť kvality tejto orientálky a v mrazoch a najmä počas Vianoc ju rada používam. Mám edp v pôvodnom flakóne s hnedočerveným viečkom.

Dnes som mala možnosť spoznať verziu, ktorá sa predáva v novom  prefabrikátovom svetlom flakóne, do akých Estee Lauder leje pomaly všetko. Nechápem, ako sa im podarilo z takpovediac šťavnatej orientálky /to tá konvalinka/ zreformulovať čistič na sklo a okná oriental limited version. Ľalia chemická a nabetón ukradnutá z Avonu a santal nahradil zrejme odpad z celulózky MONDI SCP v Ružomberoku. Ako keby sa reformulátor inšpiroval puchom, akým táto firma obšťastňuje Ružomberčanov.

Som zhnusená. Vari už aj Cinnabar začali vyrábať v čínskej fabrike?!!!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. listopadu 2016 23:45
Reakce na vanilka:

Při pohledu na tvůj tužebník bych se tolik neznervózňovala, s žádnou totiž nemůžeš šlápnout vedle. Všechny tři jsou totiž nádherné.

Nicméně jak koukám, klasického Angela momentálně máš, takže pokud ti voní, zúžila bych výběr mezi Bottega Veneta a toaletkou Narciso Rodriguez for Her, abys měla pod stromečkem něco typově odlišného, než co dosud na poličce máš.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 04. listopadu 2016 19:55
Reakce na wendulka:

Děkuju. Nakonec jsem usoudila, že Narciso může do jara počkat, ale Bottega Veneta nikoliv, tu musím mít. A nejspíš i Angel Muse co nevidět přibude .

Offline jerry
Avatar
9010 příspěvků moje polička 04. listopadu 2016 21:14
Reakce na vanilka:

Parfémově krizová situace vyřešena...pod stromečkem nebudeš mít prázdno.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 04. listopadu 2016 21:30
Reakce na jerry:

To snad u mě ani není možné . Léta letoucí musím mít pod stromečkem dva dárky - knížku a parfém, i kdyby na chleba nebylo.  Bez toho by nebyly Vánoce.