Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 22:29
Reakce na Lama_z_Lana:

čože? To už sa snažia taktoaj parfémy predávať ?

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 22:32
Reakce na slniecko:

To je možná jediný způsob, jak je udat - po telefonu, bez možnosti očichat .

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 27. dubna 2017 10:32
Reakce na Fleur:

To je možná jediný způsob, jak je udat - po telefonu, bez možnosti očichat .

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 27. dubna 2017 13:39
Reakce na slniecko:

Minulý týden jen telefon s pruzkumem ohledne parfemu. Byla jsem mekka a zaroven zvedava, tak jsem odpovedela na 3 otazky (kde nakupuju, ja casto a jake druhy parfemu).

No a vcera telefon s naprosto "neodolatelnou nabidkou" nejakejch 4 parfemu za 1700 Kc. Znacku pani tak zadrmolila, ze jsem to nestihla identifikovat. Ale hlavne ze vyhrala nejakou medaili ve Francii!!

Kdyz jsem opacila, ze naslepo parfemy fakt nekupuju, tak uz zacala bejt protivna, ze mi jako vyskolena parfumarka muze garantovat, ze to bude vonet presne tak, jak rika. A pak uz jsme nebyly kamosky, no :D

Zajimvy je, ze kdyz jsem to cislo zkousela googlit, tak jsem nasla zajimavou diskuzi. Pani to asi zkousi na kazdeho podle moznosti a schopnosti, protoze ty vonavky nabizi od 300 Kc po 2000 Kc, proste kdo se chytne.

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 27. dubna 2017 17:51
Reakce na Lama_z_Lana:

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 12. května 2017 21:39

Tak ségra opět zafungovala. Vyplácala a vyhodila mi vzorek Golden Cattleya od Olympic Orchids Artisan Perfumes, na který jsem takovou dobu čekala, než mi přijde z USA.

Ve středu večer jsem si ho přelila z viálky do rozprašováčku, že ho začnu zkoušet po návratu z Berlína. A fakt jsem se těšila, protože už jen z letmého otření tyčinkou u špuntu z viálky se linula krásná vůně a dneska večer kouknu na stůl a je fuč. Tak jsem na ní uhodila. Chvíli zapírala, ale nakonec, když jsem přitvrdila, se přiznala.

A není to poprvé, co mi něco vyhodila bez mého vědomí, jen se to doteď netýkalo vůní.

Nedá se nic dělat. Budu muset začít řešit naše společné soužití velmi radikálně. Už to přestávám dávat.

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 14. května 2017 00:05
Reakce na wendulka:

   nebo trezor.... 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 14. května 2017 00:22
Reakce na evik77:

Kéž by to bylo tak jednoduché. Ono je to tak, že sestra potřebuje odbornou pomoc, no. Akorát mně trvalo dlouho si to připustit, že ten stav pohou domluvou nebo něčím jiným sám neodezní. Já už jsem to i minulý týden s paní doktorkou, kam chodím s mámou a které stoprocentně důvěřuju, konzultovala, tenhle incident to celé spíš jen urychlí, že jí po víkendu rovnou objednám.

Offline rozarka
Avatar
3978 příspěvků moje polička 14. května 2017 13:35
Reakce na wendulka:

Všechno zlé je pro něco dobré.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 14. května 2017 16:40
Reakce na rozarka:

Ano, tak nějak se na to teď po té, co jsem se uklidnila a rozžvejkala si to všechno v hlavě, taky dívám.

Offline dynda
Avatar
7250 příspěvků moje polička 22. května 2017 15:55

A tak ještě jeden příspěvek - pohled na dno Hirisu v modré flašce.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 01. června 2017 11:29
Reakce na dynda:

Potlapkávám

Já sice původní Hiris v modré flašce moc nemusela, ale nedávno jsem konečně zkusila ten nový a fakt už to není ono.

Offline jerry
Avatar
9015 příspěvků moje polička 01. června 2017 22:56
Reakce na dynda:

Soucítím s tebou - moje zásoba se smrskla na poslední 2 flašky a tohle mě taky čeká.

Offline dynda
Avatar
7250 příspěvků moje polička 02. června 2017 19:44
Reakce na wendulka:

@jerry

Parfémová tragédie, no. Ale užili jsme se, to zas jo. Nedokážu se nějak srovnat s informací, že ten reformulovaný se někomu líbí. Ale tak asi pořád je to dobrá vůně, jen už není pro mě.

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 07. června 2017 11:45

Zisťujem ,že sa mi pokazil Boucheron, čistý parfém.   Kupovala som ho ešte niekedy v devätdesiatych rokoch, tak som ho opatrovala...Viem, že je to už dávno, ale aj tak mi je ho ľúto. Vyhodiť ho ale nedokážem.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 07. června 2017 15:29
Reakce na Ayuri:

To je škody!  Svrchní tóny a pak je to ok?

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 07. června 2017 16:02
Reakce na domenica:

Jj  ja som sa po prvom nanesení zľakla, ale nebude to také zlé, cca po pol hodine sa krásne rozvoňal, tak ako má. No čo sa dá robiť, má už na to nárok, starinka moja.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 08. června 2017 16:30

Konečně se mi podařilo prosvítit černou lahvičku "450". 

Nosím ji opravdu zřídka, jelikož skoro nedrží. Vlastně mi hodně dlouho dobu stála na poličce a až teď nedávno jsem ji vytáhla a PÁRKRÁT se s ní navoněla. Takže teď marně dumám, jak je možné, že je tam jen cca 60 ml?!?! Jelikož skoro nedrží, tak fakt nešetřím (tak cca 10 - 15 střiků, abych měla na několik hodin pokoj). 

Takže jsou dvě možnosti. Buď se ve skutečnosti "zlívám" mnohem víc než teď zpětně odhaduju, nebo nikdy nebyla plná. V obou případech případech je to teda hodně drahý! Zvlášť když mi wendulka dala za pravdu, že se tahle "černá" verze zdá být ještě jemnější a naředěnější nebo původní v čirém flakonu. 

Lahvička mi přijde pořád stejně těžká. 

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 08. června 2017 16:40
Reakce na slniecko:

čože? To už sa snažia taktoaj parfémy predávať ?

Ano ano, stalo se mi přesně to samé. Nejdříve telefonát s průzkumem trhu (normálně takový věci bez milosti pokládám, ale zaujalo mě, že se ptali na parfémy). A jelikož jsem bohužel odpověděla, že si voňavky kupuju ráda a často (minimálně v porovnání s většinovou populací ), za týden další telefonát. 

Jedinečná možnost, úplně nová značka... však to známe. Popsala mi pár vůní, že jsou úplně jako ta nebo ona (nějaký Klein, Rabanne atakpodobně). Tak jsem to rychle ukončila s tím, že tyhle vůně mě nezajímaj ani jako originály, natož abych přes telefon kupovala naslepo jejich kopie. 

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 08. června 2017 16:41
Reakce na Hoolinkah:

450 má takú mizernú výdrž, že by som skôr verila, že si ju už vyšpliechala.

Vidím, že už máš Jasmin de Nuit na sebe. Ako sa ti páči, si spokojná?