Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 05. srpna 2015 13:59
Reakce na Ayuri:

Hm, tak to ses dostala alespoň o jeden malý krůček dál než já, i když jak je vidět, nic to neznamenalo.

No já jsem jim dnes taky napsala ještě jednou, i když jsem původně už nechtěla, ale jinak taky počkám nejdéle do konce tohoto týdne a pak je taky požádám o vrácení peněz, když je nejsou schopni odeslat.

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 06. srpna 2015 19:49
Reakce na wendulka:

Tak práve mi prišla odpoveď na môj mail -  zásielku vraj poslali, ale asi sa stratila nereagovali skôr, pretože tento týždeň majú dovolenku,  ak počkám, v pondelok mi pošlú novú zásielku. Tak ten týždeň ešte počkám.

Zaujímalo by ma, čo odpovedia tebe, tiež sa stratilo...?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. srpna 2015 18:58
Reakce na Ayuri:

No mě dál vesele ignorují, ale jsem ráda, že se ozvali alespoň tobě. Držím palce, ať to tentokrát klapne.

Tak já tedy počkám ještě ten příští týden, zda se mi taky uráčí ozvat, ale pokud ne, požádám už o tu refundaci. Tohle mě totiž nebaví.

P.S.: Teď mě ještě tak napadlo: psala jsi taky na ten e-mail zákaznického servisu onlinestore@techniqueindiscrete.com nebo na nějaký jiný, že tobě se ozvali a mně pořád ne?

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 07. srpna 2015 21:10
Reakce na wendulka:

Písala som na dve adresy, najskôr na rovnakú ako ty a keď nereagovali, tak som vyštrachala na výpise z PayPalu ešte túto- contact@techniqueindiscrete.com 

Odpoveď mi ale prišla z e-mailu louison@techniqueindiscrete.com  ...no motanica

Skús napísať ešte raz, ale od pondelka by už mali fungovať v normálnom režime, celý týždeň mali vraj zatvorené. Ale teda moc dôveryhodne to na mňa nepôsobí, nechce sa mi veriť, že by sa nám obom stratili zásielky ...skôr v tom majú pekný bordel.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 08. srpna 2015 10:59
Reakce na Ayuri:

No já si taky myslím, že to asi budou bordeláři.

O.K. Díky za info. Tak když se v pondělí neozvou sami, napíšu jim na tuhle druhou adresu. Jestli mě ale i pak budou dál ignorovat, už se na ně fakt vykašlu a řeknu si rovnou o vrácení peněz.

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 11. srpna 2015 10:55

Už několik dní se chodím na Shalimar Souffle de Parfum, který mi přišel před týdnem, jen dívat. Mám obavu, že v těchto vedrech by nevoněl tak jak má a bych si ho zprotivila a to nechci. Už se těším, až se ochladí.

Offline Tassia
Avatar
447 příspěvků moje polička 11. srpna 2015 11:02
Reakce na Alena_In:

Tiež mi prišiel pred týždňom (Soufflé), vyskúšala som rýchlo a odložila na dobu, až keď sa ochladí.

Offline Foteini
Avatar
233 příspěvků moje polička 11. srpna 2015 14:44

Nemůžu v těchhle vedrech vůbec používat klasické parfémy s alkoholem, respektive nemůžu je stříkat na kůži, pálí mě. Používám jen své (dva) arabské parfémové oleje. Naštěstí má teď Kashka arabské parfémy akci, tak jsem se tam trochu rozšoupla.

Online Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 11. srpna 2015 18:35
Reakce na Alena_In:

Je fakt, že v tropických vedrech se (alespoň na mně) nerozkládá právě nejlépe.

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 11. srpna 2015 21:53

Budu trpělivá a počkám, až bude aspoň o deset stupňů méně.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 14. srpna 2015 19:59

Mám plné zuby oficiálního e-shopu Technique Indiscrete. Od 26.7., kdy jsem objednala, jsem jim psala tři zprávy na dvě jejich různé e-mailové adresy, zda mi objednané vzorky už laskavě odeslali nebo kdy je odešlou, přičemž při poslední (minulý týden ve středu) už jsem připojila návrh, že pokud nejsou schopni je rozumným způsobem odeslat, že bych se tedy ráda domluvila na refundaci a oni mě pořád ignorují. Nevěřím, že by měli takhle dlouhou dovolenou, že by mi za celé tři týdny nemohli napsat ani čárku, ať třeba počkám, počkala bych (nemluvě o tom, že profesionální e-shop by upozornění o dovolené vystavil na svojich stránkách) - na svoje FB stránky přitom celou dobu čile přispívají. Tak toto už mě opravdu nebaví!

Takže jsem dnes odpoledne otevřela spor (dispute) na PayPalu, kde jsem zopakovala svůj dotaz a návrhy řešení. A jsem náramně zvědavá, zda se takto mi konečně uráčí alespoň ozvat. Mají na to 20 kalendářních dnů.

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 17. srpna 2015 11:42
Reakce na wendulka:

Ja sa pripájam, na toto už tiež nemám trpezlivosť! Ráno som požiadala o vrátenie peňazí, keďže nereagovali, otvorila som spor na PayPale. 

...a budeme čakať 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 17. srpna 2015 14:48
Reakce na Ayuri:

Takže ti nic neposlali? To mě mrzí. Myslela jsem si, že na to kašlou jen u mě. Ale teď mám vážně pocit, že nic neposlali ani napoprvé, natož napodruhé.

Tohle se mi ještě nikdy s žádným obchodníkem nestalo.

No já si myslela, že otevření sporu je donutí k nějaké akci, ale pořád ticho po pěšině. Taky řešení. Tak jestli to tak zůstane, tak to nechám toho 3. září eskalovat a vrátit si peníze přímo PayPalem.

Příští týden letím do Paříže, tak se schválně v Sens Unique, kam jejich vůně před nedávnem vzali (dokonce se tím TI chlubili na FB), jak se jim s nimi jednalo, protože to pořád nechápu.

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 17. srpna 2015 16:11
Reakce na wendulka:

Ja som tiež dosť zaskočená  ..neviem, čo si mám o tom myslieť, oni mi vlastne dva krát písali, že zásielku druhý deň pošlú, nie, že ju už poslali,  tracking number žiadne, takže o tom odoslaní dosť pochybujem. Za takú dlhú dobu by to už bolo dorazilo snáď aj z Konga!

Na ebay  by ma takýto prístup neprekvapil, ale v obchode sa  to ani mne ešte nestalo.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 18. srpna 2015 20:27

Tak jsem mela radost z ukoristeneho Hermes Rouge, zkousela jsem ho odpoledne, libil se mi, ted jsem ho nastrikala na ruku... A nebudeme kamaradi, 

Jdu se s nim pomalu loucit.

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 18. srpna 2015 21:13
Reakce na náťa66:

Copak?

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 18. srpna 2015 21:16
Reakce na fija:

Nejak mi nesedl, v hospode teda vonel lepe.

Neco mi tam vyleza, co asi neprekousnu a nebudu to lamat pres koleno.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 18. srpna 2015 21:50

Já jsem si pro změnu nesedla s Terre d'Iris. Odklikla jsem si ji k narozeninám s tím, že jsem loni zkoušela vzorek a hodně se mi líbila. No a nejde to. Používám ji jako osvěžovač na chodbu a do botníku. A ani tam se moc neosvědčila. Ještě že už těch 50 ml bude brzo pryč

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. srpna 2015 15:41
Reakce na Evanilla:

No je pravda, že vůně Miller Harris sednou málokomu. Mně se něco podobného stalo ke konci s Noix de Tuberéuse, ale na interiérovou vůni mi zrovna Terre d´Iris přijde docela škoda, i když je fakt, že když se podívám na zbytek tvojí poličky, tak ona mezi ně tak úplně nezapadá. Myslíš, že v inzerci by ji nikdo nechtěl?

Já beru teď na zářijový sraz barbuše vzorek, protože jsem zvědavá, co ona na ni (řekla bych, že je to vůně jejího vkusu, pokud se na ní rozvoní, jak má).

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 21. srpna 2015 16:51
Reakce na wendulka:

Nezapadá, vadily mi v ní ty byliny  Už je vypoužívaná, nechtělo se mi ani prodávat... Jo a dostala jsem komentář, že vůně je pěkná, ale voní spíš jako pánská.

Barbuše jsem posílala vzorek Terre de Iris někdy myslím loni (mně se právě ze vzorku líbila), taky jsem si myslela, že se jí bude líbit, ale za srdce ji nevzala