Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 27. července 2015 19:52
Reakce na Evanilla:

takto jsem vracela Love Chloe, prostě nevoněla. nechápu to, ale je to tak, bylo to na Parfums

teď jsem si ji koiupila na El Ninu a voní.

Jinak není problém vracet, na Parfums to sice trvá déle, ale vrátili mi celou částku, ač byl kus vypotřebován.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 27. července 2015 20:20
Reakce na náťa66:

Taky to nechápu, asi nějaká blbá várka.. No, mám jim to poslat zpět. Chci taky vrátit celou částku, i když úbytek je tak 15 ml, jak jsem se snažila něco ucítit. Mám i tester Body Intense, taky z Elnina, ten cítím chvíli, ale taky to není nic moc. Ale ten vracet nebudu.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 27. července 2015 20:30

Na Elnino som vracala Fleur de Rocaille, bol pokazený a vrátili mi celú čiastku. Asi je rozdiel pri vrátení, či vraciam tovar z nejakého vlastného dôvodu, alebo reklamujem. Tiež mi slečna na výdajni vnucovala papier na vrátenie, tam by nejakú časť strhli. Ak vôňa nie je ok, treba reklamovať.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 28. července 2015 09:10

my z Elnina schytali dost slabýho Bosse klasiku, 200 ml balení.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 28. července 2015 09:56

Čo môže byť dôvodom, že je vôňa "slabá"? Pokazenú chápem - zlé skladovanie, staré produkty.

Je možné, že by vekom vôňa takto zoslabla, aj keď je bez prístupu vzduchu? Alebo ide o nevydarené várky?

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 29. července 2015 18:08

Takže už mám odeslaný vadný tester zpět do Elnina a čekám na reakci a mezitím jsem si objednala z Parfums netester a samozřejmě voní naprosto jinak a hlavně jde cítit.

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 30. července 2015 12:35

Ach jo, co já dokážu s některými vůněmi udělat...!? To co slibuje složení a na co se těším je fuč a na kůži zůstanou jen trosky, nehezké nepoužitelné trosky vůně. Naposledy tak dopadl Shalimar Souffle. Čekala jsem sladkosti a dostavilo se zklamání v podobě naprosto nesladké, trpké čpavé vůně (spíše nevůně). To zamrzí.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 30. července 2015 19:59
Reakce na janejane:

Můžu tě uklidnit, že zrovna se Shalimarem Souffle si nemusíš dělat vůbec žádné výčitky. To není vůně, která by spolehlivě sedla každému člověku. Nemůžu sice říct, že by na mně rovnou čpěla, ale momentálně už jí na sobě nesnesu na to, že se mi ze začátku celkem líbila, takže jsem jí byla nucená degradovat na interiérovou vůni.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 31. července 2015 17:55

Takže výsledek reklamace na Elnino (píšu to sem, protože sem jsem posílala původní příspěvek, i když si nestěžuji):

"Přijali jsme k reklamaci vůni Burberry Body Tender Edt 60ml tester. Omlouváme se Vám tímto za zaslání nekvalitního zboží. Toaletní voda svou vůní skutečně neodpovídá. Uhrazená částka za toto zboží bude odeslána během několika pracovních dnů na Váš účet."

 

Offline Tassia
Avatar
447 příspěvků moje polička 31. července 2015 20:14
Reakce na Evanilla:

Tak výsledok nakoniec dopadol dobre, uznali reklamáciu, peniažky prídu na účet, el nino si zaslúži pochvalu.  

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 31. července 2015 20:34
Reakce na Tassia:

Ano, postavili se k tomu dobře, sice asi přijdu o poštovné, ale i tak jsem spokojená. Nicméně doufám, že dlouho nic vracet nebudu 

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 01. srpna 2015 21:46

Ja som práve zistila, že ako som sa celý deň needela rozhodnúť, že ktorú, tak som ostala nakoniec až doteraz nenavoňaná...

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 05. srpna 2015 08:16

17.7. som objednala sadu vzoriek Technique Indiscréte a  ešte stále ich nemám

A ako správny iniciatívny debil som si vymazala všetky ich maily, aj s číslom objednávky 

...no to bude super komunikácia, už sa teším.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 05. srpna 2015 09:53
Reakce na Ayuri:

Francouzi v létě v době dovolených moc nefungujou, to může trvat i víc než měsíc. Možná až v září. To je u nich normální. Taky jsem si už jednou takhle v létě objednala vzorky . Buď v klidu.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 05. srpna 2015 09:54
Reakce na Ayuri:

wendulka něco podobného. a neodpovídají jí. no krása.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 05. srpna 2015 09:54
Reakce na blackviolet:

to jsou Belgičani.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 05. srpna 2015 09:57
Reakce na andry:

aha, tak tam to bude asi podobné

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 05. srpna 2015 11:00
Reakce na Ayuri:

No hezký, takže nejsem jediná. Ale můžu tě uklidnit alespoň v tom ohledu, že ono by ti nepomohlo ani to číslo objednávky. Já jsem objednala v neděli 26.7. Že přišlo jen potvrzení objednávky a platby, to jsem si řekla O.K., u vzorků Une Nuit a Bali to bylo taky tak. Jelikož ale nejsem tak trpělivá jako ty a pošta taky žádná, tak jsem jim teď v pátek 31.7. dopoledne napsala na ten jejich zákaznický servis, jestli už posílali nebo kdy se chystají a doteď žádná odpověď a pošta pochopitelně taky nic. Jsme přesvědčená, že kdyby bylo z jejich strany vše v pořádku, tak už bychom tu ty vzorky obě měly dvakrát.

blackviolet: Zpoždění v odeslání už jsem zažila několikrát (tenkrát u purs sens to bylo zrovna v létě - vím, že s Francouzi to není jednoduché), ale aby se mi druhá strana ani neobtěžovala odpovědět (jak už napsala andry, jsou to Belgičani, ne Francouzi), to se mi stalo akorát jednou na ebay u jedné německé prodejkyně tenkrát s tou miniaturkou Shalimaru a pomačkanou krabičkou a pak mi tam tedy vracel peníze zákaznický servis ebay. Přitom na facebookovou stránku přispívají pravidelně, tak se mi nějak nechce věřit, že by přes léto vůbec nekontrolovali alespoň tu e-mailovou komunikaci, když už by tedy měli nějaký výpadek v odeslání. Vím, že třeba Xerjoff mívá přes léto výpadek, dokonce to uvádí i na stránkách (nebo aspoň dřív to tak bylo), ale aspoň komunikují.

Ještě chvilku počkám, ale když se mi neuráčí odpovědět, tak s nimi holt budu muset pokračovat v komunikaci přes PayPal, protože na tohle nemám čas, chuť, ani nervy.

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 05. srpna 2015 11:30
Reakce na wendulka:

No super! Mne napísali po potvrdení platby, že nasledujúci  pracovný deň( t.j. pondelok 20.7.) posielajú. Bol tam kontakt na konkrétnu osobu, s poznámkou, že ak mi do 10 dní nebude objednávka doručená, mám sa obrátiť priamo na ňu. Ja by som tiež nebola tak dlho čakala, ale bola som  pár dní v nemocnici, tak som si ani neuvedomila, že tých desať dní je už fuč.  

Dnes ráno som písala na zákaznícky servis, ale odpoveď zatiaľ žiadna.  Počkám  maximálne do konca týždňa, a požiadam o refundáciu.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 05. srpna 2015 12:14

číslo objednávky by malo byť aj v zákazníckom profile.