Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline Miru
6011 příspěvků moje polička 28. zaří 2015 18:16
Reakce na náťa66:

...no, nevím...

Nejlepší je vypnout pc a zdrhnout hodně daleko od něj...

Offline Ayuri
666 příspěvků moje polička 28. zaří 2015 19:25
Reakce na Miru:

Presne tak.. ...keď už mám čo chcem, zrazu nutne potrebujem niečo iné.

..a hneď!

Zdá sa mi, že už si vône vôbec neviem vychutnať  keď som si kedysi kúpila nový parfém, radovala som sa z neho dlhé mesiace, teraz sa teším len keď ho kúpim.

Vždy si poviem ..už len tento posledný, to je presne ten, čo mi chýba a budem spokojná... potom príde ďalšie pokušenie a s ním aj nové predsavzatie

Offline Miru
6011 příspěvků moje polička 28. zaří 2015 19:30
Reakce na Ayuri:

...tak jsem normální...

Online slniecko spravce
11046 příspěvků moje polička 28. zaří 2015 19:39
Reakce na Miru:

...no, nevím...

Nejlepší je vypnout pc a zdrhnout hodně daleko od něj...

nepomáha

Offline barbucha blogger
13990 příspěvků moje polička 28. zaří 2015 22:53
Reakce na náťa66:

věechny

(až na jednoho, dva, dsciplinované jedince, pravděpodobně z jiné planety)

Hlásím se jako mimozemšťan 

Mě vždycky naláká zejména vlákno "Komplimenty"... a vůbec i první zmínky a novinky a tak... o ochutnávkách ani nemluvě. 

Ale pak přichází vystřízlivění: Nosila bych to? Jsem to ?! A - bohužel většinou: bude to na mě vonět taky tak úžasně? (no, nebude  )

Takže s radostí a jistou úlevou zůstávám u své léty prověřené zakrněné poličky 

Offline Mirka
1407 příspěvků moje polička 29. zaří 2015 07:36

Mně pomáhá otevřít doma šuplík a pomazlit se s tím co mám. Bohužel to praktikuju málokdy a tak mám co chvíli nějaký přírůstek.

Ale to není rada pro Miru, to mohou dělat jen parfémové veverky a syslíci, jako jsem třeba já.

Offline Lalaith
261 příspěvků moje polička 29. zaří 2015 09:27
Reakce na Miru:

Taky to mám, vymýšlím, co bych... A pořád hledám něco, co mě hodně chytne za srdce. Zatím víceméně marně. A vlastně ani nevím, co přesně by to mělo být. A pak pročítám recenze, brouzdám na webech - a nevyberu nic. Případně se mi i něco líbí, ale nejsem si jistá, jestli mi to líbení vydrží. (Jako např. u Angela Sucrée - velká láska, která rychle ochládá. Ale možná je to jen podzimem, který mi přináší melancholickou náladu a k ní se Sucrée fakt nehodí). 

Jako takové drobnosti mám arabské roll-ony, ale úplně mě neuspokojují, obzvlášť v zimě. 

Offline Miru
6011 příspěvků moje polička 29. zaří 2015 19:09
Reakce na Mirka:

...no, právê

Ke všemu - já bych nechtěla víc jak max 20 vůní, pak to leží na polici a stárne, proč.? Když můžu mít vůni čerstvou, až ji dopotřebuju(to, za předpokladu, žé mít jak 50 vůní není finanční problém,mže jo..).

Když pak vidím některé poličky, pamatuju si jejich skladbu a dotyčna vůni prodává, vím, že je stará, netočí je. To by pak její cena musela být super dobrá, jinak si připlatímraději za čerstvost...

Online wendulka spravce
12709 příspěvků moje polička 29. zaří 2015 19:23
Reakce na Miru:

Žravá s parfémy na začátku podzimu? Buď v klidu, kromě barbuchy tím tady trpíme snad všechny v tuhle roční dobu.

Offline barbucha blogger
13990 příspěvků moje polička 29. zaří 2015 19:27
Reakce na wendulka:

Jenom v tuhle roční dobu? 

Offline Mirka
1407 příspěvků moje polička 29. zaří 2015 20:49
Reakce na wendulka:

Ano, podzim je vražedný. Několikrát už jsem varovala, že na podzim voní všechno a hrozí ukvapené nákupy.

Já jsem momentálně v sedmém nebi. Na triku Inez and Vinoodh a na zápěstí Epic č.p.

Offline naja
1103 příspěvků moje polička 29. zaří 2015 20:50
Reakce na wendulka:

Mne ty choutky poslední dobou také přešly, mám nějak víc starostí a vlastně na nic nového chuť. A mám toho tolik (i když jsem zdejší žabař), že bych chtěla něco spotřebovat nebo prodat, dřív, než si něco koupím (chtěla bych moc Matu Hari). Ale já se nějak nemůžu donutit se něčeho zbavit, jsou to drahoušci Tak se snažím se polívat, ale vůbec to neubývá.

Offline 74SLena
338 příspěvků moje polička 29. zaří 2015 22:15

Ty choutky jsou nejhorší. Já dost často propadám tomu, jako že koupím něco levnějšího, že jo, aby se vlk nažral a kozy moc neubylo. A dneska mi kolegyně docela upřímně od plic řekla naprostou pravdu. jak jsem vytáhla novej Avon MB a rozlinul se kolem mě, tak natáhla a vypadlo z ní TAKOVEJCH DRAHEJCH A HEZKEJCH VŮNÍ MÁŠ A NAPAJCUJEŠ SE TAKOVOUHLE SRAČ..., JAK TO MŮŽEŠ UDĚLAT!!!! A ten vyčítavej pohled bych nikomu nepřála.

Neměla jsem jí co odpovědět, jenom konstatovat, že má pravdu

Offline naja
1103 příspěvků moje polička 30. zaří 2015 07:27
Reakce na 74SLena:

No Leni!!!! Styď se, to teda pravdu má. Neříkám, že i v Avonu a jinde se nedá najít něco uspokujícího, ale ty máš ve svej letech fakt na víc. A hlavně nechápu, že ti to tvůj rozmlsaný nos bere?

Online wendulka spravce
12709 příspěvků moje polička 30. zaří 2015 16:59
Reakce na barbucha:

No v tuhle roční dobu je to nejhorší, protože jak píše Mirka, to se dobře rozvoní i to, co by třeba v létě vůbec nefungovalo.

V tomhle ohledu měla ta třítýdenní vedra v létě alespoň nějakou výhodu.

naja: Hm, tak tohle předsevzetí "mám toho tolik, že bych chtěla něco spotřebovat nebo prodat, dřív, než si něco koupím" jsem taky kdysi měla a ještě mívám období, kdy bych se jím ráda řídila, ale na podzim fakt nefunguje. Navíc já mám tu smůlu, že když se něco pokusím prodat, tak to stejně nikdo nechce, protože to nezná, to se ta zásada potom taky blbě dodržuje.

Offline 74SLena
338 příspěvků moje polička 30. zaří 2015 18:39
Reakce na naja:

No nedá se nic dělat. Musím jí rychle vypajcovat, nebo někomu vnutit a pak se snad už před takovejhlema nápadama dokážu ohlídat.

Offline naja
1103 příspěvků moje polička 01. října 2015 07:21
Reakce na wendulka:

Já také netvrdím, že za měsíc to budu vidět jinak, ale jsem už delší dobu v nějakém parfémovém útlumu

Offline Mirka
1407 příspěvků moje polička 01. října 2015 07:57
Reakce na 74SLena:

Obávala jsem se, že závěr bude takový, žes na něj sklidila 20 pochval.

Že se na to nevykašleš, žijeme jen jednou. Já se polít Avonem, tak do večera onemocním, a to prosím není projev snobství, ale realita.  Jsem na prášek i tak, když mi něco nesedne.

Offline 74SLena
338 příspěvků moje polička 01. října 2015 19:12
Reakce na Mirka:

No právě, jak jsem stará, tak jsem blbá.

Offline naja
1103 příspěvků moje polička 01. října 2015 19:19
Reakce na 74SLena:

Ale nejsi, jednalo se o momentální zatmění mysli.