Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
dusty
Avatar
09. července 2015 18:03

Som nas....á! Máti bola v Paríži a nedoniesla mi žiadny parfum, ale sukňu! Zavinovaciu.  S vysvetlením, že v takých hicoch kupujú voňafky len šibnutí ľudia.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 09. července 2015 18:25
Reakce na dusty:

Dneska jsi druhý člověk, který mi vyvolal záchvat smíchu.

jsem si představila, jak tu sukni radostně zkoušíš

Ale už vím, že ve vedrech se kupuje např, sukně, ale rozhodně ne voňavka. nechci být praštěný člověk.

dusty
Avatar
09. července 2015 19:11
Reakce na náťa66:

Keby mi doniesla smradľavý syr, to pochopím - holt ďalší symbol Francúzska. Už som si  vypočula osvetovú prednášku o tom, aký luxusný materiál je surový hodváb, ako tam také sukne nosia šmrncovné Francúzky, ako tam videla babu, ktorá vyzerala úplne ako ja a mala takú sukňu na sebe /inšpirácia/, ako by som sa mala spamätať a nenosiť furt "galoty" aj v horúčavách, ako by ma ešte pred smrťou rada videla oblečenú ako ženu a podobné výlevy. Sukňu som odporučila rozstrihať Alanovi do pelecha, aby ležal na luxusnom, načo som s ňou dostala dvakrát po hlave a k tomu máti zaprognózovala: "Sprostá si, nohy máš ukazovať teraz, keď ich máš ukážkové, všelijaké šľahačky vyžraté chodia skoro holé po meste a ty furt v tých nohaviciach. Normálne to vidím: keď budeš mať päťdesiat, stlstne ti aj mozog a preskočí ti a začneš nosiť minisukne pod riť, ako tie trápne škatule na daňovom úrade."   

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 09. července 2015 19:23
Reakce na dusty:

jo, holka, ta se modli, aby ti v padesáti nepřeskočilo, opravdu si nezačala nosit sukni pod zadek a maminka nebyla na koni se slovy: vidíš, já ti to říkala, že budeš vypadat jako kdysi  ty škatule na  daňovém úřadě.

Buď přece trošku holčička, jinak se nevdáš ( celé dětství mi to říkala babička)

A vůbec. co jsi chtěla přivézt za voňavku ?

dusty
Avatar
09. července 2015 19:31
Reakce na náťa66:

Päťdesiatky sa ja nedožijem, v pondelok ma pustili po druhý raz z nemocnice, lebo to so mnou šľahlo v robote o zem - opäť. Primár povedal, že mám rozhodne spomaliť, čo si pri momentálnych firemných zákazkách neviem predstaviť.

Ukájala som sa predstavami o Farnesiane - a dorazila surová sukňa.

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 09. července 2015 19:42
Reakce na dusty:

Tak jsem šibnutá! Být v Paříži a nekoupit parfém? 

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 09. července 2015 19:58
Reakce na dusty:

voňavek máš dost... sukni žádnou, tak mlč.

navíc Farnesianu kupovat ve vedru ? Jsi  nromální ?

Zpomal před padesátkou a uvidíš, že se toho důchodu dočkáš. přece jim to nenecháš.

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 10. července 2015 08:25
Reakce na dusty:

Maminka má vždycky pravdu a i kdyby ne, platí varianta a. Nad tvým příspěvkem jsem se od srdce zasmála!

A dávej na sebe pozor!!!

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 10. července 2015 16:35
Reakce na dusty:

Hele víš, že mě to od tvojí maminky ani trochu nepřekvapuje. Ale plně s tebou soucítím.

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 12. července 2015 22:00

Nepotěšila mě Aqua Allegoria Teazzurrazačal mi v ní vadit jakýsi nasládlý umělohmotný (gumový?) tón, bohužel teď odpočívá v pokoji.., tedy v krabičce ve skříni a čeká na své znovuobjevení, no, nebo taky ne.

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 12. července 2015 23:47
Reakce na janejane:

jo, to znám... bohužel se mi to stává dost často. ale nevzpomínám si, že by se to někdy zase samo spravilo, vždycky šla vůně nakonec o dům dál.

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 13. července 2015 09:30
Reakce na andry:

a konkrétnĕ u značky Guerlain nebo u jakékoli jiné?

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 13. července 2015 13:21
Reakce na janejane:

u různých, včetně Guerlainu.

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 13. července 2015 14:27
Reakce na janejane:

Nepotěšila mě Aqua Allegoria Teazzurrazačal mi v ní vadit jakýsi nasládlý umělohmotný (gumový?) tón, bohužel teď odpočívá v pokoji.., tedy v krabičce ve skříni a čeká na své znovuobjevení, no, nebo taky ne.

Teazzurra je podle mě velmi podobná vůni Paris-Tokyo, kterou měl Guerlain v exkluzivní řadě Les voyages olfactifs. Tam ten gumový tón působilo spojení fialky s cedrem a zeleným čajem - bylo to trošku cítit jako vnitřek gumových rukavic. U Teazzurry by to mohl dělat zelený čaj ve spojení s vanilkou. A v tomto případě bohužel platí, že jakmile to jednou ucítíš a vadí ti to, už to asi nezmizí.

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 13. července 2015 19:21
Reakce na Fleur:

Děkuji za reakci a vysvětlení (i Andry),  ale nepotěšily jste mě tedy. 

Tak já ji zase vytáhnu z té skříně a popřemýšlím, komu by mohla udělat radost.

A takový krásný flakónek má...

Offline rozarka
Avatar
3979 příspěvků moje polička 13. července 2015 19:52
Reakce na janejane:

A ta barva!

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 13. července 2015 20:53
Reakce na rozarka:

Přesně!!! Kvůli ní jsem objednávala . Modrou já můžu.

Offline barbucha blogger
Avatar
30604 příspěvků moje polička 13. července 2015 21:52
Reakce na dusty:

Päťdesiatky sa ja nedožijem, v pondelok ma pustili po druhý raz z nemocnice, lebo to so mnou šľahlo v robote o zem - opäť. Primár povedal, že mám rozhodne spomaliť, čo si pri momentálnych firemných zákazkách neviem predstaviť.

Ukájala som sa predstavami o Farnesiane - a dorazila surová sukňa.

Primář má pravdu. Chceš si užít svoji (přetékající) poličku?! Případně zakoupit Farnesianu osobně? No tak!

A jinak jsem se asi zbláznila... při návštěvě Clinique jsem si stříkla na ruku ten Aromatics in white, a mám velký cukání 

Offline Ef
Avatar
25 příspěvků moje polička 18. července 2015 21:31

Ztratila jsem plnej odstřik Portrait of a Lady, někde v bytě. Znáte to, vysypaly jste všechny kabáty saka bundy kabely batohy brašny, skříně otočily na ruby a nic. Já snad prohlídla i ledničku a nic Někde tu je!

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 18. července 2015 21:59

A dieťa sa na tú tému náhodou netvári nevinnejšie ako obvykle?