Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline 74SLena
Avatar
466 příspěvků moje polička 01. října 2015 19:22
Reakce na naja:

jo to je trefný - nebo momentální mozková indispozice

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 01. října 2015 20:33
Reakce na 74SLena:

Tak tak, přechodné parfémové pomatení (PPP). Velmi nakažlivé ve specifické skupině obyvatelstva. Snadno léčitelné vybranou exkuzivní vůní.

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 03. října 2015 18:26

Hnevám sa sama na seba,  že som si ja blbka predala Safari

Práve teraz, v chladných ránach by sa mi ju zrazu chcelo nosiť.

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 12. října 2015 13:02
Reakce na Ayuri:

Vím přesně, jak se cítíš. Já někdy loni vyměnila Chemise Blanche (LM Parfums), abych si ji letos v létě koupila znovu.

Offline rozarka
Avatar
3965 příspěvků moje polička 14. října 2015 13:10

Švagr mi shodil z police Euphorii a ještě zažertoval-aspoň ti to tu bude vonět.   Ještě,že mi ta lahev nerozbila dlaždice.

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 23. října 2015 19:54

 Tak jsem radostně zakoupila Tresor Eau Etincelante...a dneska jsem ho reklamovala, protože byl zlihovatělý.

A zjevně jsem nebyla sama, protože pracovnice, která reklamaci sepisovala, při pohledu na krabičku jen hlesla "zase". 

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 25. října 2015 08:50

Opět se mi potvrdilo, že na mně všechno voní (v tom lepším případě) úplně jinak. Já, zlitá Shalimarem... a zdejší členka (t.j. žádnej laik - tímto zdravím Michinku  ) se mě ptá, čím jsem navoněná 

Možná bych měla přesedlat na Avon. Třeba by na mně působil  jako extra sofistikovaná exkluzivka, a všechny byste mi záviděly 

Offline Michinka
Avatar
195 příspěvků moje polička 25. října 2015 17:22
Reakce na barbucha:

Ale voněla jsi krásně, to je důležitý! Je fakt, že Shalimar mě nenapadl

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 25. října 2015 21:54
Reakce na Michinka:

Hele, nic si z toho nedělej. Mně se stalo něco podobného někdy loni při setkání s domenicou v zimě. Jak to ke mně zavanulo, když jsme tak stály na ulici, tak jsem se jí tak laškovně zeptala, jestli náhodou nemá Vol de Nuit. No a co myslíš, že to bylo? To byl trapas. No od té doby vím že nejen na barbuše, ale i na ní voní Shalimar v zimě z dálky trochu jinak než zase na mně.

A to nepočítám fiju s Jubilation XXV. I když v tomhle případě to byl z její strany předem dobře promyšlený podraz.

Offline Michinka
Avatar
195 příspěvků moje polička 25. října 2015 22:11
Reakce na wendulka:

Mně v létě komentovali dva mladíci v metru  Shalimar slovy "stromeček do auta"  ale vyznělo to mile, říkali si to mezi sebou a zněli překvapeně

petra.prvni
Avatar
26. října 2015 10:52
Reakce na Michinka:

tos mi připomněla, co mne kdysi pobavilo -  jeden miláček mi zalichotil slovy: Ty dnes krásně voníš - jako taxík!

Ale pravda, Shalimar to nebyl....

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 04. listopadu 2015 19:22

Neskutečně mě mrzí, že se mi s největší pravděpodobností zkazil Alien le Gout du Parfum, můj milovaný karamelový Alien . Asi třetina flakonu.......... tolik se líbil mně i mému okolí. Ten už neseženu . Vytáhla jsem ho teď na zimu ze skříně, ošklivě na ruce čpí a ta guma je v něm hrozná . Ale budiž mi útěchou, že se mi tohoto skvosku podařilo tenkrát ukořistit aspoň dva flakony a dělal mi společnost po 3 zimy.

Takže aspoň mi to usnadnilo rozhodování, co teď koupit - musí to být Alien Essence Absolue.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 05. listopadu 2015 07:07
Reakce na vanilka:

Zkažený Alien? Jsem myslela, že Muglerovi vůně vydrží hodně. Nebyla zkažená jen dávka v hadičce? Zkusila jsi trošku odstříkat?

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 05. listopadu 2015 08:37
Reakce na Mirka:

To mě nenapadlo . Děkuju za připomínku.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 13. listopadu 2015 18:50

Dorazil mi zbytek Elixir Des Merveilles ve flakonu. Taková hutná vůně (na Ellenu až až), ale ona nedrží :-( Od rána mám snad 10 střiků a vždycky je do dvou hodin úplně pryč Takže dojedu flakon a nový nejspíš nebude.

Offline zdensy
Avatar
1046 příspěvků moje polička 13. listopadu 2015 19:29
Reakce na Evanilla:

Není možná, ten můj drží jak židovská víra, staci jeden silný střik na celý den! Mám ho rok, z Douglasu

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 13. listopadu 2015 19:50
Reakce na zdensy:

Já si to taky říkám, že to není možný... Nevím, jak je vůně stará, ale voní pěkně, stejně jako ze vzorku, není zkažená. Třeba je to mou kůží 

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 13. listopadu 2015 20:14
Reakce na Evanilla:

Na !me drzel taky spatne, vune krasna, ale byla hned pryc

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 13. listopadu 2015 20:17
Reakce na Evanilla:

No a na mne pro zmenu drzel jako pribitej... drzel a sel krasne do prostoru... jako by to nebyl ani Ellena...

Offline Maky
Avatar
228 příspěvků moje polička 13. listopadu 2015 21:40
Reakce na Evanilla:

Elixir Des Merveilles na mne také nedrží.