Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline marieu
Avatar
4489 příspěvků moje polička 13. června 2023 10:32

Fleur Renusatko no nepochopila jsem to... 

wendulka je mi líto, že máš trápení nejen s čichem. Já se v bludných kruzích motám už skoro rok a ještě nějakou chvíli to budu muset vydržet. Nechci ti dávat panské rady, jen jsem si vzpomněla, že úplně nejlíp se mi dýchalo kdysi při návštěvě Luhačovic. Něco takového jsem nikdy předtím ani potom nezažila. Držím palce, ať je líp.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 13. června 2023 10:55

Fleur 

Děkuju.

marieu 

Děkuju. On to teď koncem května byl bohužel ještě větší extrém než v dubnu a to už se opravdu nedalo zvládnout. Překvapilo mě, že i když to pro mě byla tentokrát stresově mnohonásobně horší situace, čich už se mi znovu nezhoršil. Domnívám se, že roli musel sehrát ten vitamín D, který jsem začala užívat pár dní před tím.

Každopádně to nejhorší je snad za mnou a od minulého týdne už mám podporu, která by mi měla pomoct zase nabrat sílu to všechno zvládnout.

Koncem měsíce mám v plánu jeden výlet. S dalšími uvidím, až se to všechno nějak srovná.

No a s tím půjčováním cizí věci bez dovolení, co k tomu dodat...

Offline slniecko admin
Avatar
17606 příspěvků moje polička 14. června 2023 14:15

Sťažujem si, že je mi tak ťažko od žalúdka zo silných ATB, že som musela zo spálne vypratať všetko, čo voňalo. Normálne mám problém k čomukoľvek čuchnúť, okamžite ma naťahuje.

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 14. června 2023 14:27

slniecko soucítím. jako holka jsem to měla u atb pravidelně. pomáhalo mi čichat k rozkrojenému citronu

Offline slniecko admin
Avatar
17606 příspěvků moje polička 14. června 2023 15:00

alibi vďaka, skúsim!!!

Online Korsičanka
Avatar
12845 příspěvků moje polička 14. června 2023 15:12

slniecko Ať tě ten nepříjemný stav co nejrychleji přejde a zase se můžeš spontánně radovat z voňavých krás!!!

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 14. června 2023 21:01

slniecko 

Hu, tak to je mi tě líto. Těžko mi je po ATB pokaždé, i když hned nasadím probiotika, ale takhle teda ne. Na druhou stranu letos už jsem si díky nim ozkoušela i jiné vedlejší účinky, které taky fakt nechceš.

Teď nově i po jiných, ale ty naštěstí nejsou zdaleka tak hrozné a měly by přejít, jakmile si tělo navykne.

To je zase u těch ATB aspoň "výhoda", že je má člověk jen dočasně. I tak ale držím palce, ať to přejde co nejdřív.

Offline slniecko admin
Avatar
17606 příspěvků moje polička 15. června 2023 17:00

wendulka dakujem. probiotika su samozrejmost. ale mam za necely rok stvrty krat atb a uz je to nejako na moj zaludok moc.

Offline Fleur blogger
Avatar
6093 příspěvků moje polička 02. července 2023 20:03

euridike V reakci na tvoji recenzi na Joie Éclat od Valeur Absolue musím poznamenat, že to bylo pro mě jedno z velkých parfémových zklamání. Objednala jsem si set celé značky a nelíbila se mi ani jedna z jejich vůní. Respektive po podbízivém začátku (vysloveně mainstreamového charakteru) se všechny kompozice rychle rozsypaly, takže tristní výdrže jsem nakonec ani nelitovala.

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 03. července 2023 17:11

Fleur 

Já jsem kromě Joie-Eclat zkoušela jen Rouge Passion, protože mám ráda champacu, ale je to s nimi přesně tak, jak píšeš... Můj základní poznatek je ten, že kdyby mi někdo dal neoznačený vzorek a řekl mi, že to je novinka od Oriflame, nezapochybovala bych. Jen by mě zajímalo, jak se to té značce stalo... :(

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 08. července 2023 22:46

Já myslím, že je to do stížností. Už ani nevím, co doma mám. Dnes jsem si s velkou slávou koupila něco, co už mám na poličcea zjistila jsem to, až jsem si vůni přidávala. Nejhorší je, že jsem jí zkoušela v květnu na letišti s tím, že je to novinka a už jsem ji teda měla doma. Je to špatný

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 09. července 2023 00:04

Renusatko to fakt naštve. a kterou? 

Offline jerry
Avatar
9036 příspěvků moje polička 09. července 2023 00:28

Renusatko 

Udělej z toho přednost...prostě sis založila zásobník

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 09. července 2023 12:35

jerry alibi No naštěstí jen odstřik Cherry Smoke, ale spíš to, že mi vůbec nedošlo, že ji mám. 

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 09. července 2023 15:21

Renusatko to je dobře. u odstřiku to bolí trochu míň než u flakonu. Mi se tohle stává se vzorkama. Jsem šlompák na přidávání na polici a pak najednou najdu něco starého , co jsem před týdnem (znovu) koupila, protože jsem to ještě nezkoušela

Offline Fleur blogger
Avatar
6093 příspěvků moje polička 09. července 2023 15:45

Renusatko To je spíš do zábavných historek . Podobně jako alibi se mi to občas stane se vzorkem, který jsem nestačila vyzkoušet, pečlivě uklidila... a pak ho urputně sháním znovu.

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 09. července 2023 16:47

Fleur Tak u vzorků to celkem chápu, při našem zkoušeném množství. U odstřiku se mi to stalo poprvé a to jsem ještě chtěla koupit rovnou flakon, potom jsem si řekla, že raději ji napřed víc vyzkouším. 

Offline marieu
Avatar
4489 příspěvků moje polička 17. července 2023 12:04

Moje stížnost s flakonem At. Cologne Pacific Lime pokračuje- před nedávnem ji chtěl někdo u nás na lékařáku vyzkoušet- namísto jednoduchého otevření víčka byl uzávěr odšroubovaný a nedotažený zpět- část obsahu mi vystříkla z flakonu v ruce a na vše v dosahu. Dneska jsem zjistila, že je ten závit nejspíš stržený a nejde dotáhnout- dobrých 30-40ml se mi vylilo do světlé kožené kabelky. Teď už jsem byla hodně vzteklá.

Offline Lamicka
Avatar
13362 příspěvků moje polička 17. července 2023 12:09

marieu to naštve :( a vy ty věci máte volně přístupné? U nás v kanclu se vše zamykalo, kolegyni se nápadně "odpařoval" parfém z poličky a druhé zmizela půlka rozpustné kávy ze sklenice přes noc. 

Offline Lamicka
Avatar
13362 příspěvků moje polička 17. července 2023 12:11

Já se budu muset rozloučit s Portrait of a Lady , muži strašně nevoní a syn z ní má záchvaty kýchání.