Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 17. července 2023 12:13

marieu Au! To je masakr.

Jsem si přišla postěžovat, že mi netěsnil odstrik a tak 5 ml Rouge Malachitu mi postupně "odkapalo" do kabelky, ale tohle je mnohem horší. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 17. července 2023 12:15

marieu No uf

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 17. července 2023 12:20

marieu

My máme skříňku v šatně a kabelku si nosíme do ambulance. Některé parfémy mám taky v šatně, nikdy se nic nezamykalo, je nás pár. Jenže ten kolektiv na rehabce se začal točit, nikdo tam není víc než dva měsíce a najednou mi některé parfémy začaly ubývat. Jenže ty moje poznám, dotyčné jsem to okamžitě řekla a začala jsem zamykat skříňku. Drzost některých lidí fakt nechápu, nikdy by mě to nenapadlo bez zeptání a něco pokazit a neříct, to je jak děti ve školce a né dospělí. Fakt to naštve. 

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 17. července 2023 12:23

Lamicka Taková krása. To člověka mrzí. 

Offline marieu
Avatar
4489 příspěvků moje polička 17. července 2023 12:47

Lamicka samozřejmě si za to můžu sama- ráno jsem spěchala a z kabelky jsem ho neuložila zpět, ale nechala stát na stole vedle skříně. Věci si nezamykáme, ani vlastně nevím z hlavy- jestli mám na skříni klíček... doteď mě nenapadlo, že by to bylo nutné.

Offline Fleur blogger
Avatar
6093 příspěvků moje polička 17. července 2023 15:22

marieu nechápu, obzvlášť mezi kolegyněmi...

Offline juana
Avatar
105 příspěvků moje polička 19. srpna 2023 16:04

Jsem pitomá. Po letech jsem se rozhodla oživit svou sbírku na parfumo. A nedaří se mi hodit vůně do nabídky k výměně. Jsem marná.

A to jsem se konečně v rámci resuscitace své existence dostala i do ingredients. A navíc jsem si to užila, pán který se mi věnoval byl krásně profesionální posluchač a vydržel u mne fakt dlouho.

Já si chci něco koupiiiiiiit fňuk.

Offline Korsičanka
Avatar
12845 příspěvků moje polička 19. srpna 2023 16:10

juana A nic ti nedoporučil?Já ho nezažila, ale kolegyně s ním byly spokojené

Offline juana
Avatar
105 příspěvků moje polička 19. srpna 2023 16:57

Korsičanka 

Já chytila nováčka, prý tři týdny nový, ale nadšenec, spokojená jsem, víc než rychle pochopil a snažil se mne hlavně seznámit s novou českou tvorbou. Mám teď v práci na stole  několik papírků a tři vzorečky , batoh mi bude vonět ještě měsíc od papírků a jsem více než nakloněna nákupu. Ale právě než koupim, ráda bych se zbavila původní skladby poličky a nevím jak na to, chtěla jsem to nabídnout na parfumo. Net a nemůžu si vzpomenout jak se vkládají lahvičky do nabídky (tady jsem se svou nabídkou neuspěla, což je známka toho, že jsem tak mimo, až to už dál nejde). Jsem evidentně kostlivec ve skříni.

Offline Korsičanka
Avatar
12845 příspěvků moje polička 19. srpna 2023 18:29

juana No, asi trochu anoAle na parfumo bys možná uspěla. Když tak piš do SZ a nějak to dáme dohromady, chceš-li - já teda v NJ, ale bude to s AJ podobné:)

Offline juana
Avatar
105 příspěvků moje polička 19. srpna 2023 18:45
Reakce na Korsičanka:

juana No, asi trochu anoAle na parfumo bys možná uspěla. Když tak piš do SZ a nějak to dáme dohromady, chceš-li - já teda v NJ, ale bude to s AJ podobné:)

​Děkuji. Pochopím i němčinu. Ráda příjmu pomoc, pokud si na mne uděláš chvilku, budu ráda. Poličku jsem oživila, ale jak u těch flasek navolit že jsou k mání to už se mi nepodařilo zjistit 

Online jerry
Avatar
9037 příspěvků moje polička 20. srpna 2023 09:48

marieu

Půjčit si cizí věc, bez dovolení vyzkoušet, poškodit a pak to zakamuflovat, to není drzost - to je přímo nestoudnost.

Draze zaplacená ne-kolegiální zkušenost.

Offline marieu
Avatar
4489 příspěvků moje polička 20. srpna 2023 10:26

jerry tos napsala naprosto přesně.

Offline Korsičanka
Avatar
12845 příspěvků moje polička 04. zaří 2023 10:45

Stěžuju si poprvé na vysublimovanou vůni - asi neutažený uzávěr včelkyMoje chyba, že jsem častěji nekontrolovala:(((

Iris Ganache - původně 20ml.

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 04. zaří 2023 12:22

Korsičanka to je mi líto, zvlášť u takové vůně to zamrzí 

Offline Korsičanka
Avatar
12845 příspěvků moje polička 04. zaří 2023 12:57

alibi Co se dá dělatDíky za účast, Li

Offline Fleur blogger
Avatar
6093 příspěvků moje polička 04. zaří 2023 16:17

Korsičanka Taky tě lituji, u téhle vůně to bolí obzvlášť! A původně jsem mířila do tohoto vlákna s identickou stížností na vysublimování vůně ze včelkového flakónu, v mém případě to byl L´Instant Magic. Myslím, že na vině nebylo špatné utažení rozprašovače, ale prostě netěsní tak dobře a u vůně, kterou jsem v posledním půl roce zanedbávala, jsem na úbytek přišla až teď .

Offline Korsičanka
Avatar
12845 příspěvků moje polička 04. zaří 2023 16:39

FleurDíkyJá ji zanedbávala a nekontrolovala bohužel cca 1 rok. Mám ve včelkovém ještě jednu vzácnost a uvažuju o tom, že ji přeliju jinam

Offline Fleur blogger
Avatar
6093 příspěvků moje polička 04. zaří 2023 18:30

Korsičanka Raději to udělej.

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 04. zaří 2023 19:32

Fleur Korsičanka Šla jsem se podívat na včelky a Guet-Apens, ten má taky broušený uzávěr, tak jsem dostala strach. Snad teda dobré. Poslední dobou mi vyprchal občas nějaký odstřik, ale flakon naštěstí ne.