Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Online blackviolet
Avatar
3323 příspěvků moje polička 15. října 2018 11:04

Fleur Mě tahle značka zaujala tak nějak celá, rodinný podnik parfumérů, který si dělá svoje věci, a líbí se mi i jejich jednoduché flakony.

Woody Perfecto z jedné krátké zkoušky mi připadá jako spíš pánská citrusovo dřevitá kolínská s vetiverem. Příště v ní budu hledat tu kůži a kávu ze složení, ty mi zůstaly nějak skryté.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 15. října 2018 11:52
Reakce na blackviolet:

...žádné masové fruitchuli...

​Teď se musím smát, asi z hladu jsem to nejdříve pochopila jinak 

Online blackviolet
Avatar
3323 příspěvků moje polička 15. října 2018 12:22

daniela A jo , to mě nenapadlo, to by asi byl velký úlet.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 15. října 2018 13:32

Risqué extrait - Roja Dove

velmi tradicni. mydlo a vetvicnik. nesladka, hutna a luxusni v pravem slova smyslu. unisex.

je pozdni vecer. dvojice v nalestene limuzine. dokonale upraveni, uvolneni, ale soustredeni. nemluvi spolu. on otevre bar a nalije drinky, do kazde sklenice dve kostky ledu, alkoholu jen na dno. nejsou pijaci. jsou sehrany tym. i parfem maji stejny. ona si upravi na ruce diamantovy naramek, on smete neviditelne smitko z perfektne nazehlenych kalhot. ridic otevre dvere. zvenku dychne chladny vzduch. pripraveni, muzeme jit. hra zacina.

...ale ne, neni zas tak chladna, kdepak!... venku si podaji ruce a mrknou na sebe;-)

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 15. října 2018 14:17

viktorka_od splavu Jednou-na jeden večer-si to takhle zkusit...Jinak se vzorkem i ve dne jako obyč. česká žena luxusně vonící

Offline tina
Avatar
5865 příspěvků moje polička 15. října 2018 14:19

viktorka_od splavu to je tak hezký, úplně jsem se zasnila

Online viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 15. října 2018 14:23

tina i ja.. premyslim kam jdou..:-)

Online viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 15. října 2018 16:13

Muscs Koublaï Khän Serge Lutens

ou! to je zvire hned v zacatku

hrebec to ale neni

siroka postel v okennim vyklenku s povlavajicimi bilym zavesy, za okny horka noc, na stolcich okolo hori bile voskovice, tac s obcerstvenim lezi na mramorove podlaze-med, vanilkove mleko, sladke bochanky... v rozhazenych bilych prosteradlech se protahuje ON, ja se mu tulim do podpazdi a lechta to:-) voni medem a voskem a telovym kremem... neni to uplne moje krevni skupina...  uz budu muset, pa, ozvu se ti... horky vitr po ulici zene prach

uch tak tohle nevyslo;-)

Online viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 15. října 2018 16:22

Sex and The Sea Francesca Bianchi

au! nahnilym ananasem a kokosovym orechem rovnou do obliceje!:-( jak se to rozprsklo.. sakra! kdo tohle bude uklizet?!

no dobra poodejdu kus dal, na suche misto piscite trsy suche travy kterymi se otru, uklidnim se a sednu si do pisku.. jeste je vyhraty, ale ted more je jako olovo a na obzoru se nerozeznatene prolina se stejne chmurne sedou oblohou

ten sajrajt nemuzu dostat z vlasu ale uz je mi to jedno, pohltilo me kouzlo okamziku-samota, volnost, drava a soucasne klidna, az lhostejna sila prirody.. okamzik, kdy se zastavil cas. vlny se rozbiji o breh a lehke sprsky dosahuji az ke mne, vodou ohlazene kusy dreva se rozpadaji okolo, sem tam musle vyvrhnuta na breh kde bez vody vyschla a zhynula.. zivot je kruty ale nadherny. vune zivota i zapach zmaru. sex.. no asi jo. je to spinave i krasne soucasne.

Offline alibi blogger
Avatar
3957 příspěvků moje polička 15. října 2018 16:41

viktorka_od splavu všechny úplně živě vidím 

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 15. října 2018 17:53

viktorka_od splavu Skvěle se bavím !

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 15. října 2018 18:05

viktorka_od splavu uch tak tohle nevyslo;-)

Jak nevyšlo? Krásná vůně i chlap!!!

Edit: máte na Brněnsku nějak plodnou vodu na recenze, či co...Paráda!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 15. října 2018 18:05

viktorka_od splavu Velmi surrealistické. To se ti moc povedlo!

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 15. října 2018 18:17
Reakce na Korsičanka:

Jak nevyšlo? Krásná vůně i chlap!!!

Edit: máte na Brněnsku nějak plodnou vodu na recenze, či co...Paráda!

​...nie je to jej typ....krásny- nekrásny! 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 15. října 2018 18:43

Biely kvet Jasné, nevoní jí Ale já spíš myslila tu vůni, že je krásná:)

Online viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 15. října 2018 18:57

Biely kvet 

dekuju vam damy. proste to na me nejak prislo

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 15. října 2018 19:18

viktorka_od splavu  Bozi! A ted je ten cas jit se nechat ostrihat.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 15. října 2018 19:38

Luna  nastesti jsem byla minuly tyden:-) v mem pripade by to tak skvely napad jako u tebe ani nahodou nebyl:P

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 15. října 2018 19:38

Biely kvet 

dekuju vam damy. proste to na me nejak prislo

​a dúfam, že ani neodíde, píšeš zaujímavo

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 15. října 2018 20:00
Reakce na Fleur:

Luna Jako vždycky - skvělé počtení!

Pro mě je Nord du Nord holka s tlustými stehny nacpanými do kostkovaných kalhot Rejoice s kopretinkou na zadku. Sedí nad mapou a přemýšlí, do kterých hor vyrazí. Už se vidí stoupat k zasněžených vrcholkům, od úst stoupají obláčky páry, ale zatím se kouří jenom z šálku v čajovně a holka přemýšlí, kam má nenápadně nalepit tu peprmintovou žvýkačku, kterou převaluje v puse.

A dlouho jsem přemýšlela, proč ta tlustá stehna, než mi došlo, že ten dřevitý základ spolu s nasládlým jehličím mi trochu připomínají Freudian Wood a jeho kokosově dřevnatý tón - masivní, neohrabaný...

Tak jsem Nord du Nord konečně také prozkoušela a tady se shodneme do puntíku. Nord du Nord se skutečně zpočátku jeví jako velká cestovatelka. Vidíme ji na výpravě do alpských jehličnatých lesů a zasněžených plání, jak slézá skaliska porostlá lišejníky a mechem, jak se prochází kolem zurčících horských potůčků, zatímco ji mrazivý vzduch lehce štípe do tváří. Jenže ono se nakonec ukáže, že to celé byl jen sen a holka teprve sedí nad mapou v zapadlé čajovně u dřevěného stolku s šálkem eukalyptového čaje, talířkem s kokoskami a slánkou.