Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 11. října 2018 16:04

Luna Z fotky vyzařuje úžasná atmosféra a dojmy z vůně jsou také krásně zachyceny! 

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 11. října 2018 16:13

A sedíš v naší Tržnici a možná u mého sobotního stolku Tam se to tvoří

Offline milacka
Avatar
5454 příspěvků moje polička 11. října 2018 18:33

Luna Klobúk dolu! Tvoje príbehy sú jednoducho TOP, mať tak tvoju fantáziu, píšem knihy.

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 11. října 2018 18:39
Reakce na alibi:

p.s. a abych nebyla ot, tak zase zkouším les annees 25 a asi do toho dává drogy , je to jistý :D

​To by vysvetľovalo aj ten podivuhodný spôsob distribúcie

Offline milacka
Avatar
5454 příspěvků moje polička 11. října 2018 18:48

Dnes som zo vzorky vyskúšala Lutensa Dent de Lait, sladká mandľa, ktorá sa vykúpala v kokosovom mlieku.

Zubár - dezinfekcia - krv?

Ani náhodou. Na Lutensa až príliš ľúbezná vôňa, žeby sa zamiloval a znežnel? 

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 11. října 2018 18:50

Luna Jako vždycky - skvělé počtení!

Pro mě je Nord du Nord holka s tlustými stehny nacpanými do kostkovaných kalhot Rejoice s kopretinkou na zadku. Sedí nad mapou a přemýšlí, do kterých hor vyrazí. Už se vidí stoupat k zasněžených vrcholkům, od úst stoupají obláčky páry, ale zatím se kouří jenom z šálku v čajovně a holka přemýšlí, kam má nenápadně nalepit tu peprmintovou žvýkačku, kterou převaluje v puse.

A dlouho jsem přemýšlela, proč ta tlustá stehna, než mi došlo, že ten dřevitý základ spolu s nasládlým jehličím mi trochu připomínají Freudian Wood a jeho kokosově dřevnatý tón - masivní, neohrabaný...

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 11. října 2018 19:02

Fleur Luna 

Ano, opravdu skvělé počtení, v obou případech .

Offline Luna
Avatar
10427 příspěvků moje polička 11. října 2018 19:19

Fleur Haha, to jsi popsala presne mou jednu svagrovou, neni sice tlusta, ale kus to je a tohle presne nosi a takto presne cestuje.

A ten kokosove-drevity ton tam mam taky. Proto ty tahitske zminky. Jsem rada, ze to citis taky! Mimochodem, mne ta vune prijde vylozene lehka a jako ledovy vitr, odfoukne cepici a zmizi, vydrz nic moc.

Offline Biely kvet
Avatar
4020 příspěvků moje polička 11. října 2018 19:59

Fleur Freudian Wood a .......jeho kokosovo- drevnatý tón ???......a masívny a neohrabaný? To nemyslíš vážne? Kokos v ňom necítim vôbec, pre mňa je hebký, upokojujúci, krásny, jedinečný! Stále ma udivuje, ako rôzne vnímame vône. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 11. října 2018 20:25

Biely kvet Minulý týden jsem dávala Freudian Wood ze vzorku vyzkoušet zhruba třiceti lidem, kteří se zabývají čichem a vůněmi (v přesazích k různým disciplínám). Reakce byly velmi pestré, od nadšených až po znechucené, nejvíce mi utkvělo v paměti "zpocené mléko" .

Offline Biely kvet
Avatar
4020 příspěvků moje polička 11. října 2018 20:32

Fleur .....no teda! 

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 11. října 2018 20:44

Biely kvet To ale nemusí nutně znamenat, že dotyčnému se vůně nelíbí. Když někdo řekne, že ve vůni cítí růži, také to automaticky nepředstavuje pozitivní hodnocení. Jde prostě o snahu co nejvěrněji popsat vlastní pocit z vůně.

Když jsem Freudian Wood zkoušela poprvé, tak mě vůně moc nezaujala. Doma jsem si papírek položila na psací stůl a po zbytek dne jsem pořád přerušovala práci a voněla si k němu, byla to úplná magická přitažlivost, ačkoliv mě pořád ve vůni něco dráždilo. Druhý den jsem vystartovala do obchodu, že si tu krásu musím pořídit. Znovu jsem otestovala... a odnesla jsem si Suma Oriental .

Offline Biely kvet
Avatar
4020 příspěvků moje polička 11. října 2018 20:45

Fleur 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 11. října 2018 20:49

Fleur  Biely kvet taky se mi freudian wood napoprvé zdála nadějná, to mléko na začátku na mě taky působí uklidňujícím a příjemným dojmem.. napodruhé jsem prozkoušela důkladně a co všechno se z ní rozvine to bych už nedokázala reprodukovat (zkoušela jsem v butiku a když si to hned nenapíšu zapomenu bylo toho hrozně moc, ta vůně je opravdu mnohovrstenatá. rozhodně jsem ale zkonstatovala, že pro mě není. 

Cervanek
Avatar
11. října 2018 20:50

Luna krom čtivých, nenásilných a vtipných textů, malůvek a fotek, máš i krásné písmo

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 11. října 2018 21:07

slniecko to je dost dobře možné :)

Fleur zábavné čtení. to jsem tedy zvědavá, co se mnou Nord du Nord udělá

Biely kvet pro mě je Freudian Wood mléčný santal a opravdu jsem zatím nenašla odvahu ho dát na sebe

Offline Luna
Avatar
10427 příspěvků moje polička 11. října 2018 22:42

Fleur Freudian Wood me absolutne "netankuje", prijde mi, ze takovych vuni je strasne moc. Mlecne drevo, santal...Z "podobneho soudku" jsem si kdysi nadsene poridila L'Artisanovskou Premier Figuier a uz mi nekolik let lezi na dne supliku ve skrini. 

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 11. října 2018 22:57

Bottega Veneta: Parco Palladiano XII Quercia 

Mohutný  dub s tmavým dřevem,  zelenou korunou a statnými kořeny.

Citrusově bergamotové dřevo černá štiplavým pepřem, pak trochu sládne pižmem a vanilkou. A nakonec jsou tady i kořeny zabořené do mechového pačuliového polštáře.

www.naturpark-lueneburger-heide.de

Offline Miru
Avatar
13806 příspěvků moje polička 12. října 2018 06:15

Fleur Luna 

Příjemné čtení!

(no, možná jsem od této vůně čekala více kontroverznosti, rozháranosti, nebo tak něco...)

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 12. října 2018 10:26

Fleur Luna Obě vaše pojetí Nord du Nord jsou skvělá