Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 20. října 2018 10:02
Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 20. října 2018 10:16

Ne M'Oubliez Pas (2015) (Guerlain) - šumivá teple dřevitá ovocná vůně se švestkovými slupkami a temně rudou lehce zapudrovanou růží v pozadí. Po rozvonění nakyslé tóny nedozrálé švestky, které následně překryl sametově jemný chypre závoj s nepříliš sladkou dřevitou ambrou.

Poppy & Barley (Jo Malone) - svěží, vzdušná, lehce ovocně nakyslá a po rozvonění nasládle svěže květinková...taková vůně-nevůně. Typově (a na začátku i fakticky) hodně podobná Wild Bluebell.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. října 2018 10:33
Reakce na alibi:

5vůní  z Profimi del Forte

https://alibi-notes.webnode.cz/l/profumi-del-forte/

Zus ještě z těch nových pro zajímavost ještě Mythical Woods, pokud by ti někdy zkřížila cestu. Myslím, že ta by se ti mohla líbit taky, když tě pořádně zaujaly jen Vittoria Apuana a Versilia Aurum.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 20. října 2018 12:08

wendulka poznacila jsem si to, složení se mi líbí, díky za tip 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 21. října 2018 11:37

jerry Ďakujem :)

Online andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 21. října 2018 16:24

Love Tuberose (Amouage)

Vezměte Reminiscence Dragee, takový ten sladký pudřík s troškou Lipa, přidejte krotkou tuberózu, řekněme Kiliánovu Beyond Love, ale bez těch zelených lístečků, smíchejte a nalepte cenovku. Je to hezoučké, milé, to nepopírám, dokonce se mi asi líbí z této kolekce nejvíc, ale jinak se poněkud nudím.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 23. října 2018 22:59
Reakce na andry:

Love Tuberose (Amouage)

Vezměte Reminiscence Dragee, takový ten sladký pudřík s troškou Lipa, přidejte krotkou tuberózu, řekněme Kiliánovu Beyond Love, ale bez těch zelených lístečků, smíchejte a nalepte cenovku. Je to hezoučké, milé, to nepopírám, dokonce se mi asi líbí z této kolekce nejvíc, ale jinak se poněkud nudím.

​Tak nějak no.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 23. října 2018 23:23

Clive Christian: E - Gourmande Oriental

Zavede vás na vánoční trhy, kde se prodává rumový punč s meruňkovou příchutí a svařený s hřebíčkem, skořicové palačinky, plněné javorovým sirupem a samozřejmě nezbytné vanilkové rohlíčky. A díky labdanu a myrze nechybí ani stánek s pečenými kaštany s doutnající pecí.

Parfums de Marly: Delina

Ano, mladší svěžejší setra Deliny Exclusif - geny ovocné turecké růže se nezapřou. Je bezstarostná, protože ještě není svázaná společenskou etiketou, bankety, večírky, make-up, šperky jsou jí zatím cizí. Jen tu a tam ji zahlédnete, jak v kuchyni tajně usrkává ze sklenky šampaňského. Nejradši nosí vzdušné letní šaty, vlasy nosí zásadně rozpuštěné a miluje procházky po pláži a skotačení ve vlnách.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 24. října 2018 10:50

wendulka Delina  To je přesně ona!  

Tu druhou recenzovanou neznám, zní taky moc dobře, ale cena se mi - jako u všech CCH - určitě líbit nebude

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 26. října 2018 17:07

Renusatko S chutí  nad koncem tvé recenze. Já bych se tedy zlila, ale raději tím punčem. Přesto přines 10.11. vzorek, prosím.

Offline tina
Avatar
5859 příspěvků moje polička 26. října 2018 17:18

Dneska jsem poprvé vyzkoušela Fugit amor a ona mi ne nevoní, ona mi doslova smrdí

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 26. října 2018 17:33

Korsičanka vzorek přinesu.

Dneska jsem se konečně odvážila vyzkoušet i dva nové Killiany Princess a Adults. Nevím, jestli to dnes bude na recenze, zatím čich není úplně v kondici.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 26. října 2018 17:39

Renusatko Díky Na Kiliany jsem zvědavá, ale v poslední době už to nějak není ono...

tina A nemáš něco s nosem? Nebo nesnášíš karafiát

Offline tina
Avatar
5859 příspěvků moje polička 26. října 2018 17:45

Korsičanka Nos v cajku, všechno mi jinak voní standardně. Přemýšlím, jestli to není ta pryskyřice elemi?, protože něco karafiátového mi naopak vonělo velmi.

Offline tina
Avatar
5859 příspěvků moje polička 26. října 2018 17:47

Korsičanka Vlastně mám v šuplíku odstřik Lui a tu naopak můžu velmi

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 26. října 2018 17:55

Korsičanka pro tebe asi nebudou

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 26. října 2018 18:47

tina To jsem ti právě chtěla napsat, že jsou to vůně ze stejného ranku, jestli se ti líbí...

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 26. října 2018 20:26
Reakce na tina:

Korsičanka Nos v cajku, všechno mi jinak voní standardně. Přemýšlím, jestli to není ta pryskyřice elemi?, protože něco karafiátového mi naopak vonělo velmi.

​Možno ti robí problém kardamom. Aj pre mňa je Fugit Amor kontroverzná vôňa. Karafiáty v nej necítim, zato veľa korenia...Myslela som si, že sú to klinčeky ( hřebíčky ), ale zrejme je tam pre mňa veľa kardamomu. Kúpila som zvyšok vo flakóne a hovorila som si....no, vôňa výnimočná, krásna, ale nič pre mňa. Až do dnes.....po dnešnej konverzácii o nej som ju išla  ovoňať a objednala som ju. 

Offline tina
Avatar
5859 příspěvků moje polička 26. října 2018 20:36

Biely kvet Myslím, že kardamon to taky nebude. Kořeněné vůně mám ráda. Třeba si prostě nerozumí s mojí kůží. Teď ji uložím a zkusím znovu až na tento olfaktorický zážitek trochu pozapomenu Možná teda ještě udělám experiment na někom dalším, abych měla srovnání.

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 26. října 2018 20:43

tina No, v každom prípade je to výrazná vôňa s obrovskou výdržou, čo je v mojom prípade ojedinelý jav.