Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 12. října 2018 10:59
Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 12. října 2018 11:17

Ano, sedět u filtru kávy je klišé, proto to tam je, stejné klišé jako hrát si třeba na milovníka lidí. Já mám rad lidi. ??? Jasně. Proč si jednou nepřiznat, že mi dělá radost, když kamarádka přibere, rozvede se nebo je na mizině. Vždyť hurá, znamená to, že jsme v tu chvíli lepší. To je fajn pocit, zvlášť když žijeme sami a naším jediným kámošem je Instáč. A pro tyhle lidi je Freudian Wood skvělou volbou. Nejen proto, že Freud je odborník na určitou problematiku, tam já to nijak rozmazávat nebudu, mě upřímně psychologie nikdy nebavila, radši jsem si kreslila pod lavicí. Ale důvodem je právě to přiznání, kterého se od nich vlastně nikdy nedočkáme. "Ale né, Maruško, nemáš zadek jak porouchanou rolbu, jsi krásná ženská..." A pak se jí za zádama pěkně vysmát. Prostě vůně z kategorie, kterou babička mé kamarádky nazvala :Takovéch ti naseru plné pytel."

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 12. října 2018 11:28

Luna 

...od Tebe se čte dobře všechno...

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 12. října 2018 11:41

Miru To jsi mila, tohle je osklivy, ja vim...Jako obcas zivot byva.

Ale pro me velke zklamani...Cekala jsem wow vuni

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 12. října 2018 11:42

Luna zrovna včera jsem přemýšlela, jaká by byla recenze na vůni, která se ti nelíbí. a jo, z týhle to čiší na sto honů

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 12. října 2018 11:49

alibi Ne nelibi, jsem z ni zklamana. Tvari se jako kamoska a ono tohle?

A zklamana jsem teda, dnes nejen z vune.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 12. října 2018 11:53

Luna někdy je to na po.. když se to takhle "potká" :(

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 12. října 2018 14:25

Luna , no pěkně. Je v tom vše. Já se tomu zkoušení pořád vyhýbám, tak už vím proč. 

Online Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 12. října 2018 14:46

Luna Teba musel dnes niekto riadne naštvať a odniesol si to Freudian Wood.....prekvapuje ma, akému typu ľudí si ho prisúdila.  Myslím, že ja do tej kategórie nepatrím a Freudian Wood sa mi napriek tomu veľmi páči. 

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 12. října 2018 15:16

Biely kvet No vidis, ja do te kategorie bohuzel nekdy patrim. A verim tomu, ze vsichni z nas. FW je pro me takova ta horsi cast cloveka, trochu falesna a naoko sladka. Libi se mi, ale neverim ji ani nazdar. Ale vsechno pisu za sebe. Ja se priznam, ze jsem cekala neco trochu "prevratnejsiho". 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 12. října 2018 16:54

Luna Dnes se v tobě všechno nahromadilo a vyústilo v protestantský pocit. A vůně ti k němu sedne. 

Já FW poprvé zkoušela s Biely kvet ve Vava, jí se zalíbila, mně nic moc. A už je to rok a půl, Jaru? No, a teď musím zkonstatovat, že mimo Vznešeného Divocha je to jediná wienerblutovka, kterou bych nosila. Zatím. Protože za rok - kdo ví?

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 12. října 2018 16:59

alibi Kéž bych TO v Les Années 25 měla tak, jako ty

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 12. října 2018 18:22

Parle Moi de Parfum: Orris Tattoo 

Kosatcové vůně jsou kapitola sama pro sebe a asi mě nikdy nepřestane bavit je zkoušet. Když jsem poprvé ovoněla někdy v roce 2007 pro mě asi první kosatcovou vůni Infusion d'Iris, věděla jsem, že to bude láska. Tato vůně byla tak jiná a zvláštní a když jsem potom poznala mnoho jiných, možná i lepších kosatcovek, vždycky mě překvapilo, s čím se dají kombinovat a jak krásně souzní třeba s dřevem, kůží, fialkovým pudrem nebo listy fialek, s růží jako rtěnkový akord, s ambrou a vanilkou jako orientálky, s bílou nebo hořkou čokoládou a tonkou nebo třeba klasické chypre s galbanem, větvičníkem ...

Orris Tattoo je pro mě zase nová kombinace, tentokrát s dřevem a sladce mléčnými plody fíkovníku. Kosatec je tady i pudrový, ale především máslový se stopou mrkvového semínka. Trochu zelených listů fialek a pak hlavně fíkovník. Povedená kombinace.

Online Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 12. října 2018 18:39
Reakce na Korsičanka:

Luna Dnes se v tobě všechno nahromadilo a vyústilo v protestantský pocit. A vůně ti k němu sedne. 

Já FW poprvé zkoušela s Biely kvet ve Vava, jí se zalíbila, mně nic moc. A už je to rok a půl, Jaru? No, a teď musím zkonstatovat, že mimo Vznešeného Divocha je to jediná wienerblutovka, kterou bych nosila. Zatím. Protože za rok - kdo ví?

  Konečne niekto aj niečo pozitívne o mojej láske!  Už je to rok a pol? Ako ten čas letí....

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 12. října 2018 18:53

Biely kvet Myslím, že   

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 13. října 2018 11:11

Biely kvet Jaruško, nic si z toho nedělej. Každý přeci má úplně jiný nos. 

když si vzpomenu, jak rozdílné vnímání popisovaly aromacky u kosatcovek od úplného znechucení k opěvování , tak si popisy ostatních jen užívám a nechám se inspirovat k vyzkoušení, ale vlastní zkušenost je vlastní zkušenost.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 13. října 2018 11:12

Korsičanka to je dobře,  nemusíme všechny vonět stejně ;)

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 13. října 2018 11:18
Reakce na alibi:

Korsičanka to je dobře,  nemusíme všechny vonět stejně ;)

Biely kvet Korsičanka presne ako píše alibi . Pamätáte sa, ako som nehorázne "zazdila" niektoré (na vás) úžasné vône v 1907? Preto je taká zábava na zrazoch sa oňuchávať navzájom, čo koho koža a koho nos urobili s čím...(a myslím, že aj pre okoloidúcich to musí byť zábava...)

Online Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 13. října 2018 11:57
Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 13. října 2018 12:04

Rychlé dojmy

Nord du Nord - slaný mentolový vítr, který vane skrz borovicové jehličí a daleko v pozadí sladké cedrové dřevo. Tak nějak si predstavuju živly na norském pobřeží. Úvod   je krásný. pak se ten vítr bohužel upozadí a zůstává jen ten sladký cedr a ocumlany  bonbon Větrovka. 

Freudian Wood - krystalky soli, jemny mléčný santal a sladké bílé pižmo (které není pižmo, ale mosusove semínko). na mé kůži voní pozdeji více ženskou pokožkou než santalem. u rozprašovače se mi zdálo, že dominuje santal. Slanost přetrvává.