Jul & Mad

11. července 2015 23:47
Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 23. května 2017 23:38
Reakce na cinkja:

Mně se také líbí všechny tři, ale Fugit Amor je vítězem také z toho důvodu, že typově podobnou vůni nemám. Mon Seul Désir mi vyzněním přináší podobné pocity jako mám u Ambre Éternel (tím nechci říct, že to jsou stejné vůně, ovšem v mé parfémové zásuvce by si zbytečně konkurovaly). Teď šetřím na Terasse a St. Germain .

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 24. května 2017 13:40
Reakce na Fleur:

Ha, a víš, že máš pravdu s tou Mon Soul Désir a Ambre Eternel a pocity, které přináší? To je ten důvod, proč se s MSD nějak nemůžu zkamarádit. Jen jsem to doteď neuměla pojmenovat.

Šetření na Terasse a St. Germain ti ovšem schvaluju. Ta je ohromně příjemná.

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 24. května 2017 13:50
Reakce na Fleur:

Taky plánuji Terasse a St. Germain.

Dopotřebovávám odstřik a nedá se jinak. Pořád jsem si nebyla jistá výdrží (testování odstřiku v zimním období), ale teď, když se oteplilo, drží daleko lépe. Navíc jsem na ni sklidila OPAKOVANĚ kompliment od manžela, což se ještě nikdy nestalo. Je zvyklý, že za mnou pořád něco vane a většinu vůní mi vůbec nekomentuje.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 25. května 2017 17:57
Reakce na Martula:

A co Nin-Shar, Marti? Že bys ho upozadila?:) Ten zas dostává mě. A kupodivu i vzorek Garudy mě nenechává v klidu. To jsem si při prvním setkání s ní v prosinci vůbec nemyslila...

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 25. května 2017 19:18
Reakce na Korsičanka:

Nin-Shar se mi taky moc líbí, takže vlastně nevím, co dřív. A to jsem ještě nezkoušela ty tři novinky, předem se toho děsím, aby se mi nedejbože nelíbily třeba všechny

Zítra by mi z nich konečně měly dorazit vzorky, tak dám vědět dojmy.

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 30. května 2017 14:32

Fugit Amor

Je jako závan svěžího vzduchu, který rozevlál bílou záclonu v otevřeném okně ložnice. Záclona se zachytila o mramorový stolek s vysokou vázou plnou drobných růžových karafiátků. Jejich horká a opojná vůně se prolíná s chladem ranního povětří.

Dostala mě.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 30. května 2017 14:34
Reakce na Martula:

Fugit Amor

Je jako závan svěžího vzduchu, který rozevlál bílou záclonu v otevřeném okně ložnice. Záclona se zachytila o mramorový stolek s vysokou vázou plnou drobných růžových karafiátků. Jejich horká a opojná vůně se prolíná s chladem ranního povětří.

Dostala mě.

mě taky. a je hodně zajímavé, jak se jim podařilo vytvořit vyznění vůně tak, že se na tom zatím téměř všechny shodneme.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 30. května 2017 14:37

Stilettos on Lex, Terasse à St-Germain a Aqua Sextius jsou nyní na VAVAVOOM k dispozici i v 20 ml balení

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 30. května 2017 15:07
Reakce na cinkja:

Super zpráva! Díky Doufám, že Lucie zařídí vśechny.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 30. května 2017 17:24
Reakce na Martula:

To mám radost, že se ohledně pozitivních dojmů z Fugit Amor shodneme. Moc pěkné.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 30. května 2017 17:34
Reakce na Korsičanka:

Já bych v tomto balení moc uvítala vůně z kolekce Les "White", ty první tři už by si ho zasloužily.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 30. května 2017 17:36
Reakce na cinkja:

Už jdu Lucii napsat. Jsem právě v zajetí Garudy a Nin-Shar:))

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 30. května 2017 17:41
Reakce na Korsičanka:

Mně se zrovna tyto dvě také líbí hodně. Jen v tomto balení je značka zatím nenabízí, to si budeme muset asi ještě počkat .

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 30. května 2017 17:49
Reakce na cinkja:

No, uvidíme, co mi paní Levenson odpoví. Každopádně momentálně vítězí Garuda, ale kdo ví, co bude za týden?:)

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 30. května 2017 22:03
Reakce na alibi:

 a Martula  

Vyznění Fugut Amor vnímám podobně, ale nemůžu vůni těch karafiátů - působí na mě nějak starodávně, smutně a melancholicky. Ale mám jiné adepty, které bych ráda přivítala na poličce.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 30. května 2017 23:00
Reakce na janejane:

Při první zkoušce na papírku jsem si vůbec neuvědomila, že tam je karafiát, to až napodruhé. Většinou karafiát ve vůni nemusím, ale tady je zakomponovaný tak, že souzní pro můj nos krásně

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 31. května 2017 19:35
Reakce na cinkja:

Mně se zrovna tyto dvě také líbí hodně. Jen v tomto balení je značka zatím nenabízí, to si budeme muset asi ještě počkat .

Takže paní Levenson zjistí, co se od kolekce Les Whites chystá, zda nabídku menších flakonků nerozšíři i zde.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 31. května 2017 19:39
Reakce na Martula:

Taky plánuji Terasse a St. Germain.

Dopotřebovávám odstřik a nedá se jinak. Pořád jsem si nebyla jistá výdrží (testování odstřiku v zimním období), ale teď, když se oteplilo, drží daleko lépe. Navíc jsem na ni sklidila OPAKOVANĚ kompliment od manžela, což se ještě nikdy nestalo. Je zvyklý, že za mnou pořád něco vane a většinu vůní mi vůbec nekomentuje.

Myslím, že Terasse je vůně, které nejvíc sluší slunečný a teplý den. V zimě jsem ji ještě neměla, tak nemohu soudit, ale mám dojem, že teplo jí dodává hloubku, o kterou by ji zima připravila. V zimě by možná krátce zajiskřila, ovšem květinové akordy, sladká frézie ... neměly by příliš šancí. Ale to je zatím jen taková moje hypotéza ...

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 31. května 2017 19:54
Reakce na Dalia:

Mně se právě v chladu líbilo to jiskření:)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 31. května 2017 20:02
Reakce na Korsičanka:

Ano, ráda věřím ... jen si myslím, že neukáže celý svůj potenciál.

Určitě ji vyzkouším i v zimě. A nejlépe za mrazivého slunečného dne, pokud nějaký na jihu bude.