Jul & Mad

11. července 2015 23:47
Offline wendulka spravce
14462 příspěvků moje polička 11. října 2019 13:48

Fleur Já jak spatřím u nějaké vůně jméno Cecile Zarokian, tak si raději dopředu nedělám příliš velké naděje a vidím, že i tentokrát tomu nebude jinak. V tomhle ohledu je pro mě jedinou výjimkou skutečně snad jen moje Aura Sublime.

Offline Dalia
8097 příspěvků moje polička 10. července 2020 11:37

Stairway To Heaven

Tak u této vůně jsem v rozpacích a ač se poctivě snažím jí porozumět, tak se mi to nedaří. Hraje s mým nosem podivnou hru, protože chvíli cítím navlhlou omítku, potom vodu s levným saponátem, mihne se mi tam i ten žloutkový věneček, o kterém píše Fleur, a aby toho nebylo málo, objeví se i stromeček do auta, co by měl vonět po citronu … no prostě splácanina. Škoda, myslela jsem, že po těchto schodech třeba vystoupám do parfémového nebe.

Offline Korsičanka
9858 příspěvků moje polička 10. července 2020 13:00
Reakce na Fleur:

Renusatko Vavavoom ho vzhledem k tomu, že značka neuhlídala prodej svých vůní v eshopech, brát nebude.

​A už tam je - Stairway to Heaven.

Offline Fleur blogger
4037 příspěvků moje polička 10. července 2020 13:37

Korsičanka Ano, už dlouho tam je , ovšem je to reakce na stažení značky z e-shopů za ceny, které se pomalu ani nevyrovnaly velkoobchodním.

Offline wendulka spravce
14462 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 16:39
Reakce na Fleur:

Stairway to Heaven: tentokrát mi přijde marketingový příběh připojený k vůni naprosto mimo, hledání sebe samotného v Nepálu mi rozhodně nevoní jako bergamot s heliotropem šmrncnutým kašmeranem. Vůně je oblá, hebká, jen na začátku trošku aldehydově pošimrá. Ale pak už je to mixér, do něhož Cécile Zarokian něžně vložila žloutkový věneček s hedvábně cukrovou polevou, připojila košíček se slaným karamelem zdobený růžovou himalájskou solí, pečlivě přiklopila a nekompromisně zmáčkla tlačítko.

​Tak po důkladném prozkoušení musím souhlasit víceméně souhlasit z tvojí recenzí. V úvodní fázi je sice étericky čistá, jak píše euridike . Těmi vzdušnými citrusovými aldehydy s perlivě sladkým otočníkem, kosatcovým máslem a červenými bobulemi na mě působí jako kombinace mých dvou oblíbených vůní Winter a Aura Sublime. Ovšem tím slaným kašmeranem se syntetickou ambrou, kosmetickým pižmem na sladce pačuliovém základu to Cecile totálně zabila. Takový obrat o 360 stupňů se jen tak nevidí.

Offline euridike
2068 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 16:46

wendulka

A na mně se to v nic nepěkného nezvrhlo – kupodivu… A trochu Ti závidím, že v téhle vůni vnímáš tóny Winter, to bych brala...