Jul & Mad

11. července 2015 23:47
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. června 2017 06:46
Reakce na Tana1112:

Cervanek A Néu v tom malém mají také? I když bych ji raději velkou.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 08. června 2017 19:12
Reakce na Dalia:

V malém tato kolekce Les Whites zatím není:(

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. června 2017 19:16
Reakce na Korsičanka:

Nevadí, tak prostě bude velká.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 08. června 2017 19:23
Reakce na Dalia:

Tu určitě v chladnu užiješ, je nádherná. Už si začínám zvykat i na Bella Donnu ze vzorku, ta mi na vernisáži v Brně přišla přehnaně sladká. Časem se mi určitě taky dostane pod kůži, jak to vůně J+M umí

Offline Jitka77
Avatar
1131 příspěvků moje polička 09. června 2017 12:24

Letmé zkoušení novinek na ruku:

Bella Donna - velmi syté, omamné, až indolické bílé květiny. Tohle nebude pro mě (a samozřejmě ji cítím ze všech nejvíc).

Fugit Amor - přidávám se k popisům včetně zalíbení v ní, mramor, karafiátek, všechno to tam je. Docela výrazně cítím i kardamom. Umím  si ji představit jako svatební vůni - vřelý cit oděný do formálního zevnějšku, pod hladkou bílou polevou vláčný korpus.

Mon Seul Desir - největší překvapení. Z poněkud rozháraného úvodu se vyloupne kožené sedlo i s ozvukem stáje, pak se vůně projasní, zkapalní... Nálada říjnového odpoledne v otevřené krajině. Na to, že nemám ráda kůži, vonokvětku a nijak zvlášť ani oud, koukám jak blázen a nemůžu se nabažit.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 09. června 2017 12:25
Reakce na Jitka77:

krása krása. děkuji za popisy. zvlášť Fugit Amor

Offline Jitka77
Avatar
1131 příspěvků moje polička 09. června 2017 12:43
Reakce na alibi:

Myslím, že jsem zralá na set vzorků - začíná mi být jasné, co raději vynechám

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 14. června 2017 15:56

Tak jsem neodolala výhodné nabídce - Stilettos on Lex ve 20ml balení už u mě a zkouším, zda ji "skousnu"

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 14. června 2017 18:28
Reakce na Korsičanka:

Preco by si ju nemala "skousnout"? Ved na policke mas aj podivnosti .

Dnes som chcela skocit do BA. Esteze som zavolala Stefanovi. Chcela som vyskusat 3 novinky. V Bratislave ich este nemaju, len v KE. Tak si zatial citam len vase popisky.

Cervanek
Avatar
14. června 2017 18:31
Reakce na Korsičanka:

Stilettos je krásná vůně - mám zde vzorek a asi to dělá to teplo, že se tak pěkně rozvíjí a má i dobrou výdrž

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 14. června 2017 20:12
Reakce na Micuska:

Jaké podivnosti , Vierka? Se mnou cvičí mnohé fialky. Nevím, v jaké kombinaci:( Připomíná mi něčím Missiu.. A tu jsem 2x koupila a 2x prodala Ale když já tu francouzskou "dvojku" (J+M) miluju, tak u mě brzy skončí většina jejich vůní:)

A na co ty máš políčeno, zlato? Prozradíš v SZ? :))Už jsem se tě jednou ptala...

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 14. června 2017 20:16
Reakce na Cervanek:

Díky za podporu, Sylvi! Ale na mně nějak nedrží. Musím si zvyknout:)

Cervanek
Avatar
14. června 2017 20:33
Reakce na Korsičanka:

Já ve Stilettos žádné fialky nemám, ale nádherné frézie a proto se mi asi tak moc líbí Missii v žádném případě (ani kdybych měla špičku z vína)

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 14. června 2017 20:34
Reakce na Cervanek:

 A frézie nevím, jak voní. Jako živé květiny jsem je nikdy necítila...nebo velmi slabě:((

Cervanek
Avatar
14. června 2017 20:39
Reakce na Korsičanka:

a tož Miri, nedělej si ze mě srandu s těmi fréziemi

Dej si ted tři dny pauzu na Šumavě s dětmi a vyčistí se Ti nos! Nebo lépe čich

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 14. června 2017 20:40
Reakce na Cervanek:

Bohužel nedělám, Sylvi. Jemně jemňoulince, nebo nic:((( A pauzu fakt nevydržím! Když jsem jednou jedinkrát se zabudla navonět, museli jsme cestou na Moravu zastavit ve Futuru a šla jsem se nastříkat:)

Cervanek
Avatar
14. června 2017 20:40
Reakce na Korsičanka:

Dej si pauzu - viz výše

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 14. června 2017 21:25
Reakce na Cervanek:

Stilettos je krásná vůně - mám zde vzorek a asi to dělá to teplo, že se tak pěkně rozvíjí a má i dobrou výdrž

Teplo jí skutečně moc sluší. Jaro/léto je ideální období pro tuto vůni.

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 15. června 2017 16:33
Reakce na Korsičanka:

Jaké podivnosti , Vierka? Se mnou cvičí mnohé fialky. Nevím, v jaké kombinaci:( Připomíná mi něčím Missiu.. A tu jsem 2x koupila a 2x prodala Ale když já tu francouzskou "dvojku" (J+M) miluju, tak u mě brzy skončí většina jejich vůní:)

A na co ty máš políčeno, zlato? Prozradíš v SZ? :))Už jsem se tě jednou ptala...

Mija, stále čakám na novinky od Jul et Mad, ktoré nepoznám. Ty si vo výhode. Opatrujem novinky od Dusity a keď ich začnú predávať, určite jednu z nich objednám. Zatiaľ neviem ktorú. A Varšavu budem tiež potrebovať , páči sa mi. Dúfam, že na tento rok už budem mať vystarané.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 15. června 2017 16:59

Secrets du Paradis Rouge

překrásně zpracovaný pomerančový květ - medově nasládlý s malinko nahořklým a kořeněným nádechem, který mívá marmeláda s kousky pomeračové kůry. plus mandle.

nacházím v ní střípky z néy, mon precieux nectar a versilia aurum - doma musím prověřit :)