Jul & Mad

11. července 2015 23:47
Offline Makiiii
Avatar
90 příspěvků moje polička 15. června 2017 18:37
Reakce na alibi:

Secrets du Paradis Rouge ... nacházím v ní střípky z néy, mon precieux nectar a versilia aurum

A ještě Le Plus Beau Jor de ma Vie (mandle a neroli). 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 15. června 2017 18:39
Reakce na alibi:

Mně hned při první zkoušce hodně připomněl MPN. Je to krásná vůně!

Dlouho jsem pomerančový květ moc nemusela, až poslední dobou jsem v něm našla zalíbení. Dokonce ho začínám ve vůních vyhledávat.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 15. června 2017 18:52
Reakce na Makiiii:

Secrets du Paradis Rouge ... nacházím v ní střípky z néy, mon precieux nectar a versilia aurum

A ještě Le Plus Beau Jor de ma Vie (mandle a neroli). 

na tu jsem zapomněla ;)

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 15. června 2017 18:54
Reakce na Dalia:

ani já ho nevydýchávala. ale v některých vůních je naprosto úžasný

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 16. června 2017 16:00

Stilettos on Lex

je po dešti a tak si veselá hruštička s opilou švestičkou přestaly psát přes messenger a vyšly si na procházku do parku s květinovými záhony a právě odkvétajícími tamaryšky. a záměrně zdrobňuju. protože ty "dívtky" vidím jako svou dvanáctiletou dcerku Evu s kámoškou Vendulkou. chichotají se a řeší holčičí věci. optimistická vůně.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. června 2017 19:45
Reakce na alibi:

To mě zaujalo! Já zase naopak Stilettos vnímám jako vůni dospělé sebevědomé ženy, ve které se však schovává alespoň kousek té romantické dívčí duše. K "náctiletým" slečnám mi moc nejde.

Offline Tana1112
Avatar
241 příspěvků moje polička 16. června 2017 19:54
Reakce na Dalia:

Cítím to naprosto stejně :-), navíc s notnou dávkou elegance a vznešenosti...

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 16. června 2017 19:58
Reakce na Dalia:

A já zas vnímám Stilettos primárně jako vůní optimistickou. A zároveň trochu rozpustilou a přitom elegantní. Věk nositelky nehraje roli. 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 16. června 2017 23:18
Reakce na Dalia:

Veselá a rozverná. Taková je má dcerka. Jako ta vůně. Tak jsem to myslela. :)

Dovětek : kámkoška Venďa ji kazí, pije totiž alkohol. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 17. června 2017 08:01
Reakce na alibi:

Veselá je, s tím nemohu nesouhlasit! Když jsem ji poprvé zkoušela, měla jsem pocit, že mi úplně prozářila den.

Offline Jitka77
Avatar
1131 příspěvků moje polička 17. června 2017 18:24

Asi budu za kazičucha... od rána zkouším na jednom zápěstí Stilettos a na druhém Terrasse a nejsem odvázaná ani z jedné

Stilettos on Lex Jasná a hladká vůně, až krémová, ale přitom svěží. Asi nejvíc cítím fialkové lístky a otočník. Potud fajn - ale dost silně mi připomíná Trussardi My Name, v jednu chvíli je téměř identická, pak se vydá dřevitějším směrem.

A bude hůř...

Terrasse à St-Germain Tato vůně si s mou pokožkou příliš neporozuměla. Zatuchlé pačuli, svíravá rebarbora, vodové květiny, celé je to jakési řídké a nedotažené - i z úvodních citrusů cítím jen slupky. Závěr nakysle mýdlový.

I to se může stát.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 17. června 2017 19:41
Reakce na Jitka77:

Samozřejmě je málo reálné, že někomu bude vyhovovat produkce celé značky. Já, ač Jul et Mad patří k mým oblíbeným, mám mezi jejich vůněmi také pár těch, s nimiž si příliš nerozumím. Například Aqua Sextius na mně (podobně jako Ninfeo mio od Annick Goutal) po určité době vytvoří velmi nepříjemný čichový vjem (fíky rychle se kazící ve slunečním žáru, pot...). Ve Stilettos cítím hlavně krásnou hrušku, vůni jako takové nemám co vytknout, ale neoslovila mě natolik, abych ji musela mít.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 17. června 2017 23:42
Reakce na Jitka77:

Nic si z toho nedělej. V terasách mám gumu z jarmilek (cviček) :)

Offline Jitka77
Avatar
1131 příspěvků moje polička 18. června 2017 00:04
Reakce na alibi:

Zkusím ještě v jiném počasí...

A co tvůj vztah s Fugit Amor? Pro mě asi definitivně perníček s bílou polevou, hezká, ale nemluví ke mně.

Z trojice novinek mě nejvíc zajímá Mon Seul Desir, tam to "něco" je, zatím nemám slova.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 18. června 2017 00:43
Reakce na Jitka77:

Fugit Amor už mám mini. Neodolala jsem. Pořád to tam je. Nikdy před tím ani potom se mi nestalo, že mě přivoněni rozplakalo. MSD mě odradila od podrobnějšího zkoušení tou kůži ve složení.Teď mě hodně zasáhla Rose America, ale to je už do jiného tématu. ;) A těším se, až ty slova najdeš :)

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 18. června 2017 13:23
Reakce na alibi:

Kde jsi sehnala mini Fugit Amor prosim? A jinak se vůbec nedivím tvým emocím, já jsem z ní taky úplně hotová. 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 18. června 2017 13:56
Reakce na Luna:

Píšu SZ

Offline Makiiii
Avatar
90 příspěvků moje polička 18. června 2017 14:31
Reakce na domenica:

A já zas vnímám Stilettos primárně jako vůní optimistickou. A zároveň trochu rozpustilou a přitom elegantní. Věk nositelky nehraje roli. 

S tímto se naprosto ztotožňuji a jen dodám, že když se jí navoním, mám strašnou chuť zavřít oči a jen nasávat, takže rozhodně nepřiživovat v autě. 

Jitka77 Ve Stilettos cítíš My Name? Tak to mám štěstí, že nemáme stjný nos, My Name totiž nejsem schopna rozdýchat. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 18. června 2017 15:06
Reakce na Jitka77:

Já jsem do Fugit Amor platonicky zamilovaná od první zmínky o ní. Úplně se ji bojím vyzkoušet, že přijde zklamáni.

Offline Jitka77
Avatar
1131 příspěvků moje polička 18. června 2017 15:25
Reakce na Sweet Potato:

Ona je zvláštní... ale čistě po čichové stránce ji zatím všichni vnímají hodně podobně, myslím, že v tomhle ohledu snad zklamání nehrozí (i když chemie pokožky je nevyzpytatelná). No a jak moc koho která vůně chytně za srdce, to už jsou čistě věci mezi nebem a zemí

Makiiii  A já můžu být ráda, že ušetřím