Jul & Mad

11. července 2015 23:47
Offline Jitka77
Avatar
1131 příspěvků moje polička 19. října 2017 22:39

Mon Seul Desir mě naprosto neplánovaně dostala hned napoprvé v létě   ta vůně má duši...

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 20. října 2017 23:18
Reakce na Jitka77:

Myslím, že všechny vůně Jul et Mad mají duši....a každý si vybere, která souzní s tou jeho..

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. října 2017 23:51
Reakce na Fleur:

Jé, podobne rukavice mám taky .

Škoda že na mně Mon Seul Desir tak zlobí. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. listopadu 2017 19:29
Reakce na janejane:

Myslím, že všechny vůně Jul et Mad mají duši....a každý si vybere, která souzní s tou jeho..

Ano ano ... 

Mně se líbí snad všechny. Ale s tou mojí duší nejvíce souzní Terrasse a St-Germain a Bella Donna.

Offline Jitka77
Avatar
1131 příspěvků moje polička 13. listopadu 2017 22:19

Už asi rok zkouším Nin-Shar a dneska mám pocit, že jsem na to přišla: Růže pozpátku. Napřed sevřená, velmi intenzivní, ale stažená dovnitř, až trpká. Ale to je jen začátek. Mění se, pookřívá, nalévá. Na vrcholu sil tmavorudá, dramaticky otevřená, volně vydechující. A po mnoha hodinách medová, něžná, vláčný příslib. Usíná jako poupě. Krásný osud.

Budu mít miniaturku. A taky Mon Seul Desir a Fugit Amor (při posledním zkoušení v chladu se ukázala její hutná, kořeněná tvář, zajímá mě čím dál víc, i když mám pořád pocit, že na mojí kůži ze sebe nevydá to nejlepší) - prostě jsem se nemohla rozhodnout. Kdyby měli v mini balení Néu, přidám ji taky.

Offline Chantal
Avatar
258 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 17:07
Reakce na Korsičanka:

Tak myslím, že Amour de Palazzo na poličce musí zůstat. Studený podzim jí dle očekávání velmi sedí a její teplá elegance dodá podzimním dnům na kráse.

V létě se mi tak hezky nenosila, ale teď po ní sahám s radostí a její krémová dřevitost se v průběhu času hladce rozvíjí.

Před skoro 2 týdny jsem si jako odměnu za napsání prvních verzí disertačky objednala z e-shopu Jul et Mad Néu a nemůžu se jít dočkat. Škoda, že to doručení na sebe dává tak dlouho čekat. Máte s objednáním podobné zkušenosti?

A jaké jsou Vaše plány na příští vůni od Jul et Mad?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 17:24
Reakce na Chantal:

S doručením jsem problém neměla. Néa mi přišla snad během dvou dnů.

Amour de Palazzo je krásná! V menším provedení bych ji na poličce uvítala. A další plány s Jul et Mad? Pokud to půjde, ráda bych si během příštího roku pořídila Bella Donnu nebo doplnila zásoby s Terrasse a St-Germaine.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 17:36
Reakce na Chantal:

Ahoj!

Radost z vůně ti přeji, užívám si je také, brzy vytáhnu Garudu. Néu jsem zazimovala a Terrasse à St-Germain nechávám na zasněženou zimu a brzké jaro:) Jinak vlastním 2 miniaturky růží a Fugit Amor používám nárazově - taky čeká na zimu:) Nevím, zda bude další - Mon Seul Désir nebo Bella Donna, k jejíž sladkosti musím dospět:)

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 20:12
Reakce na Dalia:

Chantal ale psala, že objednávala přímo z webu Jul et Mad, tam asi bude doručování trvat o něco déle.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 20:19
Reakce na Fleur:

Aha, pravda, přehlédla jsem to.  Omlouvám se. 

Offline Chantal
Avatar
258 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 21:11

Dalia Fleur 

Jj, přímo od zdroje a dává si to fakt na čas...asi už je pošta zahlcena předvánočními objednávkami nebo si spolu francozská a německá pošta moc dobře nerozumí.

Korsičanka 

ahoj, ahoj Jul et Mad mají krásné parfémové kreace, že? Opravdu mě jejich vůně okouzlily a to jich zatím znám jen menší část.

Jinak máte obě moc hezké Jul et Mad plány!!

Já vím, že určitě časem budu potřebovat flakon Nin-Shar. Ale chybí ještě vyzkokušet zbytek portfolia, aby mohl být tužebník Jul et Mad správně sestavený...

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 21:28
Reakce na Chantal:

Však až dorazíš domů, můžeš je všechny ve Vavavoom vyzkoušet - nebo si odtamtud objednat set jejich vzorků

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 21:31
Reakce na Chantal:

Pokud ti to odesílali jako normální Collisimo, tak to fakt trvá jak na straně francouzské pošty, tak i na straně DPD, která si to od ní na hranicích s Německem přebírá. Mně takhle odesílal Frederic Malle balíček 31.10. a doručován mi byl až 10. listopadu. A kór teď o měsíc později, to věřím, že se ještě protáhne. Proti tomu je UPS od Lutense zlaté. Jsme zmlsané, no.

Offline Chantal
Avatar
258 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 22:44

wendulka 

Ano, Collisimo Express! Objednáno 8.10 a stále nic nemám!

Korsičanka 

Vzorečky neznámých parfémových kreací by měly dorazit v balíčku s Néou, tak snad se už brzy objeví, ať mám zase po čem novém toužit.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 22:48
Reakce na Chantal:

A kde máš podle čísla zásilky poslední pohyb. Už někde v Německu nebo ti pořád neopustila Francii?

Offline Chantal
Avatar
258 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 22:59
Reakce na wendulka:

Už TÝDEN je v Německu a už DVA DNY ji neúspěšně doručují, i když jsem byla v práci celou dobu mimo oběda...lísteček nezanechali a info na trackingu je zpomalené o den...chjo. Kéž by zítra dotlačili buď balíček nebo aspoň lísteček s tím na jaké poště leží.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 23:08
Reakce na Chantal:

Aha. Tak pokud je to takhle, tak to už ji DPD má a je dost dobře možné, že už je i tady v Čechách, pokud tam máš údaj, že dva dny byla neúspěšně doručovaná.

To je u DPD velmi časté, že lístek nezanechávají obzvlášť, pokud odesílatel zapomene napsat telefonní číslo nebo e-mail adresáta nebo obojí. Případně taky můžeš mít smůlu na řidiče, že ač tam číslo má, tak se stejně neobtěžuje zavolat, to už se mi taky minimálně jednou stalo. Napíšou, že se třikrát ho pokusili doručit a klidně ho mizerové pošlou zpátky.

Zavolala bych si na infolinku DPD a operátorka ti ho najde. Stačí jméno a i je schopná ho v jejich interním systému dohledat podle původního referenčního čísla. Už jsem si ho takhle byla nucená párkrát taky hledat.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 23:13
Reakce na wendulka:

Myslím, že tady se ale jedná o doručování v Německu. Každopádně výsledek je tristní, ať už je cílovou destinací Německo nebo ČR.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 23:18
Reakce na domenica:

Aha, tak to mi nějak z těch příspěvků nedošlo, že Chantal momentálně pracuje v Německu. Já ji mám furt zafixovanou v té Číně a přes zimu tady u nás. Stejně jako tu cestu z Francie mám zafixovanou přes Německo k nám prostřednictvím DPD.

Tak těžko říct, jestli teda balíčky pro Německo od francouzské pošty přebírá Deutsche Post anebo taky DPD.

Offline Chantal
Avatar
258 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 08:16

Ano, přestěhovala jsem se z Číny do Německa.

Je to vážně tristní! Dnes je v trackingu nové info s včerejším datem: Votre colis est livré.

Jdu do práce, pokud tam balíček nenajdu, tak asi rozjedu telefonickou akci ala Wendulka!