Jul & Mad

11. července 2015 23:47
Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 16:00

 Když to tady pročítám, tak jsem ráda, že jsem nemocná. Naslepo nic nechci a mám doma všechny vzorky, ale nemůžu si je připomenout. 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 18:08

Renusatko len aby si ešte za nimi neplakala 

Bella Donna je krásna plnokrvná kvetinová vôňa 

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 20:09

sisa.b Uz si porovnala intenzitu?

S lupou v ruke  som zistila, ze na 4 flakonoch Stilettos mam parfum. Vsetky su z roznych zdrojov. Na Fugit Amor mam Extrait de Parfum, ten som kupovala na Parfumarii. Ako som uz pisala dnesny Stilettos je tiez Extrait de Parfum. Takze tych koncentracii je ozaj viac, co ma vobec netesi, lebo na vsetkych krabickach je uvedeny Ex.d.P. a co si kupim, zistim az ked vonu rozbalim .

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 20:15

Micuska Doufám, že např. wendulka nám v tom udělá jasno Nejsem ještě doma, tak se nemohu mrknout na své flakony J+M, ale vždy jsem si myslila,že označení parfum a extrait de parfum znamená totéž

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 20:18

Korsičanka taky si myslím, že je to totéž. a že jul et mad parfémové vody vůbec nedělá, jen čisté parfémy. jsem si tedy myslela a jsem nakloněná si to myslet dál i po kontrole na ofiko stránkách

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 20:21

Korsičanka Jasně, že je to pořád ta samá koncentrace. Jen jiný nápis. Já mám jen ten jeden flakon Stilettos z 1907. Flakon Fugit Amor, který jsem kupovala ve Vavavoom, skončil u kinoma , tak jedině, že by se podívala ona, co je vespod na flakonu. Jestli tam bude taky extrait de parfum, tak by to čistě teoreticky napovídalo, že flakony s tímhle nápisem zespodu budou novější, což ale zároveň v případě té Stilettos může znamenat odlišnou šarži - viz ta mnou zmíněná Promesse de l´Aube od MDCI.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 20:27

Micuska neskúšala a asi si ho nechám pod strom 

Offline Ginger
Avatar
1096 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 20:29

Ja mam 20ml flakon Stilletos z Vava a kod ma 15916, na krabicce je extrait de parfum. Flakon z elnina ma kod 17049ZJ a na krabicce I flakonu je extrait. Ten z Elnina voni trochu jinak.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 20:33

Můj flakón  Terasse má nápis na dně flakónu "Parfum", flakón Fugit Amor "Extrait de Parfum". Oba jsou z Vavavoom, přičemž Fugit Amor jsem měla jako první v ČR (možná i ve světě , protože tehdy tu řadu čerstvě uváděli a Brno bylo první místo, kde byla v prodeji).

Potvrzuje to hypotézu wendulka , že původně na flakónech uváděli "Parfum" a potom pro lepší srozumitelnost začali psát "extrait de parfum".

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 20:34

Korsičanka taky si myslím, že je to totéž. a že jul et mad parfémové vody vůbec nedělá, jen čisté parfémy. jsem si tedy myslela a jsem nakloněná si to myslet dál i po kontrole na ofiko stránkách

​Ano, to je pravda, vždy nabízeli pouze koncentraci čistý parfém.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 20:35
Reakce na Ginger:

Stilletos (...) z Elnina voni trochu jinak.

​To je ale zajímavá informace. Nemohla bys ji trochu rozvést?

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 20:35

wendulka Kdo kupuje pro manžela či pro sebe třeba Aventus, ví, co se děje u různých šarží. Chlapi - jejich znalci - se scházejí, ovoňují a hodiny jsou schopni o odlišnostech debatovat Takže mě tato debata nechává docela klidnou.

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 20:36

wendulka Aj mne to vychadza tak, ze novsie flakony maju napis Ex... Mrzi ma ta intenzita. Vone su totiz rovnake, rozdiel je len v intenzite. Potvrdili mi to aj 2 kolegyne, ktore vonu vobec nepoznali a nevedeli ani z ktoreho flakonu maju streknute na jednej a z ktoreho na druhej ruke. Chodili sme sa ovoniavat, co chvilu, skoro 3 hodiny. Muz sa ma uz pytal, ci nam sibe .

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 20:36
Reakce na Ginger:

Ja mam 20ml flakon Stilletos z Vava a kod ma 15916, na krabicce je extrait de parfum. Flakon z elnina ma kod 17049ZJ a na krabicce I flakonu je extrait. Ten z Elnina voni trochu jinak.

​Nevím, jak voní ty z Elnina. Ale již ten propastný cenový rozdíl mezi oficiálními distributory značky v kamenných prodejnách (1907, Vavavoom) dává tušit, že vůně urazila nějakou cestu buď jen virtuálně v účetnictví, nebo přímo fyzicky kdoví odkud.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 20:37

Korsičanka Ginger 

Aha. Takže jiná šarže. To dává smysl.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 20:37

Ja mám na flakóne Secrets du Paradis Rouge z 1907 napísaný parfum.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 20:42

Micuska 

Muz sa ma uz pytal, ci nam sibe .

No, a nešibe nám všem tady?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 20:43

Korsičanka Jasně, takových vůní je víc. Ale já to bohužel zrovna měla tak, že ta moje šarže Promesse de l´Aube mi přijde z ALZD mi přijde lepší. Je to individuální.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 20:43
Reakce na Micuska:

wendulka Aj mne to vychadza tak, ze novsie flakony maju napis Ex... Mrzi ma ta intenzita. Vone su totiz rovnake, rozdiel je len v intenzite. Potvrdili mi to aj 2 kolegyne, ktore vonu vobec nepoznali a nevedeli ani z ktoreho flakonu maju streknute na jednej a z ktoreho na druhej ruke. Chodili sme sa ovoniavat, co chvilu, skoro 3 hodiny. Muz sa ma uz pytal, ci nam sibe .

​Jestli to dobře chápu, tak se zde řeší, že vůně z elnina mají slabší intenzitu?

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 20:46

Dalia Ano. Ta moja urcite.