Jul & Mad

11. července 2015 23:47
Offline Tana1112
Avatar
241 příspěvků moje polička 03. června 2017 07:29
Reakce na Korsičanka:

Ohledně 20ml flakónků z kolekce Les Whites...psala mi paní Levenson, že zatím  - bohužel - nejsou v plánu :-(.  K mé velké lítosti, protože v reálu je flakónek opravdu boží (mám v něm Terrasse). Já se zamilovala také do Fugit Amor a v tomto flakónku by se mi moc líbila. 

Offline Poéma
Avatar
732 příspěvků moje polička 03. června 2017 08:04
Reakce na Tana1112:

Tak to mě taky mrzí, mám chutě na Secrets du Paradis Rouge, ale velký flakon se mi zdá moc, ta 20 by mně stačila.

Offline Tana1112
Avatar
241 příspěvků moje polička 03. června 2017 08:07
Reakce na Poéma:

No... třeba se to časem změní :-)

Offline Poéma
Avatar
732 příspěvků moje polička 03. června 2017 08:22
Reakce na Tana1112:

Budeme doufat.

Offline Korsičanka
Avatar
12829 příspěvků moje polička 03. června 2017 09:14
Reakce na Tana1112:

Poéma Děvčata, já to nevydržela a objednala Garudu zase velkou. Leda opět vyměnit v odstřicích:( Ale jde - li vám o malý flakon, tak bohužel. Lucie Levenson mi odpověděla, že zjistí, zda nechystají rozšíření, uvidíme tedy.

Offline Poéma
Avatar
732 příspěvků moje polička 03. června 2017 09:51
Reakce na Korsičanka:

Tak to gratuluji k nákupu! 

Já mám asi polovinu flakonu Néy, nějaké další jen ve vzorcích, dokonce ty tři novinky mám ještě u kamarádky nevyzvednuté ( jsem hrozný lajdák, ale omlouvá mě, že je to trochu z ruky si pro ně dojet ). Přemýšlela jsem o Terrasse à St-Germain, těšila se na frésie, ale na mně se tak hořce rozložila a frésií jsem se nedočkala, že  jsem objednávku vzdala.

Přiznávám, že odstřiky moc ráda nemám, není nad to mít tyhle krásky v origo flakonech, i když někdy není zbytí, třeba i finanční, a tak např. domeničino medvědění je super věc. Bez Rose Barbary nebo Cuir Belugy být nechci.

Offline Korsičanka
Avatar
12829 příspěvků moje polička 03. června 2017 10:14
Reakce na Poéma:

Jak já ti rozumím, Nadi! Rose Barbare bych taky někdy ráda ve flakonu...Odstřiků mám hafo a často na ně zapomínám. Na druhou stranu - nerada nosím někam celý flakon(nejraději nosím malé kabelky přes rameno) a odstříkávám pro sebe jen výjimečně. Je to dilema.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 03. června 2017 10:20

Také bych uvítala ta 20 ml balení, tak třeba se časem dočkáme.

I když třeba Néu mám v plánu velkou.

Offline Poéma
Avatar
732 příspěvků moje polička 03. června 2017 10:23
Reakce na Korsičanka:

To je přesně ono, taky na ně zapomínám. Ale pochlapila jsem se a hodně se do nich obula, takže mám opravdu jen ty, co mám aktuálně na polici.

S těmi flakony do kabelky ti dávám za pravdu, proto, ač neekonomické, kupuji radši malá balení.

Offline Poéma
Avatar
732 příspěvků moje polička 03. června 2017 10:26
Reakce na Dalia:

Dali, to je tak překrásná vůně, že se ti nedivím, že chceš velkou. A i z velkého balení ubývá a ubývá. Až se stydím, jak jsem jí dala zabrat.

Offline Korsičanka
Avatar
12829 příspěvků moje polička 03. června 2017 10:29
Reakce na Poéma:

Proto jsem uvítala, že ve Vavavoom naskladňují kromě 100ml i 30 ml flakony; jen taky ještě nevím, do které vůně-ať 20 ml J+M či 30 ml Nikolaï - půjdu:) Vyzkoušela jsem tam kde co a teď ke mně míří ještě další vzorky. Musím projiit dvěma fázemi zkoušení:) Ale Sortilège jsem vzala třeba naslepo podle Sylvy a...je skvělá

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 03. června 2017 10:29
Reakce na Poéma:

Už bych ji měla, kdybych nepořídila Vjolu a Narcotic Venus (tu dokonce nejprve odstřik a včera jsem si přinesla celý flakon).  Néa tedy bude muset chvíli počkat, ale už je na řadě. Po ničem jiném akutně netoužím.

Offline Korsičanka
Avatar
12829 příspěvků moje polička 03. června 2017 10:31
Reakce na Dalia:

To ti, Dali, závidím!:)

Offline Tana1112
Avatar
241 příspěvků moje polička 03. června 2017 10:34

Já myslím, že zrovna Fugit Amor bych v 50ml flakónu měla na hodně dlouho... Včera jsem se navoněla jen ze vzorečku a nádherný karafiát kolem mně povlával celý den :-)

Offline Korsičanka
Avatar
12829 příspěvků moje polička 03. června 2017 10:37
Reakce na Tana1112:

Tak jedině odprodej odstřiku, někdo je má raději:) Protože flakony J+M já potřebuji vlastnit, i když je mám schované

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 03. června 2017 17:23

Bella Donna

Je velmi ženskou krémovou květinovkou z rodiny La Route d´Emeraude (Isabey). Úvodní svíravé tóny bergamotu a štiplavého zázvoru se šťavnatou morušípřin uvedou na scénu citrusovou magnólii s medovým jasmínem a kořenitou růží, které jsou uhlazeny máslovým kosatcem a ylangem s vůní zralých banánů. Santal s benzoinem v základu kytici dodávají sladkost, špetka šafránu přináší semišovou trpkost, zatímco bílé pižmo ji příjemně provzdušňuje.

Mon Seul Désir

V úvodu v sobě spojuje pikantní dřevité tóny muškátového oříšku a osvěžujícího růžového pepře se šťavnatou mandarinkovou dužinou a meruňkovou vonokvětkou a s trochou fantazie se dá říct, že může evokovat vlněnou tapisérii, příjemně sametovou na omak. Problém nastává, když se po rozvonění přidá trpký koriandr s oudem, které na mé kůži vytvoří tón podivně nahořklé spálené gumy. Odvanou až v základu, kdy se Mon Seul Désir projeví jako jemná kožená vůně s balzamickou ambrou.

Offline Korsičanka
Avatar
12829 příspěvků moje polička 06. června 2017 15:54

Garuda u mě a je opravdu kmínově pomerančová (jako Tajemství Červeneho Ráje) a karamelově oudová, čímž mi připomíná Oud Satin Mood od MFK:)

Cervanek
Avatar
07. června 2017 17:04

Já jsem zamilovaná stále víc a víc do STILETTOS ON LEX, ale mám zatáhnutou ruční brzdu

Offline Tana1112
Avatar
241 příspěvků moje polička 07. června 2017 18:20
Reakce na Cervanek:

Kup si to 20ml balení (to až tak finančně nebolí) a v reálu je ten flakónek naprosto úžasný :-)

Cervanek
Avatar
07. června 2017 18:33
Reakce na Tana1112:

též na nej myslím, dnes než velké balení raději 2 malé dvou různých parfémů