Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 05. listopadu 2021 09:01
Reakce na dynda:

continuity 

Dá se to reklamovat? To by měl levnější, kdyby si nechal rovnou nasázet implantáty, ne?

​Ani to není vždy jasná výhra. Tatínek si před X lety nechal udělat implantáty /na renomovaném pracovišti, ale lékař asi nebyl až tak renomovaný - mimochodem,  už tam nepracuje/ a dopadl podobně jako muž continuity . Vyhozené peníze, v podstatě po čase (v horizontu 3 měsíců) nefunkční chrup. Raklamací se nikdo nezabýval, údajně shoda okolností za kterou lékař nemůže. No, proč člověka vyšetřují, jsou-li pro něj implantáty vhodné (dostatek kosti atd.)?

Offline Sweet Potato
Avatar
34872 příspěvků moje polička 05. listopadu 2021 21:34

Takový to když přijdete od kadeřnice a doma nikdo nic.

Offline Mohučanka
Avatar
6403 příspěvků moje polička 05. listopadu 2021 21:39

Sweet Potato furt lepší než "a to se ti jako líbí?" ...

Offline tv
Avatar
3586 příspěvků moje polička 05. listopadu 2021 21:47
Reakce na Sweet Potato:

Takový to když přijdete od kadeřnice a doma nikdo nic.

nic si z toho nedělej..byla jsem u kadeřnice a jediný, kdo to poznal, byl jeden autista u nás v práci, oni mají celkem přehled.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. listopadu 2021 22:26

Sweet Potato to je tím, že máš velké děti a nepotřebuješ hlídání. Já muži řeknu, že musí přijít dřív, protože jdu ke kadeřnici a on ví, že má potom chválitJinak by si všimnul, leda bych zkrátila na půlku nebo měla růžovou hlavu.

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 05. listopadu 2021 22:48

Sweet Potato Když jsem ještě bydlela u rodičů, tradiční komentář mýho táty byl "vůbec to není poznat, tos tam nemusela chodit" Dokopala jsem se vždycky jednou za uherskej rok, takže jsem to nechávala zkrátit o 10 cm. Jednou se mě kadeřnice dokonce ptala, jestli jsem si jistá, jestli pak nebudu doma brečet. A doma...

Offline Garfie
Avatar
24021 příspěvků moje polička 06. listopadu 2021 07:13

Sweet Potato Jejda, to není normální?  (chápu tě)

Offline Garfie
Avatar
24021 příspěvků moje polička 06. listopadu 2021 07:21

A já mám taky jednu, Japonsko od pondělí otevírá hranice. Premiér to včera oznámil na tiskovce, ale vypadalo to už jako u nás-informace bez konkrétního výkladu, takže na soc. sítích se strhla mela a kolotoč dohadů, ambasády napříč zeměkoulí neví nic, nicméně z firmy už nám psali, že nařízení má asi 100 stran  a že se tím do pondělí prokoušou, ale vypadá to, že bychom se do toho měli vejít. 

Asi se naplní moje noční můra, muž odjede v polovině prosince, celý advent panika a balení, Vánoce v osamění, zimní barák na krku s my pojedeme v lednu. :-( No nic, jdu vyhrabat japonské vlákno. 

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 06. listopadu 2021 07:52

Garfie Tyjo, to asi neni na gratulaci, ale spis na potlapkani... ty vanoce hlavne, achjo...

Offline Garfie
Avatar
24021 příspěvků moje polička 06. listopadu 2021 07:54

Pavlena No přesně. Tohle mě fakt strašilo, buď jsem chtěla vypadnout do konce října nebo po Vánocích. :-/

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. listopadu 2021 07:57

Garfie no, nic moc teda. Ale můžeš to brát i trochu pozitivně, babičky si ještě děti užijí na Vánoce. Ale jako nezávidím ti vůbec.

Offline moora
Avatar
7572 příspěvků moje polička 06. listopadu 2021 08:22

Garfie tomu rikam ambivalentni pocity. Ale slava, ze se to pohnulo

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 06. listopadu 2021 08:24

Garfie ale uz pojedete. Pro me by byla nocni mura ta vecna nejistota

 A treba to muz do Vanoc nestihne. A co dum v JPN?

Offline Sweet Potato
Avatar
34872 příspěvků moje polička 06. listopadu 2021 08:48

Garfie Ach jo. Fakt to asi nemůžete mít jednoduché.

A že by je muž případně požádal, ať to bez něj vydržej ještě přes ty Vánoce, není reálné? 

Online bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 06. listopadu 2021 09:34

Uaa tak po těch historkách o zubech, přestávám mít tak moc špatný pocit, že jsem leta nebyla u zubaře (zatím mně nikdo nevzal). Na druhou stranu se víc bojím co bude, až mě někdo vezme (mám rozbitý zub) 

Offline Garfie
Avatar
24021 příspěvků moje polička 06. listopadu 2021 10:16

Candance Uvidíme, třeba stahuju kalhoty, když brod je ještě daleko.  Dům v háji, ten náš původní jsme dávno pustili, nový ještě lepší, co jsem objevila nedávno už je fuč, momentálně ty nemovitosti dost stagnují. Ale mám v merku dvě-byt se střešní terasou, který je kousek od školy, ale v zástavbě bez kouska zeleně a dům, který je od školy cca dva kilometry, ale zase má zahradu a je kousek od parku, ke stanici to mají oba tak cca 10-15 minut (+pak metrem hodinu do práce pro muže), ten dům už v našem finančním stropu. 

Sweet Potato To vůbec nehrozí, oni už na něj čekají rok, původní termín byl loňský říjen....navíc oni Vánoce neslaví, nemají ani volno, nic, tam to neuhraješ ani na city.

Offline Sweet Potato
Avatar
34872 příspěvků moje polička 06. listopadu 2021 10:22

Garfie No právě, když tak dlouho čekají, 14 dní už by je nezabilo

Offline Garfie
Avatar
24021 příspěvků moje polička 06. listopadu 2021 10:27

Sweet Potato Jenomže to není 14 dní, to je 7 týdnů...uvidíme v pondělí. Pokud nám řeknou, že jeho COE je platné (mělo vypršet v březnu, ale ambasáda některým prodlužovala platnost, je to trochu složité na vysvětlování teď), může dostat vízum i do týdne. A pak už v podstatě může letět, takže i to natahování do poloviny prosince je ve hvězdách. Zatím chce odletět až bude mít jistotu, že víza máme i my, to je jeho podmínka, nějaké Vánoce už vůbe nemůže vytáhnout. :-( Ho už tady nic nedrží, oficiálně je zaměstnanec japonské strany. 

Online continuity
Avatar
33801 příspěvků moje polička 06. listopadu 2021 10:42

Garfie Tlapkam moc, to je úplně na palici. 

Offline Garfie
Avatar
24021 příspěvků moje polička 06. listopadu 2021 10:49

continuity No je, fakt nejhorší varianta. Děkuju