Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Online andulka01
Avatar
10692 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 14:24

Myrtila Peru se s nima už měsíc!!! A teda tuhle byla i apokalypsa (to sem ani nebudu psát, to bylo jak z hororu), našli jsme ohnisko, zlikvidovali a za týden znovu. Teď celkem pod kontrolou, poté, co jsem vyhodila mák, mandlové lupínky a mandlovou mouku, ale někde prostě musejí být schovaní, zmetkové!

Offline rasaNori
Avatar
7715 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 15:31

Na zubni hygiene me hygienistka upozornila, ze mam pravdepodobne mezizubni kazy, ze me to ošetření tak boli. A protoze mame jit na konci listopadu k zubarce, ktera posila na externi rentgen, tak jsem ji volala, jestli me na ten rentgen nemuze poslat  pred vysetrenim, ze by se to jako vyresilo pri jednom. Tak pry co rekne nejaka hygienistka neni podstatne, ze zadanku na rentgen me vystavi az toho 23, a ze to nejdriv musi videt. A ze na rentgenu jsem byla v roce 2018, takze stejne nemam narok ci co. Docela jsem hledela

Online continuity
Avatar
33667 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 15:34

rasaNori klidně můžeš mít jen citlivé krčky. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 15:53

rasaNori nemáš nárok?! Mě dělají malý rengen pokaždé, velký podle mě jednou za rok, možná za dva.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 15:53

rasaNori Moje doktorka mi každé dva roky dělá velký rentgen, panoramatický snímek. Cokoli se jí nezdá, tak ještě i malé snímky přímo v ordinaci. Jsem ráda, protože u té předchozí jsem díky tomu, že mi neudělala rentgen, přišla o pár tisíc, tři týdny chození na čištění a 100x větší bolest než porod, když mi to řezali. A stačil malý RTG.

Offline rasaNori
Avatar
7715 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 16:04

continuity me to boli v mistech kde se mi potkavaji zuby spolu. Samozrejme to muze byt citlive po cele akci:) 

Offline rasaNori
Avatar
7715 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 16:06

Renusatko tak diky, jenze zmenit lekare nebude jen tak, chodi k ni cela rodina... 

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 16:11

Potrefenáhusa v renaultu jsme isofix taky nenasli, ani servis :) ale cedulka isofix tam byla :))

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 16:13

rasaNori Nam dela na pojistovnu 1x za 2 roky velky a co pul rok male snimky. 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33714 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 16:18

Lamicka Tyjo, zajima mě to čím dal víc!!!!

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 16:32

rasaNori To jsem si přesně říkala taky. Změnila jsem to až bylo pozdě. A kvůli tomu, že nedělá rtg, tak ještě nadělala problémy oboum klukům. Jeden šel na operační vytržení osmičkya nemohli mu to udělat, protože při rtg se zjistilo, že má vedle kaz. Teď se mi podařilo přehlásit i mladšího a kaz pod jedinou plombou, kde mu v 15 letech horko těžko zachraňovali zub. A to chodíme k zubaři každého půl roku. 5 let u téhle stačilo na zničení všem. 

Offline rasaNori
Avatar
7715 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 17:30

Renusatko hmm, zas mam o cem premyslet... 

Offline Myrtila
Avatar
2978 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 17:43

DruI Ja jsem vas varovala!  Lituju te moc, ale zase treba jsi tim nasla ten zdroj. 

Offline Jitka77
Avatar
1134 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 17:47

Renusatko Já jsem u lajdácké zubařky strávila skoro patnáct let, v podstatě si můžu gratulovat, že vše šlo nějak napravit a o žádný (další) zub jsem nepřišla. Celkový účet je asi deset hodin čistého času v křesle a 55 tisíc.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 18:01

Jitka77 Blbé je, že to zjistíš, až je pozdě. Do té doby jsi vlastně v klidu, že na prohlídky chodíš a nic zlého se stát nemůže. Když se mladšího syna ptal zubař, kdy byl naposledy na velkém rentgenu, tak vůbec nechápal, že nikdy. Starší byl jen na tom jednom, jestli je nutné ty osmičky odstranit a přesto paní doktorka kaz vedle neviděla. Myslela jsem, že mě klepne, když jsme tam s tím snímkem došli a oni mi to řekli. 

Offline Jitka77
Avatar
1134 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 18:27

Renusatko Přesně. Navíc ani ta předešlá zubařka nebyla úplně zadarmo, za plombu si vždycky účtovala. Akorát jsem mohla uklidnit muže, který k zubařce naopak šel po hodně letech bez péče, že si nemusí nic vyčítat, dopadl by dost možná stejně; možná ne, on má zase jiné problémy než kazy pod plombou, ale chtěla jsem na tom najít něco pozitivního, jinak bych byla fakt leda nasraná. Já jsem té původní ještě k odchodu do penze donesla kytku za pět stovek

Offline Zuzuli
Avatar
2151 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 18:36

Jitka77 odchod zubarky do penze a nasledne nelevne a dlouhe reseni vseho, co mi v puse udelala, mam taky za sebou. Ja byla tak vytocena, kdyz jsem si u nove zubarky nechavala predelat amalgamy, co jsem mela jeste ze zakladky, a pod kazdym druhym kaz az ke korenum. Chodila jsem kazdy pul rok na prevenci, vsechno bylo v poradku, hygiena zubu skvela... A pak jsem prisla jinam, kde mi kazdy pul rok delaji male rentgeny, a v puse spoust. Muj muz dopadl stejne. I dva kolegove. Vlastne skoro vsichni, co odesli od zubare, co je mel v peci predchozich petadvacet let. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 18:48

Zuzuli Jitka77 Jenže téhla naší bylo asi 47-50. Žádná důchodkyně.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33714 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 18:52

Zuzuli hele já ne a furt mám ty některý amalgámy ze zakladky, a ze je to už hodně let, už teda ale dozivaj a vymenujou se postupně. Můj starej i novej zubar mi ale ty rentgeny pravidelně delaj

Offline Jitka77
Avatar
1134 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 19:17

Zuzuli Mě uklidňuje jedině to, že před patnácti lety jsem ke svojí současné skvělé zubařce (jednou jedinkrát mě něco bolelo, rozuměj párkrát během ošetření silněji píchlo) chodit prostě nemohla, jelikož byla někde ve druháku na střední Ale teda je to zásadní moment v uvažování o životě, když jsou doktoři najednou mladší než vy