Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 09. listopadu 2021 06:02

Dadoo Jo. Nám takhle jednou převorali celej kopec a velikanskou louku. Nikdy to nebyla oračka. Ale pak se to jeden rok zoralo, něco se tam vyselo, aby se to zregenerovala ten luční porost a teď je to zase louka. Byla to nějaká obnova něčeho z dotačních programu.....ale ty cesty vyšlapané a vyježděné(no ty tam nemely co dělat) tam už samozřejmě nejsou. 

Offline andulka01
Avatar
10705 příspěvků moje polička 09. listopadu 2021 09:31

V sobotu jsme byli u sousedů, proběhlo nějaké vínko a tak, ale nic hroznýho. V neděli jsem myslela, že teda mi to nesedlo a lehká kocovina. Tak nene, během dopoledne se mi rozjela žaludeční viróza, prozvracený dva dny, zimnice included, bolí mě celý tělo a jsem furt mrtvá. Do práce jsem dneska musela, ale teda že bych byla úplně v cajku, to nejsem. Ještěže mám kancl sama pro sebe.

A ještě jedna malá stížnost - z titulu své fce bych měla být účastna všech klientských akcí. A na květen a červen je jich naplánováno šest!!!, vždy pá/so. Takže total rozbombardovaný víkendy těch nejhezčích měsíců. V adventu mám jet do Hustopečí s klienty na košt a strašně se mi nechce. Jasně, vím, že je to prostě součást mé práce a ve finále to bude fajn, ale když jsme teď sestavili ten plán do kalendáře, úplně veselo mi z toho není...

Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 09. listopadu 2021 11:28

andulka01 Ufffff viróza přejde rychle, ale ty víkendy by mě štvaly!!

Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 09. listopadu 2021 15:41

Jako neni to uplne stiznost, jen nestiham zirat.

Parta mladych nadsencu vytvorila mobilni aplikaci pro lidi, co pachaji dobre skutky (obecne receno, zas nemuzu bejt uplne konkretni). Uzivatele si tam muzou vest evidenci tech dobrejch skutku, soutezit s ostatnima, vyhledavat, kam jit pachat dobro a tak. No a ti tvurci aplikace ted obihaji instituce, kde to dobro lze pachat a nabizeji jim za rocni poplatek bezmala 100 litru, ze je do databaze zaradi, resp. ze je v ni ponechaji, neb jaksi apriori zaradili vsechny. Nase instituce ucast odmitla. No a vzapeti prisel urazenej mail, co vsechno oskliveho se nam stane... za podpisem to ma prizvisko founder & CEO :)))

Jako trochu ho omlouva nerozvaznost mladi, ale fakt si to nevidi do huby. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34838 příspěvků moje polička 09. listopadu 2021 16:10

moora Tyvole

Offline Sweet Potato
Avatar
34838 příspěvků moje polička 09. listopadu 2021 16:11

andulka01 Lituju moc. Ať už to rychle přejde.

Offline tina
Avatar
5870 příspěvků moje polička 09. listopadu 2021 16:36

moora neslýchaný

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 09. listopadu 2021 18:58

moora chápu správně, že po vás chce v podstatě výpalný? Takovýto z těch americkejch seriálů, kdy mafián vybírá peníze od obchodníku za to, že jim neshoří obchod? Princip je shodnej ne?

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 09. listopadu 2021 19:00

Objednala jsem knihy v Luxoru a ta drahá encyklopedie za skoro litr má úplně rozsypanou vazbu. Museli to vidět i u balení, ale tak proč to nezkusit?

Mě to tak štve. na lince jasné, že to vymění. ale já s tím zas budu mít komplikace a ještě se budu dohadovat o proplacení poštovného.

Už mě ty nákupy přes eshopy nebaví, včera jsem na poště nechala 350 Kč za dva balíky a dopis. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 09. listopadu 2021 19:02
Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 09. listopadu 2021 19:02

Ounz ano, v podstate ano.

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 09. listopadu 2021 19:03

moora no, tak to je síla. 

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 09. listopadu 2021 19:05

moora já bych teda byla hodně konkrétni, napríklad v oficiální tiskové zprávě. A vyzvala dobrovolníky k pomoci bez aplikace. 

Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 09. listopadu 2021 19:51

continuity  Tak ony jsou ty "vyhruzky" takovy trochu usmevny. Ale drzy je to moc!

Rekneme, ze mas kocici utulek a nekdo vytvori aplikaci "nakrm kocicku", kde si muzes zapisovat kolik kocicek jsi nakrmila, kdy mas poslat dalsi zradlo, jestli v tvym utulku nemaji novy potrebny kocicicky a tak podobne. A kdyz nechces rocne vyplacnout 100 litru za to, ze budes v databazi kocicich utulku, tak ti napisou: uvedomte si, jake to pro vas bude mit dusledky - vyskrtneme vas ze seznamu a chudaci vasi krmici, kteri jiz aplikaci pouzivaji, si nebudou moci dale vest evidenci. Take je mozne, ze je upozornime, aby chodili krmit kocicky do jineho, k nam vstricnejsiho utulku. A tak dale a tak dale.

Offline SunEclipse
Avatar
3109 příspěvků moje polička 09. listopadu 2021 19:58

moora boha jeho to se nějaký zlatý hoch chtěl ppochlubit tatínkovi, že taky umí podnikat, ne? Arogantní a mimo realitu

Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 09. listopadu 2021 20:01

SunEclipse presne

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 09. listopadu 2021 20:38

moora v komercni sfere uz jsem na podobny "podnikatelsky zamer" narazila opakovane, takovyto sestavujem zebricek nej firem a za tu a tu castku muzete byt prvni, druzi.. nebo tam nebyt vubec a divejte jak se umistila  konkurence.. tak to nekdo zjevne vylepsil

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 09. listopadu 2021 20:43

viktorka_od splavu v komerční sféře jsem přeposlala předmětný email na marketing, který zkonstatoval, že si mě našli docela rychle. Dále doporučili ignorovat, že to stejně nikdo nebere vážně. 

Jenomže to umí dospelej šéf marketingu. Mladému krmiči koček to může trvat docela déle. 

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 09. listopadu 2021 20:45

moora já jsem to pochopila hned napoprvé správně. Platí výše uvedené. Vydala bych oficiální tiskovou zprávu s informací pro krmiče koček, proč jste se rozhodli neplatit a že byste byli rádi, aby vám zachovali přízeň i nadále. 

Vůbec do toho nemusíte tvůrce aplikace zatahovat. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 10. listopadu 2021 08:10

Skóre nemocných z dnešní noci: 3 ze 4 členů domácnosti