Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Karja
Avatar
36018 příspěvků moje polička 24. listopadu 2021 18:40

Kan To je tak, když se píše o kravinach!;-)

Offline tina
Avatar
5881 příspěvků moje polička 24. listopadu 2021 18:47

marieu tlapkám moc, u nás je to dost podobně náročný:( Včera bylo zle partnerovi a i to přiznal, což je co říct, jindy všechno strašně bagatelizuje. Dneska mu je líp a chtěl vzít malýho na vláčky, ale zatrhla jsem mu to, ať si dá ještě pohov a odpočívá.

Offline tina
Avatar
5881 příspěvků moje polička 24. listopadu 2021 18:52

Kan Muž děkoval i za sex. "Děkuju, Ježíšku!"

Online marieu
Avatar
4500 příspěvků moje polička 24. listopadu 2021 19:18

tina já byla v noci fakt úplně hotová, jak pořád hoří. Měla jsem kliku, že mě úplně odšťavili v práci, nebo bych myslela pořád a jen na něj. Snad to dneska bude lepší. Tlapkám i vám, ať už jdou všechny tyhle moribundní příšernosti dozadele.

Offline Myrtila
Avatar
3049 příspěvků moje polička 24. listopadu 2021 19:49

marieu Něco takového měl muž před 2 roky v únoru těsně před covidem, i jsme si říkali, jestli to už nebyl covid. Za těch skoro 20 let, co se známe, měl asi dvakrát rýmu a pak tohle. Trvalo to týden a já se od něj bála odcházet do práce, vždycky ráno žhnul jako kamna, léky mu horečku srazily max na 38 stupňů a vždycky jenom na chvilku. (K tomu teda ještě strašně kašlal a bolelo ho na prsou.) Takže soucitím a přeju, ať je brzy lépe!

Online marieu
Avatar
4500 příspěvků moje polička 24. listopadu 2021 19:52

Myrtila ten popis zní dost sugestivně a suspektně.. myslím, že to snad bude dobrý, přes den se tvářil srdnatě a teď měl jen lehounce zvýšenou teplotu. Tak doufám... sama teploty špatně snáším, takové horečky jsou neskutečně vysilující. 

Offline Kan
Avatar
7084 příspěvků moje polička 24. listopadu 2021 20:08
Reakce na Karja:

Kan To je tak, když se píše o kravinach!;-)

​Jo, máme na dnešní dobu houby jaký starosti a nebo to líp snášíme.

Offline Myrtila
Avatar
3049 příspěvků moje polička 24. listopadu 2021 21:05

marieu Tak snad uz to bude dobre! Mne prijde, ze u toho druheho snasim nemoc vzdycky hur, protoze muj chlap dela hrdinu a nerekne, ze je mu spatne. A kdyz uz rekne, tak uz je to hodne zly. Cimz vlastne zdravim i tina

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 24. listopadu 2021 21:22

Myrtila To jsem přesně říkala taky. Manžel nebyl 30 let nemocný, ale on opravdu snad ani tu rýmu, nikdy teplotu. Já jsem zjistila, že vůbec nejsem schopná u něj odhadnout, jak mu je. Teď teda měl covid a když jsem myslela, že mu fakt není dobře, tak vstal a šel něco uklízet, opravovat mladýmu kolo, předělávat komoru a nebo neustále komandoval nás, co máme dělat...tak jsem usoudila, že pokud ho něco neuloží do postele a neumlčí, tak je to asi dobrý.

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 24. listopadu 2021 22:07

Já teda mám stížnost naprosto triviální, ale mám.

Svou nosní konvičku jsem věnovala dceři a dneska, když jsem si šla koupit novou, tak jsem zjistila, že nikde není! Už prý přes měsíc, výpadek dodávek, nemají ji.

Tak doufám, že než ji seženu, žádnou rýmu nechytím.

Jestli ji zítra nedostanu ani v dalších lékárnách, tak ji zkusím objednat přes net, ale i tam jsem se dívala, že je na několika eshopech nedostupná.

Sodoma gomora, to by mě nenapadlo. Možná si s ní lidi vyplachujou čipy po absolvování testu na covid, nebo nevím, kdo to vykoupil. Za dobrotu na žebrotu, říkám to pořád.

Offline continuity
Avatar
33839 příspěvků moje polička 24. listopadu 2021 22:16

Torrah Soucitim, my jsme naši potretili asi na dovolené a taky jsme zjistili, že není. Muž přinesl jinou, ale děti tvrdí,že je z ní bolí uši. 

Offline Karja
Avatar
36018 příspěvků moje polička 24. listopadu 2021 22:40

Torrah Anejde to nějak nahradit? Vždyť tam jde především o ten správný poměr vody a soli. Já ti to klidně zítra podle naší přemerim. Ale ono je možná nutný aby to nalejvatko ucpalo nos, co? 

Offline continuity
Avatar
33839 příspěvků moje polička 24. listopadu 2021 22:41

Karja tato má fakt výborný tvar. Máme teď jinou a není to ono. 

Offline Kan
Avatar
7084 příspěvků moje polička 24. listopadu 2021 23:05

Torrah Obdivuju každého, kdo tu konev umí používat a  neutopí se. Já mám ten chobot děsně komplikovanej.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 24. listopadu 2021 23:10
Reakce na Kan:

Torrah Obdivuju každého, kdo tu konev umí používat a  neutopí se. Já mám ten chobot děsně komplikovanej.

​Jsem na tom stejně - málem jsem se při pokusu propláchnout si dutiny utopila.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33833 příspěvků moje polička 24. listopadu 2021 23:39

Já to v nouzi dělala s malou petkou od rajce, jde to, ale je to fakt úplná nouzovka, takže soucitim 

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 24. listopadu 2021 23:50

Kan Hanka H mne se prici uz jen pomysleni, ze bych si mela necim proplachovat nos. Kdyz se mi pri plavani dostane voda do nosu, je to strasny a topim se.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 00:19

Torrah 

Tak koukám, že jsme měli kliku, máme ji doma asi měsíc, uf.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 08:04

Kokoska mám to úplně stejne. Pro mě je to totální příšernost.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 08:40

notna My jsem měli velkou ohrádku, přes 2 metry stranu, a uvnitř polštáře z gauče. Pospávala jsem celkem často. Dneska bych z toho měla leda migrénu, ale do čtyřicítky jse usnula kdekoliv, i v tramvaji u tyče.