Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 06. listopadu 2021 17:44

continuity Určitě, oni jsou zase na tohle hodně nastavení, těch dětí je tam plno, auta jezdí pomalu, spousta lidí na kolech, určitě je to daleko příjemnější než u nás. 

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 06. listopadu 2021 18:37

Garfie drzim palce, at vse probehne hladce. Nejdriv jsem si myslela, ze mi diskuze skocila o rok driv. Taky jste to resili nejak pred Vanoci, ze?

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 06. listopadu 2021 18:39

Garfie držím Vám palce a těším se na histroky z cest.

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 06. listopadu 2021 19:05

Lamicka Je to sranda, úplně přesně na rok! V listopadu jsme poprvé psali do školy :-) Muž nakonec dostal vízum 23.12., ale nestihl odletět, protože 26. zavřeli hranice. 

bublifuk Děkuju! :-)

Offline Malenge
Avatar
4268 příspěvků moje polička 06. listopadu 2021 19:19

Garfie musim říct, ze te moc obdivuji, s jakým klidem cely ten rok čekání se dvěma dětmi zvladas. Tohle čekání a nejistota je pro mě úplně strašlivá představa. Držím vám pěsti, ať to proběhne pokud možno hladce.

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 06. listopadu 2021 19:30

Garfie ted to docitam, no a preju uz jen samy dobry zpravy

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 06. listopadu 2021 22:10

Malenge Děkuju moc, ale víš co-mě prostě fakt nic jinýho nezbývá. :-) Mohla bych vyšilovat, mohla bych si zoufat, ale to je taky asi to jediné, co bych s tím tak mohla dělat....

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 07. listopadu 2021 20:06

Garfie docitam a koukam, ze se to s Japonskem posunulo. Casove to urcite neni nejlepsi, ale aspon by snad byl konec nejistoty.

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 07. listopadu 2021 20:15

Tak já nevím, svůj problém si mám vyřešit v práci, pro neschopenku se dovolávám tři dny, ale pro ukončení si mám jít osobně. Vůbec se mi tam nechce lézt. To nejde neschopenka ukončit taky elektronicky, když mám zprávu od jiného lékaře, že je léčení ukončené? Doufám, že teda s jejím přístupem tam budu sama.

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 07. listopadu 2021 20:47

Renusatko třeba se v ní hnulo svědomí?

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 07. listopadu 2021 20:50

continuity To nevím, spíš jí podezřívám, že to už nezavání problémem ani prací, tak mě pozvala. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 08. listopadu 2021 21:23

Měly jsme s Růžou takový pěkný malý okruh, asi 2,5 km, na rychlé vycházky. 

Cesta kolem pole, podél kraje. 

A dneska nám to celé zvorali a cesta už není. Po té oranici se nedá chodit. Kudy budeme chodit??? 

Fňuk Fňuk

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 08. listopadu 2021 21:26

Dadoo To se mi loni stalo taky! Bohužel jsem tam zrovna vytáhla kamarádku, je to takový okruh, cca šest kilometrů a ta děsivá oranice byla až v poslední třetině. No nakonec jsme to přešly přes pole, špinavý, zablácený, od té doby se mnou na procházku nešla!!!

Najdeš si jinou trasu, neboj. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 08. listopadu 2021 21:39

Garfie tras tu mám několik, ale tohle byl takový super okruh na půl hodinky. A Růža si kontrolovala svůj rajon.

Prostě z chalupy do chalupy kolem dokola. Všechno ostatní je delší a  ne tak pohodlně při ruce.

Ja ten okruh měla raaaadaaaa..

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 08. listopadu 2021 21:47

Dadoo Já mám teď moc krásnou trasu, podél vody, to je balzám na duši, děti doma, člověk se chce úplně rozeběhnout s rukama nad hlavou......No jo, jenže jak se teď začalo brzo smrákat a já střevo vlezla minulej tejden do toho Strašidelnýho hradu, od té vody leze pěkně mlha, no já se prostě od ty doby začala bát, už to není vůbec ono! 

A to mi tam tuhle řekli nějaký dřevorubci s motorovkou, že já se těch novejch lesů už nedožiju:-D (ale to bylo ráno a naštěstí před tím hradem, jinak bych se asi fakt rozeběhla a nemysleli to tak jak to vyznělo, jen že jsem stará, což nejsem, já si to pak počítala a rozhodně se novýho lesa můžu dožít! )

Offline JankaM
Avatar
2396 příspěvků moje polička 08. listopadu 2021 21:53

Dadoo no co, kdybyste chodily třeba 2x denně a nebude moc sníh a mráz, do jara máte okruh znovu vyšlapaný

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 08. listopadu 2021 22:47

JankaM mám to v plánu, jen co vyschne bahno. A nebudu sama. Oblíbená trasa i pro lidi z okolí.

Dokonce tam jezdila i auta. Než jim prevorali cestu. Pak jen pěšky už. Ale fungovalo to takhle spoustu let.

A najednou toto.

Karja já mám taky krásný trasy, ale, i když se nebojím, nemám úplně chuť brouzdat teď, daleko od lidí, sama s Růžou, někde lesem. Většinou tu mimo sezónu nevidět živáčka, ale.. 

Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 08. listopadu 2021 23:18

Karja novyho lesa se muzes dozit :) ja pamatuju, kdyz jizerky byly hustej les, pak hola plan a uz jsou zase hustej les. A do duchodu furt jeste daleko.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 08. listopadu 2021 23:35

Karja Dožít se můžeš, ale taky záleží, co tam vysadí. Jehličnatej les roste 30-50let, listnatej ještě dýl. Jeden takový "můj" les totálně sežral kůrovec. Letos tam místo borovic a smrků, co tam dřív byly, vysadili listnáče asi 30cm vysoký. Tak tady mám celkem jistotu, že za 70let už ten les neuvidím.

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 08. listopadu 2021 23:39

Kdybyste videly, jak jsou zplundrovany lesy myho detstvi... no ja uz se fakt obnovy nedoziju.