Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 07:02

Kokoska a jak asi tak ta ověřená kopie vznikla?

Offline Myrtila
Avatar
2971 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 08:59

Spoiler alert: MOLI! Kdo se bojite, ze je chytnete, radsi snad nectete dal

Vcera vecer jsem chytla krasnou vypasenou housenku, jak si to straduje po skrince s potravinama. Takze to zacalo litat - strouhanka, spagety, orechy, morska rasa... samy lepsi. Ale az kdyz jsem vyklidila a vyhazela celou skrin, tak jsem zjistila, ze ty mrchy si udelaly hnizdecka v predvrtanych dirkach na policky, bylo to jako nejaky hmyzi domecek! Skoro vsechny byly obsazene! Takze umyto, vydezinfikovano, vyhazeno, dirky zalepene paskou. Fakt doufam, ze tohle nebudu muset v nejblizsi dobe opakovat!  P.S. Prisli asi se strouhankou. Ostatni suroviny jsem uz pred nejakou dobou zacala po nakupu premazovat. 

Offline Peetra1
Avatar
231 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 09:24

Potrefenáhusa ještě se vracím k tomu Isofixu, my to při koupi auta v autě (Ford) neměli namontované, ale zlášť dané v kufru, laicky řečeno - kus železa se šroubama vzlášť zabalené v igelitu. Po odklopení sedačky nám to tam kamarád ze servisu našrouboval (šrouby mají jiné hlavice a normální šroubováky na to neseděly). 

Offline moora
Avatar
7526 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 09:40

Myrtila tenhle objev s dirkama jsem ucinila letos v lete. Mam takovou sikovnou spicatou pinzetu, dite to pravidelne projizdi (dost ho to bavi)

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 09:42

moora ou, ted nevim, jestli je horsi predstava molu, nebo ditete s pinzetou, ktere...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33706 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 10:01

Peetra1 zajímavý,znamenalo by to asi, ze to jde koupit zvlášť a vyměnit? 

Offline clothilde
Avatar
1781 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 10:04
Reakce na Kokoska:

clothilde to bych jeste pochopila, ze si chteli overit, ze nejde o padelek. Ale dokladat k originalu k nahlednuti kopii, byť overenou, to mi prijde na hlavu.

​No ja v Tom samem cestovnim pasu Mela nalepene L2 vizum, tak mi pozadavek na doklad /potvrzeni, ze tento doklad je pravy prisel ponekud zvlastni 

Offline Kokoska
Avatar
28277 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 10:14

clothilde mně přijde zvláštní dneska úplně všechno, psala jsem v koronavirovém vlákně, že už asi ani neexistuju, nemám přístup ke svým certifikátům.

A stěžuju si, že od neděle se probouzím v 5.15, já, sova! Když jdu dřív spát, stejně do půl jedný  neusnu. Jsem jak zombík, svět odplouvá mimo realitu.

Offline Myrtila
Avatar
2971 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 10:49

moora Ja to brala spejli, ale teda nebavilo me to ani trochu

Offline notna
Avatar
6524 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 10:58

Peetra1 PotrefenáhusaIsofix hned k použití jsme ve Fordu taky neměli. V servisu nám řekli, že je to jen nějaká příprava na něj a domotovali ho, až jsme ho potřebovali na autosedačku, necelý rok po koupi auta. Ale my to řešili před dvanácti lety.

Offline Peetra1
Avatar
231 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 11:08

notna Potrefenáhusa je pravda, že my to řešili už taky před delší dobou. Ještě jsem k tomu našla toto: ISOFIX je pevná součást vnitřní kostry auta a obvykle je v autě již od výroby. U některých aut je ale možné ji dodatečně namontovat. Zeptejte se výrobce vozu nebo v servisu.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33706 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 12:33

Peetra1 notna je to renault, no, koupíme proste sedacku na pasy, bezpecny to má bejt stejne, když je to dobře pridelany

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33706 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 12:34

Myrtila já měla domeček v odložených lištách na podlahu, oprenych o zed, a kupodivu velká žeň byla ve futrálu s běžkama 

Offline Myrtila
Avatar
2971 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 12:46

Potrefenáhusa Ty lišty si pamatuju, že jsi tu psala. A teda ty běžky si radši nepředstavuju, jestli tam byly i boty, tak bych to snad vyházela, mně se to dost ekluje.

Offline DruI
Avatar
3248 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 12:48

Myrtila Tak jo, jsou tam. A protože je to ta vysoká skříň, tak kromě toho, že si dám brigádu se špejlí, tak budu muset pro štafle

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33706 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 12:59

Myrtila oni byli venku zakuklený v zahybech toho futralu

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 13:15

Po mně, pár let zpět, chtěli na změně smlouvy na elektriku, podpis bývalého majitele, i když měli jeho úmrtní list. Nejhorší na tom bylo, že to bylo přes dvacet let po úmrtí. Dokonce na to nam ztroskotalo a musela jsem přejít k jinému dodavateli. Když mi paní volala s větou "Aha, to asi nepůjde, že?, Ale mi to i tak potřebujeme."

Offline 711990
Avatar
17126 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 13:24

Myrtila DruI nejdu se tam podivat a nejdu!

Offline DruI
Avatar
3248 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 13:33

711990 Nechoď, oni se moli přiletí podívat na teba ;o) Ale mně tu právě dneska začali vylétávat, tak jsem byla trochu naprdlá, protože jsem v té skříni dělala čistku před podzimníma prázdninama. Akorát těch dírek jsem si teda bohužel nevšimla :o(

Offline 711990
Avatar
17126 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 13:42

DruI zadny takovy, my mame zrovna obdobi klidu! Vsechno jsem zavrrla do sklenic a krabic, tak snad to chvili vydrzi jeste.