Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Online tv
Avatar
3542 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 19:42

Jitka77 Bud ráda, že je mladší než ty, už ti vydrží nafurt! U nás je to se zubaři katastrofa, žádní nejsou a dojížděj, tvl, někam do Olomouce nebo Ostravy třeba (z Rožnova). Mě vzala zubařka jen kvůli tomu, že se mi nekazí zuby (zatím), chodím jen na prevence. A naštěstí vzala obě děti, pečlivá velice, mladšímu dělala rentgen už v osmi, delavaji se mu kazy mezi zuby.

Offline Jitka77
Avatar
1136 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 19:57

tv Právě jsem nad tím takhle přemýšlela, že vlastně všechny doktory člověk v životě "přepřáhne", pokud tedy sám dožije vyšší věk. Ale i ten pocit, že je mi už fest přes čtyřicet a připadám si pořád vnitřně stejně, možná i hloupější... Našla jsem nedávno úplně náhodou dopis, který jsem (tehdy pětatřicetiletá) psala sama sobě (svému tehdejšímu já) z pozice svého o deset let staršího já (čili skoro z té perspektivy, kterou mám dneska) - ono to zní strašně zašmodrchaně, ale je to docela pěkné duševní cvičení. A říkala jsem si ty jo, já jsem byla tehdy chytrá, měla jsem vhled, kam se to podělo? 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 20:18

Jitka77 ten pocit, že je mi už fest přes čtyřicet a připadám si pořád vnitřně stejně, možná i hloupější...

jezis, presne!!!

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 20:46
Reakce na Jitka77:

Renusatko Já jsem u lajdácké zubařky strávila skoro patnáct let, v podstatě si můžu gratulovat, že vše šlo nějak napravit a o žádný (další) zub jsem nepřišla. Celkový účet je asi deset hodin čistého času v křesle a 55 tisíc.

​No a teď si představ, že muž měl podobného zubaře jak ty. Pak přešel k jiné, která se po roce odporoučela na mateřskou a nová mu za cca 100 tisíc udělala dva můstky a dve kořenové nástavby. Ani jedno (!) není v pořádku. A je to osazené tak špatně, že to na tom rtg vidím i já! Takže dva zuby na vytržení, dva můstky na predelani. Druhý zubár řekl, že velké riziko, že až se to bude sundávat, ty zuby stejně prasknou.

A teď babo raď. Rozpočet na sanace 150 tisíc. A ještě někdo bude říkat, že chodit na prevence stačí. No je potřeba taky hodně štěstí. 

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 20:55

continuity 

Dá se to reklamovat? To by měl levnější, kdyby si nechal rovnou nasázet implantáty, ne?

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 21:05

continuity mně teď zubařka řekla, když mi praskl můstek, že mám dva roky na reklamaci. Nebylo by i tohle na reklamaci? Můj můstek tedy bohužel ne, protože je starší než dva roky. A zubaře jsem poslední roky taky měnila víc, než je zdrávo, první odešla do důchodu Po té mi zbyly kazy pod plombami, které objevil na rtg další doktor, mladej s krásnýma očima. Bohužel se odstěhoval za svou přítelkyní do Varšavy (a stihl mi udělat můstek, co teď praskl). Pak hledání dalšího doktora, u něj nějaký čas a ne moc spokojenost a nakonec teď asi před rokem přebrala tady u nás ordinaci po svém otci nová mladá zubařka a tam jsme se stihli zaregistrovat, dokud brala nové pacienty. Tak snad už ta anabáze skončila a u téhle vydržíme.

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 21:13

Torrah no on mu to řekl až zubař, který ho měl v péči několik let poté. Mezitím jsme měli ještě jinou zubařku, téměř absolventku, ta mu říkala, že špatný, ale nechtěla se do čehokoliv pouštět a taky nepoběží říct šéfovi, že tady na zprasenou pusu za 100 litrů po předchozí kolegyni. 

Vivat zubní kliniky. Teď máme zubařku, ke které se bojím vzít i děti, protože mi už rozvrtala dva zuby, kde to nebylo potřeba a jen co jsem dosedla do křesla, začla něco říkat o trhání úplně bezproblémových dávno vyrostlých osmiček. 

Offline Jitka77
Avatar
1136 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 21:44

jezis, presne!!!

Offline Jitka77
Avatar
1136 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 21:45

continuity Koukám, že jsem ještě žabař... ale ráda u toho zůstanu, to co popisuješ je fakt děsivé.

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 22:15

continuity Taky koukám, že může být ještě hůř. Já naštěstí tolik neplatila, protože zuby mám v cajku. Problém mám ale s fokusama a na to prevence nestačí. RTG při problému by tenkrát stačil. Zub už by asi nezachránil, ale tu šílenou proceduru v nemocnici jsem si mohla odpustit. Moje nová zubařka je teď sice na mateřské, ale jednou týdně ordinuje, naštěstí. 

Offline Mulen
Avatar
4245 příspěvků moje polička 04. listopadu 2021 13:18

Klekla mi čtečka. Uprostřed napínavé knížky

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 04. listopadu 2021 13:44

Dnes se celý svět rozhodl, že bude nejlepší mě rozebrat na prvočinitele. Prvně psycholožka, pak muž, protože přišla faktura z Vodafone, která už neměla, a já dnes už nemám energii to s nima řešit.

To je teprve po poledni, a jsem ve stavu si jit lehnout.

Offline Len
Avatar
2220 příspěvků moje polička 04. listopadu 2021 17:41

rasaNori Taky bych zvážila, jestli sem chodit dál... Jako nejpravděpodobnější je citlivost krčků, mezizubní kazy to vůbec být nemusí, jak píše continuity Ale rtg na mezizubní kazy se dělají v ordinaci, ten externí zobrazuje trochu jiné struktury. Pokud ti nikdy nedělají rtg v ordinaci, je to pro mě varovný signál. Lidí, co roky a desetiletí chodili na prevence se závěrem " vše v pořádku" máme plný kartotéky a pohled na jejich rtg snímky je často k pláči. 

Offline Len
Avatar
2220 příspěvků moje polička 04. listopadu 2021 17:45

continuity Tlapkam (pokud nejsi v týmu těch, co to neradi)! Já mám dneska taky náročnej den, ale bylo by to spíš do dětskýho vlákna. Samý fuckupy po úplně probdělý noci. Právě jsem ztrestala balení brambůrků a jdu to spláchnout kafem.

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 04. listopadu 2021 19:50

Len uvazuju jak si ji o ten rentgen v ordinaci rict. Neco jako Mate rentgen? A mohla bych ho videt? 

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 04. listopadu 2021 19:53

Len děkuji, ja si dala carpaccio a k tomu panáka. Bojím se, že u jednoho nezůstane. Ato jsem to psala před tou pětkou za úkol z dětského vlákna. 

Vždy může být hůř

Online Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 04. listopadu 2021 20:17

Mulen Promiň, hrozně mě to rozesmálo, ale je to oprávněná stížnost!!! A Ježíšek ještě na houbách!

continuity Nějaký objímací smajlík by se hodil. Dej si ještě jednoho a běž si lehnout, o víkendu bude líp. Peču kachnu, nechceš přijet? :-)

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 04. listopadu 2021 20:44

Garfie díky moc, zítra už je pátek, to snad nějak přežiju. Odpoledne to zaklapnu, všechny je tady nechám s LOTRem a půjdu nakupovat dárky. 

Offline Len
Avatar
2220 příspěvků moje polička 04. listopadu 2021 21:41
Offline Mulen
Avatar
4245 příspěvků moje polička 04. listopadu 2021 22:22

Garfie do te doby ale zapomenu o co tam slo!

To mi pripomelo, když jsme koukali na Strazce galaxie, tak v tom nejnapinavejsim okamziku, kdyz ta s tema tykadlama zarvala "spi!" aby uspala zloducha, vypl proud!